Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Вчера
  2. BTS (Bangtan Boys/Bulletproof Scout Boys )

American Music Awards Red Carpet Live - https://twitter.com/i/live/927621997386858496
  3. Shinjuku Swan II (2017)

Защо не мога да намеря субтитри дори и на английски :)?
  4. Изпит по японски

Здрасти колеги чудя се дали някои от вас ще се яви на изпита по японски сега на 3 декември понеже аз се записах за N5 и търся съмишленици да се подкрепим морално преди изпита
  5. My Golden Life (2017-2018)

Леко скучноват 23 еп. Определено Джи Су сега
  6. 20th Century Boy and Girl (2017)

Не се задвижва. Разтягат безмислени локуми и се опитват да вкарват драма по корейски. Поредният сериал започнал с някаква идея, изгубена в скуката по пътя.
  7. Bad Genius (ฉลาดเกมส์โกง) Страна: Тайланд Също така известен като: Chalat Kem Kong Премиера: 03 Май 2017 Времетраене: 130 мин. Жанр: Училищна драма Режисьор: Nattawut Poonpiriya Субтитри: Английски Участват: Chutimon Chuengcharoensukying като Lynn Eisaya Hosuwan като Grace Supapunpinyo Teeradon като Pat Chanon Santinatornkul като Bank Резюме: Добре дошли в бизнес-измамата с изпити, ръководена от Lynn (Chutimon Chuengcharoensukying), гениална ученичка която получава идеята за бизнеса си, след като помага на приятелите си Grace и Pat. Сега тя получава нова задача, която я кара да стъпи в Сидни, Австралия, където Lynn и нейните съученици трябва да завършат международния изпит STIC (SAT) и да предадат отговорите на приятелите си в Тайланд, преди изпита да се проведе отново в родната им страна… Награди: New York Asian Film Festival- Rising Star Award (Bad Genius). Свали с английски субтитри Онлайн с английски субтитри
  8. Kataomoi (2017)

Kataomoi (片想い) Страна: Япония Също така известен като: Unrequited Love По новелата на: Keigo Higashino - "Kataomoi" Период на излъчване: 2017 – Октомври – 21 старт Време на излъчване: Събота 22:00 Формат: Renzoku Жанр: Мистерия, Драма Канал: WOWOW Епизоди: 6 Режисьор: Nagata Koto Субтитри: Английски Участват: Nakatani Miki като Hiura Mizuki Kiritani Kenta като Nishiwaki Tetsuro Kuninaka Ryoko като Nishiwaki Risako Otani Ryohei като Hayada Yukihiro Suzuki Kosuke като Nakao Kosuke Wada Masato като Sugai Makoto Nakamura Anne като Saeki Kaori Takatsuki Sara като Suenaga Mutsumi Oka Mitsuko като Togura Yoshie Yamanaka Sou като Togura Akio Mashima Hidekazu като Hirokawa Yukio Hashizume Isao като Hiura Masaichi Akiyoshi Kumiko като Nozue Makiko Tanaka Yoji като Mochizuki Резюме: Бившият мениджър на футболен отбор в университет в американски стил Hiura Mizuki (Nakatani Miki), страда от разстройство на половата идентичност. Веднъж по време на среща с приятели от екипа по ръгби, в който работи като мениджър, Mizuki призна, че е убила някого и сега живее като мъж на име Kanzaki Mitsuru, за да се скрие от полицията. Изправени пред такова шокиращо откровение, приятелите на Mizuki се опитват да стигнат до дъното на истината, за да я защитят. Въпреки това, не всичко е толкова просто, колкото звучи от устата на Mizuki... Свали Онлайн с английски субтитри
  9. Място за питане

В полето тагове пишете bg и после му избирате да бъде като префикс и бутон "запази".
  10. Място за питане

Как мога да добавя това, когато направя някоя тема?!
  11. 20th Century Boy and Girl (2017)

Започнах сериала с добро очакване и първите няколко епизода ми харесаха. Но с всяка изминала серия нещата се закучват и разводняват до безумие. 3 минути кадър, за който и 30 сек са много...Даже има части, в които нищо не се случва, нито нещо се изяснява, нито са забавни...Нелепи второстепенни герои с инфантилно поведение и взаимоотношения. Ще му дам шанс още 1-2 серии с превъртане, и ако не се задвижи, ще търся нещо друго - динамично и държащо в напрежение.
  12. My Dear Cold-Blooded King (2017)

Вили, позна, колкото и да не ми се вярваше Този път се смях с глас, въпреки клишираните сцени и после ахааа да реша, че се задвижиха наистина бързо и се оказа фантазия Приемам, че е такава, защото дрехите бяха тези от сега, а не от предния път. Обаче авторката не е корейка със сигурност, . И номера със събличането-що да не се съблече, ляга си момичето, така де
  13. Последната седмица
  14. My Golden Life (2017-2018)

Май, трябва да правя коментари след преведени серии. Днес излезе превода на руски и на 22 епизод. Изглежда историята на Джи Су и нейното приобщаване към богатото семейство ще измести историята на Джи Ан и ДК.Въобще около нея витае една положителна енергия,че нямам никакви съмнения за нейното прекрасно бъдеще,не така стоят нещата с Джи Ан.Сценаристката я вкара в такова блато,че самата още не е наясно как ще я измъкне от него.Даже си мисля,че ролята на Джи Су може да стане водеща? За 23 -ти епизод нищо интересно,освен това,че
  15. Момчешка любов

Допълнение : удължена версия на сцената Jae Ha / Дже Ха : " Да не би да си гей? " Young Woo/ Йонг У : " Не, бате ,ама теб те харесвам!"
  16. Big Bang

Когато липсва петата част от пъзела и има нов
  17. Хора само на мен ли ми се струва или главната мацка е одрала кожата на xiumin от ЕХО?
  18. The Beauty Inside (2015)

Това ще оживее наново. Холивудски пълнометражен и корейски сериал по него. Като го гледах преди година, два часа едно и също ми доскуча, даже и с ревюто от 70 мъже всякакви. Душа- любов и т.н.- ок, но мен не ме докосна, може би защото не можаха да ме накарат да повярвам- толкова много навалица се смени, на бързи обороти, че освен фантазията с превъплащенията и героинята ми дойде измислена. Пък и корейци, дето са на първо място в света по пластични операции, да ми разправят, че външността е без значение...
  19. Just Between Lovers (2017-2018)

Много благодаря за темата! Чакам го това сериалче, дано не разочарова!
  20. Определено си заслужи превода. Доволна съм, че има хора, които го харесват и искат да го гледат с бг. превод въпреки, че е 2015г. Реших да го преведа, защото ми е един от любимите сериали. Екипа с който работя е прекрасен и искам да изкажа огромни благодарности на bealonenomore, защото без нея нямаше превода да е факт. Blue_Moon е страхотна, работя с нея от самото начало и искам да кажа, че няма такъв невероятен човек, като нея! Благодаря ви дами. На всички, които искат да го гледат с бг. суб, приятно гледане!
  21. I Love Yoo (2017)

Добре дошъл мишленце Радвам се, че и на теб е харесал уеба, така ще има още някой с когото да си коментирам Честно, мамата ми е най-странна и не и вярвам, не знам защо. Кривата и усмивчица, докато наблюдаваше всичко и от време на време доливаше масло в огъня грам не ми вдъхва доверие. Останах с впечаттлението, че съчетава полезното с приятното. Докато осигурява бъдещето на сина и разбира се, на фирмата, тя се отървава и от скуката. Не харесва въпросната Меган, но я смята за полезна и няма да жертва подобна златна гъска заради нашето момиче, колкото и да и е симпатична. Въпросната среща ще е нещо подобно, а е възможно и там да бъде "напомнено" на Шин А къде и е мястото Страшно ми хареса, когато Косуке се задейства така явно. Май за разлика от момичето той е наясно със себе си. Вярно, намигането въобще не му се отдава При първото реших, че ми се привижда, а когато и тя не разбра какво е това се разхилих. Дори и през ум не и мина, че той ще се опита да и помогне. Харесва Йонги, но започва да забелязва и баткото и вече го и осъзнава. Благодаря, че сподели инфо за авторката. Любопитно ми е наистина каква е, както и авторката на другия уеб, който следя. Все пак за тази продължвам да смятам, че е корейка, друг е въпроса, че може би не живее там, но определено познава страната.
  22. LOVELYZ

На живо: тук
  23. K.A.R.D

Наказват и в този тийзър, чака ни поредният добър трак от групата.
  24. Twice

Малко изпълнения на живо, завръщания:
  25. EXID

Завръщане на M Count Down[09/11]
  26. Just Between Lovers (2017-2018) Just in Love (그냥 사랑하는 사이) Заглавие на български: ? Страна: Южна Корея Предстоящо излъчване: 11.12.2017 Участват: И Джуно /от 2РМ/, Уон Джин А, Пак Ши Ун, И Ки У, Ким Канг Хьон и др. Епизоди: ? Форумна тема Превод: jjulie81 Редакция: helyg
  1. Зареди още активност