Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

През цялото време не ми се връзваше музиката със случването, но края обясни всичко. Всъщност клипа е много дълбок. Ако знаеш, че си мъртъв но имаш шанс да отидеш като човек там, където те чакат и да имаш съвсем малко време, какво ще направиш, как ще се държиш. И може би... Ще се държиш по същия начин, но с малко повече любов. 

Впечатлиха ме последните спомени, които оставя в момичето- това че я кара да чуе определена песен, танцува с нея и се снима е може би най-запомнящото което може да й остави. А песента ще й каже това за което той няма време... Разни мои интерпретации:rolleyes:. Най-после нещо смислено да излезе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Момчетата се завърнаха,много се радвам.Много силно и стилно завръщане,както винаги направиха.Като се замисля Хонг ки прави цялата работа,тоест гласът му,песните да звучат силно и дълбоко и много красиво и емоционално.Клипът много ми хареса,за мен те нямат слаби клипове и песни:) Песните са само 5 обаче много хубави,това е целият им албум.Най много ми допадна първата разбира се и последната най силни като звучене и мелодия ми са.И бързите песни и те са хубав:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата вече с изяви.

Вчера бяха гости в You Heeyeol’s Sketchbook.

Да видим как са се представили.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

***

 

 

 

 

 

FT아일랜드 - 말이 안 돼 (Unthinkable)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показват ни как са заснели прекрасните тийзър снимки, които пуснаха за завръщането им..

 

FTISLAND (FT아일랜드) 8TH MINI ALBUM [LOCK UP] JACKET MAKING FILM

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не ходят по музикалните предавания, че да ги виждаме по-често, поне рожденика да почетем.

При тях вече е 17 декември и феновете вече отбелязват денят на LEE JAE JIN и му честитят.

Жив и здрав да е и все така прекрасен. :wub:

Много се радвам на завръщането им, страхотни са.

 

267478087-1788553081336250-2618460407327

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит юбилеен рожден ден на винаги усмихнатият,забавен и весел Дже Джи.Пожелавам му много здраве,щастие,любов и музикални успехи.И още дълго да ни радва с групата,а и соло.:wub:

spacer.png

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес любимото ми Гласище Хонг ки има рожден ден (по Лунният календар),а и сам се похвали:D Честит му рожден ден,да е много много здрав и винаги да ни радва с работата си.

spacer.png

 

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е вече 02.03. Честит рожден ден на невероятно талантливото супер Гласище Хонг ки. Много си го обичам:):wub:

Пожелавам му много здраве,и още много,много да ни радва с работата си.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е вече 07.03. Честит рожден ден на Джонито. Най вече здраве му желая. Надявам се,да е добре след като е излязъл на свобода.

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е 26.03 . Честит рожден ден на актьора и соло изпълнител О Уон Бин (Уонбин). Да е жив и здрав и много професионални успехи му желая.

 

Изображение

DZMo5ChU8AE8TMw?format=jpg&name=small149b920af5294c2b5df5df2b11817726.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата днес най после се завърнаха на голямата сцена. Днес на 15.05. имаха концерт озаглавен: THE CON 2022 FTISLAND. Откога чакам да се завърнат,гласовете им ми липсваха от това живо пеене. Външният им вид бе пак на ниво,много добре изглеждат:)

Малко снимки ще сложа,от това което намерих.

spacer.png

 

spacer.png

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 07.06.2022 се навършват цели 15 години откакто най любимата ми kpop група F.T Island са група. 

Изминаха адски много,много дълъг път,израснаха докато работят и се развиват.Много се радвам че имах възможността да видя всичко това.Преминаха през много трудности и изпитания,както професионално,така и лично.Като че ли Мин Хуан най много в личен план си е най добре и му провървя.Сдоби се с красива и талантлива жена,и имат прекрасни дечица:)

Пожелавам на момчетата(а и на Сънг Хьон,Чонг Хун и (все пак беше в групата) Уон Бин,да са здрави и да имат успехи.

А на Хонг Ги,Дже Джин и Мин Хуан на първо място здраве и много творчески и лични успехи.

spacer.png

Редактирано от ftisland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...