Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. @skofiild Аз съм си глупаче в к-поп-а и си признавам, че не знам кой е Йонг Гук. Може да ме накажете Нооо, оформлението на албума е жестоко! Много креативно и много емоционално направен. Въздействащо е и точно в стил с името на албумът, и може би посланията, които носят песните в него. Супер идейно, нестандартно, различно и в същото време докосващо. Определено се чувстват самотата, хаосът в мислите и безпомощността. Много ми допада реализацията. Крайният резултат е просто невероятен. Чак ми се прииска да чуя албумът Като човек завършил графичен дизайн и в последствие занимавал се с това, се впечатлявам много от тези неща. За това и знам, че в България малко през пръсти се работи в тази сфера и не се изпипват нещата до край. Не казвам, че няма професионалисти, има разбира се! Тази вечер се нагледах на три страхотни проекта и много ми харесаха Не знаех точно за хикикомори.... много е тъжно , че напоследък май все повече се проявява сред звездите в Южна Корея. Предполагам, че Йонг Гук е започнал да работи над албумът веднага, след като е преодолял депресията и три години са му били необходими, за да осъществи идеята си. Едно голямо браво, за което. Мисля, че в по-скоро време всички компании трябва да вземат мерски, за да защитават артистите си и да се грижат за здравето им, както и да ги пазят от негативното и некомпетентно настроение на феновете.... Проблемът е по-сериозен, отколкото изглежда, но явно малко са хората които се тревожат за това и се правят на слепи... ... Надявам се в бъдеще да са сведени до минимум проблемите на любимите ни творци, все пак здравето е най-важно и дано и те го поставят на първо място Благодаря за споделянето Винаги ми е интересно
  3. За главния нищо друго не съм търсила или гледала, но по коментари за Reset Life прочетох, че го има с английски субтитри в приложението на IQiyi. След бърза справка - има го, но под името Future secrets.
  4. Супер е... невероятни са и много креативно измислени за феновете Последно когато си купувах албум, беше преди 15 години сигурно, и знаете как в България всичко е просто в една пластмасова кутийка Наистина не бях виждала как си оформят и презентират албумите Много готино Страхотни са !
  5. @felicyti @bubble В тон с това, което се писа последно в темата на GOT7, поисках да кажа нещо, но не посмях там, че да не спамя темата.Ще го направя тук, защото и без друго е за Йонг Гук. Тъй като Felicyti, може би няма да знае кой е, той е лидерът на B.A.P. Миналата година той като издаде първия си солов албум, неговия албум беше направен като тетрадка, тия дето са с пружинките отстрани. И вътре можеше да се видят някакви негови драсканици, мисли, разсъждения, снимки разбира се също, Смятайте за един фен какво е да притежава нещо такова, където твоя идол споделя съкровенни неща. Още повече, че Йонг Гук е човек който не споделя много, не говори много, но все пак всички знаят какво му е на душата. Аз лично бях много впечатлена от това оформление на албума. И не защото ми е любимец. Самия албум не е някакъв красив, но както казах да притежаваш нещо, в което идола ти да споделя лични неща, па макар и драсканици и по-специално точно в този случай, защото е Йонг Гук, заради това, което той преживя и заради самия албум, в който той пее точно за това... Мисля, че е много смело. През 2016 г. той се лекува от тревожно разстройство, и три години по-късно издава солов албум, наречен Хикикомори. Хикикомори е термин, използван за обозначаване на социален феномен в японското общество, който представлява оттеглянето от социален живот на предимно млади хора, които достигат до екстремни степени на изолация, често ненапускащи дома си в продължение на месеци, а понякога и години. Като хикикомори се определят личности, които са считани за самотници, аутсайдери и саможиви. Японското министерство на здравеопазването определя като хикикомори личности, които се изолират от обществото в домовете си за период надвишаващ 6 месеца. И като знаем колко кпоп изпълнители в момента страдат от това тревожно разстройство и си представим какво им е...Тъжно. Но той вече е добре, ето и Jooheon е добре, надявам се всички да се оправят... Момичета, вкарах ви тук в мислите ми, но просто така ми дойде и викам да го споделя с някой...
  6. На Mонста Х са четири версиите... Аз отивам да търся онзи моя реагиращият дали ги е гледал и как се е филмирал...
  7. Хем се смях, хем ми беше тъжно щот голяма част от това ми е до болка познато
  8. И аз много харесвам да гледам такива клипчета, да видя какво има вътре в албума. Даже днес го направих с този на Монста Х, а преди дни гледах на Day6. Наистина концепцията на кпоп албумите е много добра. Все едно, че отваряш книга или списание по-скоро и виждаш в случая момчетата, картички, пък може и други изненади да има, послания и т.н. Много са интересни. Нещо, което остава за спомен...Пък и различните версии, с различни неща вътре, цветове, накратко заслужават си... Хайде, Джаксито си ляга, та и ние по леглата...
  9. Той в сериала изглежда на 16, извън него - на 13. Ама усмивката я вади чат-пат, зад папките Свиркай, ако намериш Reset Life. Еее, всички сме го правили това със снимките,
  10. Е16 Последен и благодарение на Tonet_КА Приключи най-хубавият сериал за годината, честито и много благодарности за труда на всички!
  11. Фотосесия на главните актьори за списание Мари Клеър,статия
  12. Многоооо добро решение за цялостната концепция на албумът в различните варианти. Страхотен luxury дизайн, цветове, шрифт, композиционно разположение на информацията, а за портретните фотографии на момчетата няма какво да говорим. Супер професионално изпълнение, което в България рядко се среща в средите на рекламата и графичния дизайн. Не знаех, че по този начин представят и продават албумите си музикантите в днешно време, или само за к-поп-а става въпрос.... Но съм мега впечатлена !
  13. Нямаше как да не споделя този клип, където мацката ни представя и 5-те версии на албума им DYE Направо бях удивлена, колко красиво е направено всичко. Корици, начина по който е структурирано всичко, подредбата, самите нюанси.. Охх красив албум. Знам, че повечето им албуми имат по доста версии, но май повечето фенове купуват по 1/2 А нe всички.. (бтв не знам защо, но на мен клипа ми почва от средата, пуснете си го отначало :D)
  14. Нови промо снимки ~
  15. Eee, тъкмо се зарадвах, че LSM го е уважил, пък то каквъв подарък само – толкова ли чак не го познава! Дано след тоя случай разбере - ако изобщо се информира за отзвука от феновете Под тази статия на www.soompi.com поне е пълно с коментари по тоя случай:.. Иначе много се радвам, че и Сехуни се е включил в предизвикателството!
  16. Момчетата създадоха #fantasiachallenge. В тик ток се групираха по двойки или единично и изтанцуваха определена част от танца, която феновете или който иска трябва да я пресъздаде. Давам ви оригиналние клипове за да може да има гледания, и ако имате тик ток да ги харесате. Отделно може някой да се пробва. Пък и само да ги погледнете е наслада SHOWNU /// Joohoney & Minhyuk /// Hyungwon /// Kihyun & I.M
  17. Ето участието им от TikTok Stage Live From Seoul с хубаво качество ~ 틱톡 스테이지 못보신 분들 소환합니다! TikTok Stage 에이핑크 Apink 무대영상 풀버전
  18. (여자)아이들((G)I-DLE) 'Oh my god'(No Edit - 4K) | [BE ORIGINAL] [BE ORIGINAL] (여자)아이들((G)I-DLE) 'Oh my god' (Behind) (ENG SUB)
  19. (No Edit) OH MY GIRL(오마이걸) '살짝 설렜어(Nonstop)' 4K | [BE ORIGINAL] [BE ORIGINAL] OH MY GIRL(오마이걸) '살짝 설렜어(Nonstop)' (Behind) (ENG SUB)
  20. С анг суб е : Lovelyz Diary Bonus Book | EP. 1 러블리즈 다이어리 IS BACK | 러블리즈 다이어리 별책부록 EP.1
  21. Boy Story Boy Story (男孩 的 故事) е шестчленна момчешка група под Tencent Music Entertainment и JYPE China. Те имаха предварителен проект, наречен Real! Project, който трябваше да пусне четири сингъла преди дебюта, който стартира на 01.09.2017 г. Официално дебютираха на 21 септември 2018 г. Групата се състои от Hanyu, Zihao, Xin Long, Zeyu, Ming Rui и Shuyang. Boy Story Fandom Name: BOSS Boy Story Official Sites: Boy Story Official Weibo Boy Story Official YouTube Boy Story Official Instagram Boy Story Members Profile: Hanyu Сценично име: Hanyu (涵 予) Истинско име: Jia Hanyu (贾 涵 予) Позиция: лидер, главен рапър, вокал, водещ танцьор Рожден ден: 20 май 2004 г. Височина: 170 см Тегло: 50 кг Зодиакален знак: Телец Китайски зодиакален знак: Маймуна Корейско име: Ka Ham Yeo (가함 여) Кръвна група: О Zihao Сценично име: Zihao (梓 豪) Истинско име: Li Zihao (李 梓 豪) Позиция: водещ рапър, вокал, водещ танцьор Рожден ден: 22 октомври 2004 г. Височина: 170 см Тегло: 44 кг Зодиакален знак: Везни Китайски зодиакален знак: Маймуна Корейско име: Lee Jae Ho (이재호) Кръвна група: О Xin Long Сценично име: Xin Long (鑫隆) Истинско име: He Xinlong (贺鑫隆) Позиция: водещ рапър, вокал, главен танцьор Рожден ден: 11 март 2005 г. Височина: 170 Тегло: 45 кг. Зодиакален знак: Риби Китайски зодиакален знак: Петел Корейско име: Ha Heum Young (타 흠영) Кръвна група: О Zeyu Сценично име: Zeyu (泽宇) Истинско име: Yu Zeyu (于 泽宇) Позиция: Основен вокал, рапър, вижуал, танцьор Рожден ден: 24 декември 2005 г. Височина: 164 см Тегло: 40,2 кг Зодиакален знак: Козирог Китайски зодиакален знак: Петел Корейско име: Woo Seok Woo (우석 우) Английско име: Harry/Teddy Кръвна група: О Ming Rui Сценично име: Ming Rui (明 睿) Истинско име: Gou Ming Rui (苟 明 睿) Позиция: Основен вокал, рапър Рожден ден: 28 август 2006 г. Височина: 160 см Тегло: 33 кг Зодиакален знак: Дева Китайски зодиакален знак: куче Корейско име: Ye Kwak Myeong (예 곽명) Английско име: Mark Кръвна група: A Shuyang Сценично име: Shuyang (书 漾) Истинско име: Ren Shuyang (任 书 漾) Позиция: Водещ вокал, рапър, най-млад, танцьор Рожден ден: 24 април 2007 г. Височина: 161 см Тегло: 40,1 кг Зодиакален знак: Телец Китайски зодиакален знак: прасе Корейско име: Im Seo Yang (인서 양) Кръвна група: О Повече информация за момчетата: Видеография: П.П: За пръв път видях и чух за момчетата миналата година, когато излезе песента им с Джаксън от GOT7. Направо скриват шапката от сега, а не ми се мисли за след някоя друга година като поотраснат и вече не са хлапета. Постта ще го допълвам....
  22. Едно поздравче и от мен
  1. Load more activity
  • Create New...