Jump to content
mrnkaloto

F.T Island

Recommended Posts

Благодаря за качването на песента тук:) Аз си му викам Шматка,ама това е друг въпрос:D Иначе да песента е уникална,клипът също,абе аз какво ходя да се повтаря

• Like 1
  • Upvote 1

Е, не успях да се прибера и да я кача и тук. Хареса ми и я споделих в друга тема, която е посещавана не само от фенове:D. Пък може още някой да се зариби :D...

• Like 1

Съжалявам за горният ми коментар,но на компа му стана нещо.:mad2::D Та ще дам линк само за тази коя е където пее до него,че не ми се пише.:D Иначе за песента и дуетът,няма какво да обяснявам,че каквото прави Шматката винаги го прави с стил.:)

:click:

• Like 2

2 hours ago, pepsi said:

еййй няма ли пак да има някой концерт!  

Ох, а дано! 2019-та ми се струва една прекрасна година за концерт в Европа, пък може и до Азия да скокнем, а?

• Like 4

Не мога да се стърпя да не я споделя тази малка сладурана. И 4ри годишните знаят песни на групата :D. А пък да чуя, че наричат Хонки аджоши...ми иде с глас да се смея:lol2: Е, може и да греша, че към него е отправно това обръщение, ама...:

Edited by cucyta
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3

@cucyta водещия и казва да погледне към аджушито Хонки, чиято песен е изпяла и я пита дали мисли, че тоя е красив също така дали иска да се омъжи да него?

Егати, много е яко клипчето, направи ми сутринта. 

• Like 1
  • Upvote 1

А тук е на M COUNTDOWN,леле:lol2: какви танци му  еударил Хонг-кито бива си го доста:yes::28558:

Само да попитам тук ли трябва да качваме негови неща като тези клипове,като  е соло? Нали си има отделна тема само за него,или там е само за актьорската му кариера?:D

• Like 5

Ето още един клип с участието му в предаването,от  новият му албум.Не коментирам за изпълненията му,защото няма смисъл,винаги ми си  епрекрасен.:)

А това е целият албум 

• Like 6

Цялата песничка...Доста е мелодична...

• Like 7

Така супер хубави новини се случват на макнето и барабанист Чой Мин Хван.Вчера на 19.10.2018 сключи брак с Ким Юл-Хи.Сватбата им се проведе на място вСеул на 19 октомври с близки до тях хора, включително семейството и приятелите на булката и младоженеца, които дадоха своите сърдечни благословии. На церемонията присъстваха групата на Чой Мин Хуан FTISLAND Song Seung Hyun и поздравителната песен бе изпълнена от Lee Jae Jin и Lee Seung Hyub от FTISLAND и Yoo Hwe Seung, които дадоха най-доброто желание на двойката.

43661430_294683528018761_875200218073242

minhwan-yulheeOXVCiEX9JD9GmAbcj1zO154005

minhwan-yulhee-2znK0ns7r01GE22fHYbTn1540

43152933_182027799380451_277122741619925

43012126_485177665307829_198886626575373

Off Topic

42531857_1965497276851604_56755999694116

43133309_1406159182848937_84952914714709

• Like 5

Ох, магнето официално е женен човек, надяна хомота, окачи веригата, обу чехъла (дано да му е удобен).... Дано да е много щастлив и да продължава и с музиката, че и нас да радва от време на време. 

П.С. Май сега е моментът да споделя, че тези Съкровища са един път... След като присъствах на шоу на бтс преди няколко дни, мога с ясно съзнание да заявя, че шоу пред 17к не може да стъпи на малкия пръст на FT пред 1.5к.

• Like 6
  • Haha 3

Много ме разсмя благодаря ти Yoyo_ko:D От сватбата има още снимки ама и те стигат:D Значи си ходила на БТС яко,но за мен те ми са си втората любима група,колкото и да са известни,аз си си оставам Prims.Както каза Съкровищата са си Съкровища:) А и те са си Златни момчета,с тази тяхна песен "We Are Golden" още повече го показват и затвърждават:)

• Like 2
  • Upvote 1

Магнето като всеки уважаващ себе си женен мъж направи бузи! Хахах не е като да не му се отдава! 

• Like 3
  • Haha 4