Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

 Явно всеки тръгва по свой път. Не съм убедена, че ще продължат като група след казармата. Не ми изглежда да се получи. Но пък се надявам да са добре с изборите си. Милия как само се извинява. В първия момент си помислих за по-кофти причина. Надявам се да му се получи на новото поприще.

Off Topic

 

 

 

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо:o Каква супер гадна и лоша новина,за най,най,най любимата ми к-поп група,и то точно "подарък" ни направи за Коледа,нямам думи:cry:Да напълно го разбирам,че иска да продължи да се занимава и развива сам,не го упреквам,а напротив много се радвам за него:) Щом иска да се изявява вече само като актьор (за мен е много добър актьор даже) пожелавам му много късмет и успехи.А самата група силно се надявам да си останат заедно,макар и като трио.Има много такива групи,които малко или много са успешни в Корея.Момчетата са силни,ще се справят и с това,преживели са какво ли не вече.Времето ще покаже какво ще стане с групата F.T ISLAND!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спореде мен може и да продължат като група тримата. Да, няма да е същото, с по-малко членове, пък и си мисля, че и няма чак толкова много неща да правят като група, по-скоро самостоятелни, но дори и малко, пак е по-добре отколкото хич да спре да я има групата. Е, така си мисля поне. Какво ще стане обаче?

Все пак ще видим, то сега и Jae Jin ще влезе в казармата. Вчера е било съобщено за това, като датата е 21 януари. А преди това, на 11 януари ще проведе първата си самостоятелна фен среща “2020 Lee Jae Jin’s Dinner Show without Dinner” .

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто проект, който е направил преди да влезе в казармата, и едва сега започват малко по малко да пускат инфо за него. Но независимо какво, ще почакаме до февруари месец да види. Определено ще ми зарадва душичката!:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вчерашния епизод на “Mr. House Husband”, където участват Minhwan и  Yulhee, двамата отидоха в акушеро-гинекологична клиника за редовен преглед. В последствие са я приели в болницата след този преглед. По-подробно може да видите тук: :click:

А ето това искам да ви покажа всъщност, снимка на бъдещите близначета:

Minhwan-Yulhee-5.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг ки уникален е с клиповете си,както винаги.Клипът и песента са точно в негов стил,весели и забавни:D Така като издава нови песни като е в армията,няма как да ни липсва много,така ни напомня за себе си.Впрочем той там празнува и първият за годината си рожден ден:) Качва и снимки в Инстаграмът си,показва че се забавлява и си изкарва супер:D 

Да попитам според мен клипът не трябва ли да е в неговата темичка тук,а не в тази с групата?

Благодаря на всички Ви за информацията,която пишете за тях:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ftisland написа:

Да попитам според мен клипът не трябва ли да е в неговата темичка тук,а не в тази с групата?

 

Според мен няма лошо клипът да е тук, но може да се сложи и в другата тема, нищо не пречи. Предполагам, че логиката е, че личната му тема е в раздела на актьорите и предполага там да се пише за актьорските му изяви :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата.Да са живи и здрави,това е най-важното.Разбрах че са близначки,много искаха да са точно момиченца,и мечтата им се сбъдна.Нека са здрави и щастливи всички:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Малко снимки на Дже Джин като военен:) Сладък е между впрочем:D (Надявам се линкът да се отвори)

https://mobile.twitter.com/SkullGtYOUNG/status/1226553923730694146/photo/3 

 

https://pbs.twimg.com/media/EQfuNQNXYAE-7-2?format=jpg&name=small

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ftisland написа:

 Малко снимки на Дже Джин като военен:) Сладък е между впрочем:D (Надявам се линкът да се отвори)

https://mobile.twitter.com/SkullGtYOUNG/status/1226553923730694146/photo/3 

 

https://pbs.twimg.com/media/EQfuNQNXYAE-7-2?format=jpg&name=small

 

О и вече е станал командир (на взвода си,мисля) щото тези зелени нашивки не пагоните това значат.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младия татко или по-скоро пресния татко, ще влезе в казармата на 24 февруари.

Миналата година той е кандидатствал, за да бъде приет в резервните сили на пълен работен ден. Резервните сили на пълен работен ден се свикват от подбрани военнослужещи след приключване на основната им военна подготовка. Тези запасни войници пътуват от/до дома си по време на службата си и служат в района, свързан с отбраната на страната.

FNC Entertainment потвърди, че Minhwan е приет в резервните сили. Агенцията заяви: „След като се включи в активна служба на 24 февруари, той ще премине основно военно обучение в продължение на пет седмици и след това ще служи като щатен член на резервните сили.“

 

Демек, човека всяка вечер ще си е вкъщи и ще помага на майката за трите им деца...

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild Много ти благодаря,наистина за ясното и разбираемо инфо за Минари:thanks: А сега ОМО:swoon: и Минари в армията,а току що стана и баща:) А аз си мислех,че ще може поне година,да им се нарадва на малките.То и слава богу,пак ще може,макар и не по цял ден.Това поне е супер новина,че всяка вечер ще си е у дома при семейството:D Така описано подробно и ясно каква точно ще е мисията му,ми изглежда че няма да е някоя тежка и сложна чак толкова работа,харесва ми:D (като си помисля само,че се събудих с добрата новина,че е станал отново баща,много се зарадвах,а сега за лека нощ с това,ле влиза другата седмица в армията):D Мога само успех да му пожелая и да се пази.

За Дже Джи бързо,бързо и командир е станал,много добре и той се справя,радвам се.

За сега най-много Оппа Хонг ки си ме радва,макар и в армията,пак ми си е весела и забавна Шматка:D От забавните му снимки в Инстаграмът му,не показва въобще че все едно е там,,а и не ми изглежда да се е променил по характер много(мое мнение си е).

Отана само и Сънг Хьон да  влезе и той в армията.

На влезлите в армията честито и да се пазят:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...