Jump to content

Споделете впечатленията си за "Корея и аз"


  

47 гласа

  1. 1. Каква е цялостната ви оценка за събитието?

    • Отлична.
      26
    • Много добра.
      19
    • Средна работа.
      1
    • Можеше и повече.
      1
    • Не ми хареса.
      0
  2. 2. Каква е оценката ви за организацията на събитието?

    • Отлична.
      29
    • Много добра.
      14
    • Средна.
      3
    • Незадоволителна.
      1
  3. 3. Кое ви хареса най-много от събитието?

    • Лекциите за Корея.
      12
    • Изпълненията на корейските студенти.
      14
    • Изпълнението на студио "Жар".
      8
    • Конкурсът за к-поп танц.
      27
    • Конкурсът за к-поп песен.
      10
    • Изненадата.
      4
    • Атмосферата и ентусиазма на участниците.
      20
    • Възможността да се срещна с фенове на Корея.
      18
    • Всичко.
      17
  4. 4. Бихте ли присъствали отново на подобно събитие в бъдеще?

    • Да, със сигурност.
      41
    • По-скоро да.
      6
    • По-скоро не.
      0
    • Не.
      0


Recommended Posts

Какви са впечатленията ви от събитието "Корея и аз" можете да споделите в тази тема.


Надяваме се, че сте си изкарали добре и сте се заредили с много позитивизъм и приятни емоции.


Очакваме мненията и коментарите ви, за да можем и следващия път да ви предоставим още по-хубаво изживяване.

 

Ако имате снимки или видео клипове, давайте насам линковете!  :bow:  B) 

/Чакам ги с нетърпение/

 

 

koream10.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, аз ли ще съм първа? Тичаааааам да обобщя...
Невероятна атмосфера. Организацията на ниво. Залата подходяща.
Голяма доза информация беше предоставена, много ме кефнаха хората, които разказаха впечатленията си от пребиваването в Корея.
(Румене, ти що се прави на толкова скромен?  :na2: )

 

6153052H.jpg


Танците ме заредиха позитивно. Харесаха ми белите потници от №16, но писах отличен 6 на MOD! Евалата, сладурите!

 

6153008H.jpg

 

 

Тодор направи много топло изпълнение, включването на балета беше добър ход.

 

6153030x.jpg

 

Гласуването мина успешно и без големи забавяния. (За другия път може да раздавате листчетата още на входа, за да стане по-бързо, че Сини остана без крака, милата.  :kissx: )

Водещият се справи с непринуденост, поразчупи нормалната за такива събития стегнатост и внесе свежа нотка. Обаче сладката Блеки го надмина, беше неотразима! Следващия път направо си взимай микрофона, в пъти по-добра си от актьорите!  :yes:
Корейското изпълнение с барабани беше огнено, също ми допадна, че в почивката създадоха яка атмосфера в парка.
(Тоя с тенджерата не получи ли мускулна треска?!  :lol: )

 

6153017C.jpg
Изненадата наистина беше изненада. Цунки, parab, завистливичка съм леко.  :kissx:
Като цяло поздравления!  :up: Най-доброто до момента!
Ще отида пак, да! 
 
Ragnos, къде се беше скрил, така и не можах да си взема бонбоните?!   :bee:
П.П. Засмях се, че на корейския гост му разбрах по-добре думите, казани на корейски.

В смисъл, че се радвах повече на корейската реч.  :28558:

 

6153055M.jpg
 
Снимката е от самото начало, иначе залата беше пълна, имаше даже правостоящи. Правиха много снимки. Чакам клипчета и снимки, за да си наместя окончателно всички приятни моменти.
 
6149928H.jpg

 

6153022I.jpg

 

Само това клипче изнамерих засега. №9 също танцуваха божествено!

 

Снимки и още снимки

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Събитието много ми хареса. Допадна ми лекцията на проф. Стефанов, разговора с късметлиите, посетили Корея (преди нас). Много забавни и симпатични хора, в което не се съмнявах :)
Останах очарована от оперната певица, от танцовите изпълнения, от певците. Да, най-вече ентусиазма на участниците ме спечели.

От 2011 посещавам такива събития и ми прави впечатление забележителното им израстване. Всеки един конкурс е все по-добре организиран и с по-богати и качествени изпълнения. Надявам се всички ентусиасти да продължават в същия дух и не се съмнявам, че скоро все повече и повече хора ще станат приятели на Корея.

 

А относно играта с публиката, която очаквахме с нетърпение. Дали пък не е възможно тези игри да са по-продължителни, с повече въпроси? Относно наградите, ясно е, че биха били символични, но не това е най-важното, нали? Ако е възможно въпросите да са повече от 3-4 в раздел?

 

Като цяло давам оценка много добър, защото вярвам, че най-доброто предстои. 

Благодаря на Eastern Spirit и на всички участници, за страхотния ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво беше всичко и дори лекцията на Нако Стефанов ми хареса.

Хората около мен на излизане говореха, че все едно са били за малко в Корея.

Не усетих как мина времето и се радвах искрено на всеки момент от програмата! Благодаря на участниците, които вложиха много сърце

 и на организаторите за прекрасния ден!

Най-доброто досега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае дали не може някой да качи клипче (ако някой случайно е правил де), че да скивам ако не цялото то поне част от това събитие?   :rolleyes: Тъй да усетя дистанционно атмосферата един вид..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям фото и видео архива от днес отзад напред :)

 

Ето как изглеждаше изненадата на днешното събитие... която гостите на "Корея и аз" видяха в края на събитието.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2WH0tub-UQ8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да драсна два реда.. или малко повече.. :D

Тази година ми беше сефтето, но определено смятам да повторя!

Едно голямо браво.. и още по-голямо БЛАГОДАРЯ на екипа, заел се с организирането на това събитие. Организацията беше супер. ;)

Най-много се изкефих на сладурите с барабаните! Ритъмът.. направо ме 'вдигна', ако мога така да се изразя. Имах чувството, че сърцето ми ще изскочи всеки момент и ще тръгне на разходка нейде по редовете. :lol:

Прекрасните дами (и младият господин), които споделиха с нас впечатленията си от Корея, много ме израдваха. Беше ми хем интересно, хем забавно. Завиждам благородно и се надявам някой светъл ден и аз да имам възможността да отида там (другия път докарайте повечко корейски момци, че да си намеря сред тях жених :lol2: ).

Танца на SM ми напълни душата и съответно гласчето ми отиде при тях. Големи сладурковци бяха. Показаха ни и синхрон (макар името им да гласеше друго), и емоция. MOD също ми харесаха много.. няма какво да си кривя душата.

Като цяло.. браво на всички момичета и момчета за смелостта, ентусиазма и труда, които бяха положили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на организаторите и на всички участници! Наистина беше вълнуващо преживяване! Отлична организация! Поздравления на участниците! Всички днес бяха победители със смелото си решение да вземат участие в тези доста трудни предизвикателства! Запознах се с прекрасни хора - на които чета мненията всеки ден, хора които превеждат любимите ни филми и сериали на кото искрено се наслаждавам и забавлявам и благодарение на които научавам много нови и интересни неща. Бих присъствала отново на 100%!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак се чудя коментар ли да правя...или само мнение:-))
Коментарът би бил дълъг, пък и доста вече се каза...
Ако ми позволите, ще добавя само щрихи.
Щрих 1: Излизам да пуша...Взимам кафе... до мен на масата отвън е възрастна дама с куче... Старичка ,превъзходна, кучка....И двете, с дамата, сме се вторачили в №16 / Не помня името/, но момичетата с потничета,/ последните/, които, разделени на групички, репетират, смеят се, пият вода, отново репетират, разлелят се на групи...
Имах поне 15 минути да разгледам временните тату на тези прекрасни сладури. В танца после, не се виждат... чак толкова.. но са фенски. Репликите им, блеснали очи. Почувствах се вълшебно. Като "нещо" , два пъти по-дърто, те не ме забелязват.... и ме допускат в света си. .
Щрих 2: Между обявяванията, някак си групите се настаниха предимно в ляво../ гледано отгоре/. Изчакващите, всички там, до мен. Имаше насядали хора по стълбите... Прекрасно:-)) Най- красивото е, че се аплодираше всичко.
Ясно е, че се аплодира песента, а не танца, но хората

взривиха залата от от аплодисменти и за конкурентите си. Пееха и аплодираха.
Аплодираха парчето, на което са танцували... преди малко. И това ако не е любов.../ може да я няма утре, но нали я има днес и сега?/
Щрих 3: Понеже се разбра, че все нещо ме боли, неща, които не би трябвало да забелязвам, все виждам : белите тишъртки с логото да хвърчат насам... натам...По стълбите, наоколо, непрекъснато. Като навит часовник. Чак ми се приисква да се включа.
Добра организация... !!!

Щрих 4: Отиваме в китайски ресторант / съвсем непреднамерено/ Има само сервитьорка и готвач... които доказаха на масата чакащи, защо китайският народ , като цяло/ са напред с мат`ряла. А , аз се запознах с невероятни хора, за което благодаря. Хора, които исках да видя и да си стиснем ръцете:-)) Очарована съм.

Щрихи, като тези, ще изникват непрекъснато дълго време...Ама няма да ви занимавам...
Този ден, определено е уникален и скъп за мен подарък.

Благодаря на всички, които го направихте!
Които ми сътворихте спомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше страхотно с изключение на водещите - по-неадекватни от тях надали можеше да се намерят. И проф. Стефанов можеше да се постарае малко повече да разбере как се прави презентация, но това не е грешка на организаторите, а си е негов пропуск.

 

Иначе атмосферата беше чудесна, изпълнението на Те-Донг Самулнори - невероятно! Създадоха неповторимо преживяване за всички!

 

Правете по-често такива събития, за да може в един момент и нивото им да се повиши значително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса и се радвам че присъствах. От това което успях да видя, се забеляза повишаване на нивото на организацията спрямо предишните години. Публиката не бяха случайни хора, а предимно фенове. Атмосферата която се създаваше, от толкова много почитатели на корея събрани на едно място беше вълшебна. Надявам се да има още подобни такива прояви за вбъдеще. Имам усещането че стават все по-добри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бях толкова ентусиазирана, че едва дочаках празничните дни и тръгнахме................... обаче, ядец. Точно на мен да ми се случи, на 30 мин. от тръгването ми прилоша, драйфах и изобщо се почувствах супер зле. В резултат, на което обратно връщане, болници, системи и назидателно говорене от страна на семейното лекарското съсловие. Доволна съм, че не повлякох и други корейци да пътуват с мен, щото щях да им разваля празника. Днес съм добре, но съм си бясна, че пропуснах това, което толкова очаквах. Затова, моля, качвайте клипове и снимки, че да видим какво е било туй чудо, дето го хвалите. Да се потопим и ние в атмосферата на "Корея и аз" и да не се чувстваме прецакани от временни неразположения породени от странни атмосферни колебания. Завиждам Ви, бъдете ЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е мястото да благодаря на всички, които помогнаха за осъществяването на това прекрасно събитие!

 

Благодаря за безценната помощ, воля, желание и сили.  :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път посетих подобно събитие и останах много доволна. Организацията наистина беше на ниво, е имаше тук-там някои дребни грешки, но те в никакъв случай не повлияха на доброто настроение.

Не запомних имената на жената, която пя и мъжът, който и акомпанираше на пианото, но те ми стоплиха много сърчицето. Естествено, най-атрактивната част, бяха кпоп танците и те ми харесаха най-много. Много млади талантливи младежи, положили доста труд и усилие, за постигане на едни доста впечатляващи резултати.

За пеенето, можеше и без него да минем честно казано... малко ми убиха настроението слабите изпълнения.

Независимо от наградите, и аз съм на мнение, че би било по-добре игрите да са с повече въпроси.

Момичетата, които раздаваха листчетата за гласуване, доста се измъчиха да обясняват на толкова много хора едно и също и им отне време. За по-лесно и по-бързо, по-добре водещите да информират за подобни неща.

Аз лично, предпочита водещи, които са по-отдадени на идеята и които се интересуват и са по-запознати с азиатската култура, с други думи, да се усеща личното им отношение към събитието. На мен лично, би ми било много по-приятно. Гласувам, Блеки и Зенит да водят вече :D. Особено ми хареса Блеки, как строяваше цялата публика :lol2:

Поздравявам журито за адекватните им оценки, с които бях повече от съгласна. :yes:

Благодаря за приятната изненада на финала! Наистина поне малко се докоснахме и ние до Корея чрез вас.

Много хубав спомен ми остана и вече нямам търпение да посетя отново подобно събитие. Благодаря на всички, които са го организирали.

 

Много се надявам някой да е заснел и изпълнението на Mod, в тази тема ли ще ги поствате?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ентусиасти от екипа, ако съм обидила някого е било несъзнателно. Благодаря на цялата публика и ентусиазма! Хора бяхте публика като на концерт на айдъли!! Благодаря ви за присъствието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз да се рзпиша с две думи всичко беше суперрррррр, организация, участници, публика....Много се радвам, че успях да бъда на такова невероятно събитие да се видя пак със готините хора от форума които много си обичам и независимо, че сега съм по болна (загубих си гласа напълно и пишем на лисчета)  :282: пак бих отишла ... да продължавате все така... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да БЛАГОДАРЯ най вече на организаторите. За огромното старание , за изхабените нерви и труд да

се осъществи събитието. Особенно на работните пчелички РОНИ, СИНИ , НИКС, че не се спряха през цялото време. Също така на Шефчето, Зенит, Катето на пулта , на Цвети(другия път те искам водеща, определено бе по добра от водещите) и на всички помогнали за осъществяване на събитието. Трудът ви не бе напразен...заслужаваше си... препълнената зала, сърцатите учасници. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...