Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Urban много благодаря за тази красива снимка,а и с текстът:) Да така е вълшебно  е всичко,макар  и да е простичък на вид клипът,просто те си си правят вълшебството с лекота:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно не знам.Според мен предполагам само,че или не са е довършили още,или да са се отказали да е довършват,или ако са е завършили може би да са се отказали да е  включат към албумът,а може и в някой от трите варианта на албума да е има.По горе бях сложила клипче с всички песни,но нея е няма там.Иначе много хубаво звучи мелодията.Надявам се да може да е чуем и ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, прикачвам снимка на която се вижда, че турнето в Европа в края на 2017 се е случило точно от събраните гласове в My MusicTaste, така че имаме шанс при следващия тур да дойдат и при нас ТУК НА КРАКА, дет се вика! От нас се иска само да съберем 50 000 мейка - 1 глас е 50т. Моля бъдете съпричастни и истински азиатски фенове и отделете 2 мин. от времето си за регистрация и после натискане на бутона "make this campaigne", за да сбъднем това идване в някакъв момент. А ако успеем - гарантирам ви, че и тези които не сте ги гледали и слушали на живо - групата ще ви разбие от кеф! Наистина разчитам на Вас! Разбира се гласувайте и за всички изпълнители, които харесвате.

 

Тук

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от тези , събрали 9280 съм , още от лятото ! ;)

Но имам фамилия и приятели!

Гласувайте, моля!

 

П.С. По спомен, лятото точките бяха около 4500!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активизирах се из Фейса по разни групи да ги моля да ударят по един глас...В едната група са 4000 човека- 1000 да мейкнат и сме ги събрали. Но както знаем българите не сме по каузите, които не ни засягат личния интерес...лично аз мейквам всички без значение дали съм им фен или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Urban said:

Активизирах се из Фейса по разни групи да ги моля да ударят по един глас...В едната група са 4000 човека- 1000 да мейкнат и сме ги събрали. Но както знаем българите не сме по каузите, които не ни засягат личния интерес...лично аз мейквам всички без значение дали съм им фен или не.

Не ми се ще да те обезкуражавам, но преди време аз бях поствала същото събитие в групите във фейса и почти никой не му обърна внимание, то даже го има и в тази тема. Просто хората не разбират от хубава музика.

Яко е, че си се наела да раздвижиш нещата, ти поне си по - напориста. За жалост дори да се събере минимума от гласове ще е доста трудно да дойдат скоро.  Съкровищата ще трябва да си прослужат своя дълг към родната им казарма и може да забравим за концерти, дори и по единично, защото са се разбрали да влизат заедно.

@pencheva_sz много ми допада твоята идея за Япония. Като излязат от казармата, ще се спретнем групитата за едно концертче в Будокан, япончетата са яка публика мисля, че ще си паднем на мястото, пък и японските им парчета на съкровищата са един път? @Urban хайде с нас!

И едно поздравче, че е празник днес.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам Йоко че масата са пръчки, но пък след като ще дават нашите войниклък, ще имаме време да ги гърчим по групите чат пат, пък може и за две,три години да успеем да навием 1000 човека да цъкнат бутона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на новината, че нашия човек - Хонки е обявен като ментор в новата продукция на Mnet - Produce 48. Щом е с Хонки ще се гледа, че предните ги пропуснах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/8/2018 at 21:26, Yoyo_ko написа:

Попаднах на новината, че нашия човек - Хонки е обявен като ментор в новата продукция на Mnet - Produce 48. Щом е с Хонки ще се гледа, че предните ги пропуснах. 

Пусни линк тук,  за  напомняне ! :)

Тук  ще ходим, нали? Мога да преглътна и в Токио Доум! ;)

 

п.с. под клипа има фейсбук линк и могат да се изтеглят рипове на двд-тата - с добро качество са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линкчета! :wub:

+ 1 за светещите пръчки! За Париж имах 3, но бяхме повече и не ги донесох. Сега внучката играе с тях ;)!

Прочетох, че Хонки се отказва от радиото и съжалявам - беше разкошен DJ.   

   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той душата не може да се клонира, както беше замряла работата около него изведнъж му се струпаха хиляди ангажименти. На мен не ми остава време да ги изгледам/изслушам, а се чуда той как намира време да е навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...