Jump to content
mrnkaloto

F.T Island

Recommended Posts

И сетлиста във Варшава - тук!

Три песни в повече! Добре са разпяват за Париж ;)

Защо ли мисля, че концертите на FT в Париж трабва да са са подзаглавие "Хонки се опитва да надвика публиката".

Преди:

Spoiler

Понаучил си е урока, ама има още какво да се желае!

След:

• Like 4

Съгласна за подзаглавието и за надвикването :)

А като започна тропането по пода,  си помислих за зали, срутени от влизане в резонанс ;)

Мили момичета, благодаря най-сърдечно, още веднъж, че ме приехте в групата си и бях с вас на концерта! :wub:

• Like 3
  • Upvote 2

Пенчева, вие да не сте строителен инженер, че и аз за резонанс се сетих...... Ама продължих да тропам! 

За нас беше удоволствие, че беше с нас! Колкото повече, точкова повече, е казал мечо Пух. 

• Like 2

Ел.инженер ;)  Но помня примера с един срутен мост, по който минавали маршируващи войници.

И за мен беше удоволствие !

Още от концерта, от най-любимите :

Пееща и танцуваща публика, през цялото време! :es:

Акцент - двамата китаристи,  Seung Hyun и Jae Jin са в "огледално" скроени ризи - една карирана и една едноцветна, но зашити разменено.

Държаха да се забележи ;)

• Like 2

2 hours ago, pencheva_sz said:

Ел.инженер ;)  Но помня примера с един срутен мост, по който минавали маршируващи войници.

И за мен беше удоволствие !

Още от концерта, от най-любимите :

Пееща и танцуваща публика, през цялото време! :es:

Акцент - двамата китаристи,  Seung Hyun и Jae Jin са в "огледално" скроени ризи - една карирана и една едноцветна, но зашити разменено.

Държаха да се забележи ;)

Явно този мост на всички ни го дават за пример!

• Upvote 1

Някой да е попаднал на интервю на момчетата след евротура?:wacko: При рускините чета инатервюта преди него, общо взето как ще се раздадат за ЕU феновете, вълнували се и че слушали Coldplay:D И следващият път нямали против да посетят Англия, защото им казали, че са набрали бая фенове там.  И едно мое клипче от Будапеща....Беше невероятно изживяване - на по - добър концерт не съм била. А и бяхме много малко и мнооого близо:P

• Like 4
  • Upvote 1

Качих и песента, която там чух сефте *1234*  и ми стана мноого любима заедно с out of love...

• Like 3
  • Upvote 2

Хубава балада, от последния албум. Поздрав за феновете :es:

• Like 1
  • Upvote 1

Благодаря за поздравчето pencheva_sz да наистина си  е страхотна балада :) На мен най-любимата песен ми си остава тази( нои вече не мога да е слушам,аз си знам защо) Поздрав:)

• Like 1

И аз :thanks:ftisland !

Beautiful е от японския албум New Page (2014),  в който мой  фаворит е Shinin'On.  Често досаждам с нея и мога да я слушам  по няколко пъти, всеки ден :ilovethis:

В Корея е вече полунощ и е 17-ти,така че Честит Рожден Ден на сладкият и талантлив Джеджи,да е жив и здрав и все така да ни забавлява.:)

13af89d02070075c.jpg

75b269db2fa72f2a.jpg

71b77d8ed788ff02.jpgee853bdaf533fe76.jpg

7511068fd8bf3d96.jpg

• Like 2

А ето и малко снимкчици от днешният концерт на FNC KINGDOM  заедно с другите групи на компанията. Тук Хонгки  е с  Йонг Хуа и пеят песента от ''Красиви като ангели''.

046aaa99fb7089ee.jpg13a8880cc093dceb.jpg

8e8243d0dac0759c.jpg

152f8ae272e47e32.jpg

ac9f38112109f2bb.jpg

• Like 2

Eхе егати новината.......гледах профила но Хонки и докато си четях гледам Минари и сватба.....Викам си тоя моя корейски само глупости мога да разбера с него, чета пак и отново същото разбирам...... Викам си, тука има нещо. Браво на детето, засрами батковците, аз си знаех, че ще излезе скрита лимонка! Дано да е щастлив, въпреки че му е малко раничко, но при тези неща си е въпрос на късмет.

• Like 4