Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

И след дългата ваканция започвам да наваксвам с инфото и естествено първата ми спирка са тез хубави и талантливи момчета, особено еднотооо :wub:.

Тази новина с пожара, която ме посрещна ме стресна доста, но най-важното е че няма пострадали. Направо настръхвам като си помисля какво е можело да стане :unsure:.

Я една снимка, която ме радва :)

280821046.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Haruka е готина, но Satisfaction на мен ми обра точките :D

 

Радост за всички Прис - летния каталог на Litmus е факт:

 

txbrq_1521821469.jpg

ygkgt_782287584.jpg

lq7sa_1697591765.png

hvqin_1365722492.png

xq2wv_577003591-1.png

yvqsl_1444786597.png

w3anl_1093218909.png

wzzpk_315148368.png

xdchm_488819733.png

 

 

 

 

Хонг Ки само пуска намеци в туйтър, че корейското завръщане ще е скоро. А пък ДжаеДжин писа в Амебло, че са снимали клип в Корея, което навежда на мисълта, че ще е съвсеееем скоро :es:

 

EDIT:

Аз като казах скоро и то к'во стана :lol:

24 май отбележете си с голямо кръгче датата на 3-тия мини-албум Return

return.jpg

А на 20-ти ще видим и тийзъра...

Вече си имат и официална фейсбук страница ->>> Цък

 

И една снимка на Хонгстар и Уон Бин, който е отишъл да го види в Япония. Мисля че сега има промоции там за C'mon Girl , ако не се лъжа....

q0exsk.jpg

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, Сони много си бърза :lol:. Тъкмо бях почнала да драскам постче с новото инфо, но ме изпревари - искам подарък от онези твоите, които много ме радват :rolleyes:.

Много ме радва фактът, че вече има дата, която да си отбележа в календарчето. Ще лепна голяма удивителна на 24-ти :panda-145:.

 

ПС. Аз още не мога да реша коя от двете песни ми харесва повече, и двете ме радват страшно много. Обаче тайно стискам палци, на една определена дата да се появи песничка, която да ги задмине :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как съмняваш ли се в моите висши способности :lol: :lol:

 

Трак листа на минито:

 

1. HELLO HELLO

2. OH

3. SUNSHINE GIRL

4. 고백합니다 (I must confess)

5. 널갖겠다

 

Така като гледам траклиста ми намирисва на по-бърза песен този път :rolleyes:

 

ПС: Да знаеш, че ме затрудни с искането за подарък, но мисля че намерих с какво да те зарадвам :lol: :

 

verb.jpg

vera.jpg

verc.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това последното и мен ме зарадва :).

Страхотна фотосесия! И аз се надявам корейските им песни да вземат да ни зарадват с по-различно звучене, че последните им неща са твърде поп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не се съмнявам :lol2:.

 

Сега и ще те разцелувам за този подарък :es:. Направо останах без думи - погледите им са направо леле. Особено на Хонг Ки :wub:. Ако прилага този поглед и когато върви по улиците, ще има много изпопадали нуни по тротоарите :lol2:.

Определено май месец се очертава да е месеца на приятните изненади :). И да има по-бърза песен в минито, то щом е на тези момчета, определено ще ми хареса.

 

ПС. Другата седмица пак искам подарък, моля :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу китарите са THE BEST :es: Много яко нямам търпение вече и те да се върнат.

 

2d9xljk.jpg

А в Япония вчера албума беше Номер 1 в Орикон дейли :es:

 

0518.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само заради тези китари, вчера поне 15 пъти пусках тийзъра и си се кефех. Добре, че не остана много време и съвсем скоро ще има на какво да се радваме :lol:

2z852qa.jpg:wub:

Я малко подаръци от една фенка на момчетата, която съм готова да разцелувам :lol2:

 

tumblr_llg8k83RUp1qanahpo1_500.giftumblr_llg7vwK9jW1qanahpo1_500.gif

tumblr_llg8bq8Pbq1qanahpo1_500.giftumblr_llg891NOn91qanahpo1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте защото те се завърнахаааа
 




F.T Island - Return

Извинете ме отивам да си подскачам тихо в ъгъла laugh.giflaugh.gif Е едва ли е тихо но....

EDIT:
На първо слушане (с изключение на Hello Hello за която е 10-то laugh.gif )

Е не очаквайте да кажа нещо лошо все пак съм Примадона Форевааа laugh.gif

Hello Hello - смесица от FTI и CNBlue. В началото ми се стори малко странна, но вече ми е на сърце laugh.gif Вокалите на Хонг са супер , рапа е убиец и китарите много ме кефят. Клипа е убиец laugh.gif Заигравката със случката в жилището им и накрая намека, че Хонг всъщност ги е запалил е много як.

OH - готина е харесва ми

I'm Going To Have U - страхотна е много ми харесва! Мелодията, китари, барабани всичко е супер яко (не знам как по-добре да го обясня като нямам музикално образование laugh.gif )

I must confess - класическа FTI балада. Jaejin все повече задобрява вокално много е сладък гласа му. Уааа песента е композирана от Jong Hoon за феновете. Нямам търпение да се добера да превод!!!

SUNSHINE GIRL - също много яка рок песничка

Този мини албум са заложили на рок звученето и са изоставили баладите, за което аз ги аплодирам. Малко да покажат, че не са само баладна група, а са страхотна поп-рок банда. Jong Hoon със сигурност е умрял от кеф да свири толкова рок солота laugh.gif Тези песни на живо ще са страхотни!!

EDIT 2 : Е тези вече ме довършиха

kHY9Z9.jpg
mM4QLu.jpg
mkiSgw.jpg
lBrh4U.jpg
kYKsBY.jpg



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клип - трепач, албум - трепач, аз - летя в облаците от кеф :panda-145:.

Доволна, доволна, доволна особено от Hello Hello - е в началото бях О_о, но след две-три прослушвания ми влезе под кожата. Всичките песни са трепач, убиец и тн. и както моето Сони каза - на живо ще са страхотни, направо убиец :es:.

 

Малко снимки -> Сони специално за теб - слънце не си сама и аз умирам от кеф заедно с теб :es::kiss2:

 

 

Litmus - Behind the Scenes

292qnmb.jpg:wub:

6fzdkx.jpg

r2rviu.jpg

20u28lh.jpg

1pzct4.jpg:wub:

2qcma6r.jpg

2zozr46.jpg

11m3pzk.jpg

24qiirq.jpg

 

 

Ох, момчетата се завръщат с гръм и трясък :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси слънце за подаръка, но ще трябва да дойдеш да ме спасиш, че вече хипервентилирам :lol: :lol:

Гледай само кво нещо :

 

FTI.jpg

 

HK.jpg

SH.jpg

MH.jpg

JJ.jpg

JH.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят самър спешъл е Hello Hello песновката, и на Мюзик Банк днес забиха супер яко. JONGKI??? :lol2:
Остави, че Хонгстар владееше сцената, ами и мен в офиса завладя. Евала!!! И за косицата и за гласеца ти, браво и на всички сладури, защото изпълнението беше забава.
Такива сцени обичам аз, ако не знаете..фитове бяха убиец, даже и лака на вокала беше вълнуващ..
MB в число екип ( чат-пат режисьора и операторите) се излагат понякога, това си го знам, но да не го правят толкова видимо, моля..
И да, все по интересно ще става предстоящата седмица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOW изпълнението на I'm Going To Have U, беше направоооо ОоО. Днес направо убиха рибата с това изпълнение. Буквално бях зяпнала пред екрана. Много ми харесаха Hong Ki и Jong Hoon, не че пренебрегвам другите, но очите ми само тях търсиха :blush:.

Браво на момчетата, да продължават все така, а другата седмица и приятни изненади да има :D.

Няколко снимки от вчера, ей така за цвят :)

 

248167_1374688584296_1744273127_671519_7282900_n.jpg

306709083.jpg306708349.jpg

306707246.jpg306704763.jpg

 

Нещо ми липсва по-дългата косичка, но и с това ще се свикне. А иначе ноктенцата му наистина радват :lol2:

 

307532142.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва косата на Хонг biggrin.gif Мега сладък както винаги и пак зарибява всички с едно простичко движение laugh.gif За какво са ви сложни хореографии когато може и само с една ръка да омагьосате всички wink.gif


А Jonghyun ако може още една китара да си окачи на врата ще е най-щастлив laugh.giflaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случайно на някой да му се намира линк за дрийм концерта?

 

п.с мерси за интервюто беше забавно за гледане ;)

 

а за новия албум беше ясно, че ще е върха ... но просто ... нямам думи колко много ме кефят всички песни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...