Jump to content
mrnkaloto

F.T Island

Recommended Posts

Вече настоявам някой да осъди и заключи стилиста на Хонг Ки. Той, че си е хубавец, едно на ръка, ама просто има нещо съмнително в последните му визии - дали защото е къдрав или в момента неоново червен, ама.... Не може ли просто да си го оставят черен - не е грях, за бога, стига са го боядисвали като светофар.

хах свиква се да се гледа с червена коса но не му отива особенно ако беше черна или шоколадова нямаше да има грешка. На 25 август излиза и новият им мини корейски албум :rolleyes: :rolleyes:

Не е в цвета проблема, а във формата. След YB много напълна момчето и са такива бузки е отпрал, че тази прическа го прави да мяза на ШинДонг...И червено е по-добре от оранжевото миналата година или прораслите му корени.

някой може ли да ми каже кога Min Hwan стана толкова секси laugh.giflaugh.gif на мен Хонг Ки ми харесва с червена коса , но той и със зелена да е (което е възможно като се има предвид колко е ненормален biggrin.gif ) пак ще ми харесва само малко дължината и не ми допада ама бели кахъри laugh.gif

новият им мини-албум ще се казва Beautiful journey и излиза на 25 август
ft-island-header.jpg
трак лист:
1. Baby love
2. Stop Carring Grief
3. Don Quixote’s Song
4. You’re the Crazy One
5. Love Love Love

Страхотни са на тази фотосесия. Толкова са различни, изобщо не си приличат. На Хонг Ки много му отива тази прическа :rolleyes:

Честит рожден ден на Song Seung Hyun!

Да е жив и здрав, много щастлив и винаги усмихнат! Пожелавам много успехи на групата и да си прекара страхотно рожденния ден! tongue.gif

ауу нямам търпение вече видеото изглежда ще бъде суперско :) още няколко днииии.....

ето и TEASERа с английски титри

инфото към песнта е повече от обещаващо - 1. LoveLoveLove- You’ll be able to feel Lee Hong Ki’s smooth and powerful voice through FT Island’s colorful song.

в превод - "Our FTIsland mini album teaser video comes out today, please look forward to it... *kisses[sound]* "
страшно много им отива тази леко зловеща атмосфера на обреченост.
30xgy7q.jpg

И една корица на списание HOT CHILI PAPER Vol.60
nn5fur.jpg
Официалните снимки към албумчето - много са хубави, да това е точната дума !
2cy0976.jpg

24qjng0.jpg

jj1is4.jpg
2wme7hs.jpg
wtvdcz.jpg

4q1q8o.jpg

Креативността е тяхната силна страна. И с новото видео не правят изключение. Този път за фон са използвани картини на Салвадор Дали. Ефектът е неповторим. Сякаш човек се намира в истински музей на оптическите илюзии.

Не знам има ли смисъл да пиша като е ясно че на мен всичко тяхно ми харесва :lol:

Клипът е супер както и очаквах. Албума също много ми харесва . На първо слушане Crazily Looking Only at You и Don Quixote's Song ми направиха най-голямо впечатление освен Love love love. Хонг ки е невероятен както винаги , определено трябва да похваля Seung Hyun рапът му се е подобрил драстично.

A love to kill :kissx: за албума и за снимките които са многооо хубави :)

Страхотен албум. Още повече ми влязоха под кожата. 

Сърцето ме боли докато я слушам!

Стават все по-добри и започват да ме радват още повече 00020118.gif A новия клип е доста добър ^^

Наистина страхотен клип страхотен албум,но не съм се и съмнявала в тях страхотни саа :wub: :wub: Давайтее F.T island :inlove::es::asian:

Българският фен форум за FT Island отвори врати и очаква феновете на групата 00020536.gif
:click:

wub.gif Ах този глас думи нямам ... всеки път когато го чуя не мога да повярвам че е толкова добър...

Страшно изпълнение и отново радост за ушите ми е хубавия глас на ХонгКи,чакам с нетърпение ътрешните 2 лайф изпълнения :kiss2:

Ше създам фейсбук група "Да забраним на фризьора на F'T island да се докосва до ножици, перхидрол и каквито и да е продукти за коса".

Страхотна идея, Zenith! :D Новият им албум е страхотен - както и очаквах! Вече и телефончето ми звъни с Love Love Love...:)