Jump to content
mrnkaloto

F.T Island

Recommended Posts

Преди 2 часа, Rossi Yankova написа:

Ами ще ги съдят заедно на 27-ми с другия "убавец" за общите им престъпления. Jung Joon Young  си призна всичко, така че ще стане интересно.

Малко off-topic, ама да те е страх да препоръчаш песен или драма на някой нов фен, че непременно ще попадне на някой с висящо дело или низвергнат от корейците след скандал. Даже четох конспиративни теории, че компаниите с групи от третата вълна разчистват полето от старите кучета. Само че едва ли е така, а ако е, жалко, защото корейския шоубизнес лъсна с цялата си грозна същност и красивички оппа не могат да скрият гадното впечатление. 

Роси много ти благодаря за информацията ти:) Ами права си за всичко и ще видим какво ще стане на 27-ми.

• Upvote 1

Преди 2 часа, ftisland написа:

А защо да стават ТТ? Това защо? Благодаря ти предварително.

За да не се наложи да сменят името на Three treasure island

• Haha 1
  • Upvote 1

• Like 3
  • Upvote 1

Много красиво клипче за представянето на концертът им.:)

• Like 1

Преди 22 часа, Rossi Yankova написа:

Ами ще ги съдят заедно на 27-ми с другия "убавец" за общите им престъпления. Jung Joon Young  си призна всичко, така че ще стане интересно.

Малко off-topic, ама да те е страх да препоръчаш песен или драма на някой нов фен, че непременно ще попадне на някой с висящо дело или низвергнат от корейците след скандал. Даже четох конспиративни теории, че компаниите с групи от третата вълна разчистват полето от старите кучета. Само че едва ли е така, а ако е, жалко, защото корейския шоубизнес лъсна с цялата си грозна същност и красивички оппа не могат да скрият гадното впечатление.  :wacko:

И аз в един момент започнах да си го мисля, колкото и ненормално да звучи.И как да го не мисля, като преди им лапаха праха на всяко награждаване и просто нямат шанс, докато ги има на сцената.:896767:

А колкото до тия.  дето  са мислили, че айдълите са ангели и са разочаровани, ами вече да не мислят.

Ей го на- днес,  скандалът с Нам Те Хьон, бившия  от WINNER   го потвърждава за кой ли път.

Та- харесвах си го лидера, но ако е виновен, ще плаща, защото престъплението, както го представят е сериозно.

С него или без- годишнината си е годишнина.Да им е честита!

• Like 1
  • Upvote 3

On 6/7/2019 at 5:06 PM, ftisland said:

Да и така ставало,вместо Five, Four.  То значи няма смисъл да си го променят,тоест пак ка си с F отпред.

Извиняввай много,ама не разбрах какво имаше предвид това,че били на критичният минимум? Искаш да кажеш като бройка ли или друго? А защо да стават ТТ? Това защо? Благодаря ти предварително.

Three treasure island - TT ISLAND