Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Преди 2 часа, Rossi Yankova написа:

 Ами ще ги съдят заедно на 27-ми с другия "убавец" за общите им престъпления. Jung Joon Young  си призна всичко, така че ще стане интересно.

 

Малко off-topic, ама да те е страх да препоръчаш песен или драма на някой нов фен, че непременно ще попадне на някой с висящо дело или низвергнат от корейците след скандал. Даже четох конспиративни теории, че компаниите с групи от третата вълна разчистват полето от старите кучета. Само че едва ли е така, а ако е, жалко, защото корейския шоубизнес лъсна с цялата си грозна същност и красивички оппа не могат да скрият гадното впечатление. 

 

 

Роси много ти благодаря за информацията ти:) Ами права си за всичко и ще видим какво ще стане на 27-ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ftisland написа:

А защо да стават ТТ? Това защо? Благодаря ти предварително.

За да не се наложи да сменят името на Three treasure island

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Rossi Yankova написа:

 Ами ще ги съдят заедно на 27-ми с другия "убавец" за общите им престъпления. Jung Joon Young  си призна всичко, така че ще стане интересно.

 

Малко off-topic, ама да те е страх да препоръчаш песен или драма на някой нов фен, че непременно ще попадне на някой с висящо дело или низвергнат от корейците след скандал. Даже четох конспиративни теории, че компаниите с групи от третата вълна разчистват полето от старите кучета. Само че едва ли е така, а ако е, жалко, защото корейския шоубизнес лъсна с цялата си грозна същност и красивички оппа не могат да скрият гадното впечатление.  :wacko:

 

 

 

И аз в един момент започнах да си го мисля, колкото и ненормално да звучи.И как да го не мисля, като преди им лапаха праха на всяко награждаване и просто нямат шанс, докато ги има на сцената.:896767:

А колкото до тия.  дето  са мислили, че айдълите са ангели и са разочаровани, ами вече да не мислят.

Ей го на- днес,  скандалът с Нам Те Хьон, бившия  от WINNER   го потвърждава за кой ли път.

Та- харесвах си го лидера, но ако е виновен, ще плаща, защото престъплението, както го представят е сериозно.

С него или без- годишнината си е годишнина.Да им е честита!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/7/2019 at 5:06 PM, ftisland said:

Да и така ставало,вместо Five, Four.  То значи няма смисъл да си го променят,тоест пак ка си с F отпред.

Извиняввай много,ама не разбрах какво имаше предвид това,че били на критичният минимум? Искаш да кажеш като бройка ли или друго? А защо да стават ТТ? Това защо? Благодаря ти предварително.

Three treasure island - TT ISLAND 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой май ще има второ бебе. Скоро гледах клипче със семейството и мама ми се стори понаедряла в талията, ама не бях сигурна. Но се оказа истина:D

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх най-после и на Оппа-Хонг Ки му дойде времето,ужас:cry:То затова,напоследък беше зает,къде с участие в мюзикъл,къде с соло фен срещи,сега групата и турне в Япония прави.Надявам се да му е лека службата поне.То там имат ли право за социални мрежи,тоест да качва снимки в Инстаграм,мисля че не нали?

До колкото за другите момчета,Сънгхюн(мисля,че така се пишеше:D),в момента не се занимава с нищо.Минари си се занимава с шоуто си,очакват догодина още едно или две бебенца:icon_sunny: Дже Джи в момента издаде соло албум,време му беше.Клипът и песента са много добри (поне според мен) А с групата която свири в клипа,мисля че са N.Flying. За влизането в казармата мисля,че догодина и те ще влязат,дано.То като го няма Хонг Ки няма да имат много концерти.

Искам да отворя една тема,като съм се разписала.Става дума за Джонито.Разбрах,че е в затвора за 3 години,вярно ли е? Ами така не си ли изпуска военната служба? 

Благодаря предварително за отговорите ви.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонкито без изнстаграм......това ще е много тежка абстиненция.

По отношение на ексЛидерчено, мога само да кажа, че последното което четох, беше че се е признал за виновен за разпространение на снимки, както и за шофирането под упойващи в-ва, но категорично отказва да е изнасилвал накого. Ако трябва да съм по-точна, казва че не помни нищо от въпросната вечер. Много тъпо се случи с него, но за жалост, както казва народа "с какъвто се събереш, с такъв си се събрал". Ще си сърба попарата и толкова. За се га е признат за виновен за употребата на упойващи вещества и е осъден на 2 години пробация и му е наложена някаква глоба.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изплашения Хонг.... Минари, избягал, защото не му казал кога ще си отреже косата Хонки. 

 

Редактирано от Yoyo_ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Yoyo_koБлагодаря за отговорът:) Да ще му е мнооого тежко на Хонгкито.Сега тук се смее сладко,и да ще ни липсват шегите,закачките му,усмивката му и най-вече гласът му.Да се насладим на последните дни преди да влезне в казармата.:) Представям си го без коса,ужастна гледка ще е:D Не се знае все още на каква длъжност ще е,аз не съм чела никъде,то май още е рано сигурно.

Та за Джонито то добре че си е и признал,предполагам че всичко си е изпял.И аз съм на мнение за това и мисля,е е прав за изнасилването,за.мен не е способен на чак такова нещо(е можеи да е,никога човек не знае). За опиатите и нетрезвото шофиране съм съгласна,и за чата в който се е забъркал.Нормално е да е подложен на пробация,след всичко това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, ftisland said:

@Yoyo_koБлагодаря за отговорът:) Да ще му е мнооого тежко на Хонгкито.Сега тук се смее сладко,и да ще ни липсват шегите,закачките му,усмивката му и най-вече гласът му.Да се насладим на последните дни преди да влезне в казармата.:) Представям си го без коса,ужастна гледка ще е:D Не се знае все още на каква длъжност ще е,аз не съм чела никъде,то май още е рано сигурно.

Та за Джонито то добре че си е и признал,предполагам че всичко си е изпял.И аз съм на мнение за това и мисля,е е прав за изнасилването,за.мен не е способен на чак такова нещо(е можеи да е,никога човек не знае). За опиатите и нетрезвото шофиране съм съгласна,и за чата в който се е забъркал.Нормално е да е подложен на пробация,след всичко това.

ЕЕЕ тук не съм съгласна с теб......Хонкито никога не може да е ужасна гледка просто ще прилича на пале с каска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 А може и да ви изненада, напоследък доста мъжки се държи и мисля, че ще си изглежда също толкова добре и с къса коса и униформа. Друг е въпроса, че хич не ми се ще да влиза там, ама какво да се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, cucyta said:

 А може и да ви изненада, напоследък доста мъжки се държи и мисля, че ще си изглежда също толкова добре и с къса коса и униформа. Друг е въпроса, че хич не ми се ще да влиза там, ама какво да се прави

Права си, мъжки се държи....просто понякога лигнята му надделява. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, че аз и заради лигнята си го харесвам. Че иначе няма да е Хонки. Пък и на мен не ми е чужда и непозната...тази проява:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2 септември в полунощ официалният Twitter на FNC Entertainment обяви, че FTISLAND ще издаде нов мини албум през септември.

Това е първото им завръщане след напускането на Choi Jong Hoon по-рано тази година. Оттогава четиримата останали членове са заети с японско турне и техните индивидуални дейности. Наскоро Minhwan обяви, че той и съпругата му Yulhee очакват близнаци, а Хонг Ки обяви, че ще се включи в армията в края на септември.

Новият мини албум на FTISLAND ще бъде озаглавен „Zapping“, а заглавната песен се нарича „Quit.“ Той ще бъде пуснат на пазара на 9 септември.

ftisland-1.jpg

 

ftisland.jpg

 

Off Topic

 

ftisland-track-list.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...