Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Готвите ли се за rock 'n roll :lol: :lol:


Утре е деня, а за сега Медли-то, което пуснаха в Нaвер още преди няколко дни....



 


Обявиха вече и японският си албум, който ще се появи май месец. 5…..Go - заради петата им годишнина от официалният им дебют с голяма компания (инди годините тук не се броят хахаха)


Tracklist: 


  1. To The Light 
  2. Primavera  - това е песента над която работиха Хонг и Така от One Ok Rock
  3. Orange Days 
  4. YES or NO
  5. Tornado
  6. CRYING IN THE RAIN
  7. Moonlight 
  8. DAYDREAMER 
  9. Hourglass
  10. My Birthday 
  11. FISH -Acoustic Version (regular edition - limited bonus track)

tumblr_nlkfeqlDqc1qehn45o1_400.jpgtumblr_nlkfeqlDqc1qehn45o2_400.jpg


tumblr_nlkfeqlDqc1qehn45o3_400.jpgtumblr_nlkfeqlDqc1qehn45o4_400.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът излезе, видеото сигурно утре сутринта.
Добър е, и е точно това, което правят основно на японска земя - рок, рок, рок. Дано корейската публика ги оцени... Личи им, че искат да правят тяхната си музика и пред родна публика, но май в Япония повече ще им се зарадват на албума, ако вземат да го изпълнят и на японски.

Pray ми хареса. Please - не, защото ми звучи като нещо много познато и слушано, но още не мога да се сетя откъде.

FT Island - I Will, March 23, 2015 Download

d6727ab072275f5a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм! Жица, тУпан, хъски войс Хонг се е наел като Балканче на баир... Какво да искам повече?  :up:

 

Много харесах Light/빛, но и Please и Shadow/그림자 не са лоши. Pray е отличен избор за заглавна, според мен.  :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни! И клипа ми харесва, много обран и без излишни неща...Точно по песента.



 


Реално хората, които са им фенове няма как да не оценят албума, защото знаят че това е истинското им звучене. Да се надяваме да привлечем нови последователи хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, стахотен клип и най вече албум, радвам се че най после направиха нещо в техен стил :yes: , сега си чакам с нетърпение лайф изпълненията... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daneto, ако изчакаш за японският албум, ще го получиш в някакъв смисъл, защото главната им песен е написана от Хонг Ки и Така. (както вече казах на предната страница)


Песента си е като японските на FT Island. И все пак групите наистина имат близки стилове, те и за това са такива приятели... :)


 


Още малко ментов Хонг Ки, че вече е зюмбюл... :D :D


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo5_r1_1280.jpg


 


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo6_r1_1280.jpg


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo7_r1_1280.jpgtumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


 


 


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo10_r1_1280.jpgtumblr_nlkghnHqTS1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


 


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo9_r1_1280.jpgtumblr_nlkghnHqTS1r3hs1eo10_r1_1280.jpgtumblr_nlkghnHqTS1r3hs1eo9_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм хепи за албума, добре завърнали се. 

Pray си е точно стила, който те искат да правят, показват и радват фенове точно в Корея. Тематиката, емоцията и черно-белия клип са

супер за очите ми. Гласът на диването за ушите ми. Дори деренето му в Прей..

Да похваля и стайлинга, също много ми допада за тях.

След Pray, Do You Know Why? и 빛 ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа сцена за момчетата!


Някой може ли да обясни на Music Bank, че на група от ранга на FTI трябва да се дадат 2 песни при comeback сцена.... Явно са го пропуснали някак....


https://www.youtube.com/watch?v=HHNcA8Xs3C4


tumblr_nlv6nj0RTv1qehn45o1_1280.jpg


 


След записа за предаването отидоха направо в радио предаването Jang Dong Min and Lady Jane′s Two O′clock, така че да се надяваме да го гледаме скоро и с превод.


 


tumblr_nluphr6IZj1qehn45o1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената им от Инкигайо днес. Хонгчето да оправи "tell me" и работата заспива. Останалото знаем, че си го може, то му личи на сцената.
Учи ли още английски? С толкова учебници се разхождаше напоследък, ще помисли човек, че вече чете и пише само на английски, хаха.

Не си е работа - да те вдигнат в 3 сутринта в неделя, за да записваш на Инкигайо в 05:30 ч. Браво.



Моята слабост пoказа преди малко новата си "приятелка". Колко влюбено я гледа само, но и тя е голяма красавица.

b25f7973e3efe48a.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлична е песента - всичко е пипнато, а хорът ми изправя косата от кеф. Много може добичето, когато не се лигави.

Радвам се, че са си извоювали вече някаква творческа свобода, време беше. Честно казано, този им проект най ми харесва от всичките им корейскоезични. Това си е техният стил и си личи, че са го правили с мерак. Дано успеят да докарат нужните продажби, та да ги оставят вече да си творят на воля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят го с мерак така е, а знаеш ли кога е направен? Албума е готов от година и половина.... Каква ти творческа свобода братче, те пуснаха To the light на японски, само защото им писна песните да седят в чекмеджето....


 


Аз просто предусещам и сега, колкото и продажби да докарат, че FNC ще ги изкара недостатъчни и пак ще ги забие с лиричните балади на Шопара. Но този път не знам дали нервите им ще издържат... Но да не съм лош пророк и дано греша....


 


А Хонг Ки как може да пее в 6 сутринта, просто не знам. Били са в SBS в 03:30 сутринта, защото както Rie каза записите са започнали в 05:30 ч.


Купили са кафе и кимбап за Примадоните, които са жертвали от съня си да дойдат :) и след това веднага към фенсреща....


А и Хонг Ки ще ходи да записва Running man :D Той както обича да тича хахаххаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че този лаф при тях е оксиморон, но надеждата не ще да мре, пущината! Все ми се ще да мисля, че съответните отговорни лица (или за*ници в техния случай) ще дойдат на себе си...

Очаквам с нетърпение предаването! Той ще е перфектната добавка към онази класна сбирщина идиоти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз все се надявам, но след епизода на Radio star преди месец-два, как да се надява човек, че на този ще му дойде акъла... Пак добре, че Хонгчето не е блага душа, а се бори за всичко което иска, че иначе щяха да са ги смачкали до сега.....


 


Сега се сетих да кажа и на Rie, учи още английски хахахахха Даже на фенсрещите сега чуждестранните фенове получават по някое кратко изречение на английски на албумите си! :D Поздравявам го за желанието, че знам каква мъка му е ученето хахаххаха


 


А и гледайте цялото Инкигайо, защото от официалният клип е изрязано солото на Минари! Но и официалният гледайте, че се брои за SNS точки за 1 място другата седмица, ако са номинирани хахахаха


 


Слагам го пък да видим дали няма да го изстрият скоро...


https://www.youtube.com/watch?v=NOh-snkzxKg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разминаха се на 50-тина точки днес с наградата на The Show......Red Velvet от къде ги вадят тези продажби и гласове не знам хахаххаа


По-важното обаче е, че за разлика от другите предавания, тук изпълниха и част от друга песен и то една от любимите ми. Корейският вариант на Black chocolate!


А и отново виждаме солото на Минари хехехе


https://www.youtube.com/watch?v=1Ca0F-IRWGM


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа сладките ми макнета хехехехе Беше толкова сладко как Сонгсари гледаше и следеше Минари и опитваше да покрива грешките му хахаха


На нашето Минари не му стигат барабаните, ами и китарист иска да е. Хьонговете да бяха млъкнали щеше да е най-добре хахаха



 


Днес на Шоу Чамп изпълниха и To The Light. Лидера за 2ри път го прекръстиха за 2-те седмици от както промотират хахаха


https://www.youtube.com/watch?v=6MIlpufqDaY


 


ТУК има частите от предаването Pikicast  FTISLAND. Ако ви се гледат игри и разкази за алкохол аххаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше comebаck сцената им на M!Countdown.


 



 



 


 След M!Countdown отидоха направо към радиопредаването Cultwo Show. Изпълненията са - Pray, Two song place - Age height и Hey girl. Хонг докато разбере че пипа грешните настройки при Pray хаххааха иначе си пее и не спира хахаха



 




 


 


Днес още от 6 часа бяха строени в Music Bank, направо не знам как издържат с този график, моля се гласа на Хонг да издържи до края....Ако се чудите как се чувстват толкова рано, тази снимка на Сонгсари, от днес, мисля е показателна хахаххаах


tumblr_nm7uwdGzIq1qehn45o1_1280.png


 


Coming Out! FTISLAND започва на 7 април.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...