Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Привет. Да споделя чудесната новина, момчетата се завръщат с нов клип, нов японски пълен албум и естествено едномесечно турне в Япония.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,покрай тия тийзъри аз си мислех,че песента ще излезе по-нататък и затова изненадана останах като я видях днес...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попадам днес на разни изпълнения на Hong Gi,та да ги споделя тук,те са и от скоро...Изглежда в края на януари,той е имал самостоятелен концерт...

Off Topic

 

 

 

 

 

 

И едно друго изпълнение...

 

https://www.youtube.com/watch?v=swRCNauBfoM

 

 

И нещо от преди две години,може и да е качвано тук,но като го видях ми стана доста мило.Припомних си сериала,който пък съм гледала преди не знам си колко години,но ми беше от първите и тогава имах един трепет към сериалите,който сега вече липсва за съжаление.Така,че "You're Beautiful" има специално място в сърцето ми...

Спирам до тук,че все пак е тема за изпълнители,а аз се отплеснах...

 

 

Off Topic

И в духа на темата,нещичко баш от времето на "You're Beautiful".С кеф си ги изгледах...

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте не съм влизала тук от много време. Ще кажа една хипер лоша новина,за тези които не знаят. Джонито лидерът на групата се ОТТЕГЛЯ и НАПУСКА лейбълът и самата група,по свое желание! Да супер кофти новина много ми стана кофти,това което прочетох,не знаех че е способен на такова нещо,което е направил.Според мен той нищо не е направил, и лейбълът му не го е накарал да напуска,а той така е преценил чо негово желание,за жалост. Даже и по бг тв ON AIR даваха за скандалът.Ето два линка един на бг и на англ.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, bealonenomore написа:

Българската "статия" е под всякаква критика.

Направо чиста малоумщина. Хабер си нямат, кой кой е и за какви групи иде реч.Групата... и давай глупости на кило.

Джонито, както и Сънгри, са се оттеглили сами;) по принуда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя си целия скендЪл ама не ми се пише, че съм почти в траур. Много време ще ми трябва, за да свикна, че вече са четирима без Лидерчето! 

Не мога и да си чешам езика с разните му там възможни варианти невинен, виновен и пр. Факт е, че любимата ми и единствена група вече няма да бъде същата, това обаче по никакъв начин не спира удоволствието от слушане на музиката им, тяхната и на JJB. Просто ще трябва да мине малко време, за да не ми става леко тъжно докато слушам. 

 

До вчера обвиненията към Лидерчето се ограничаваха до подкуп на полицай и шерване на някаква снимка. От вчера вече е снимал и шервал и видеа. 

 

Лично аз гледам да не си правя изводи и да не съдя предварително, информацията която идва до нас е оскъдна и до голяма част изкривена. Ще поживеем и ще видим какво ще излезе!? Ако всичките обвинения за дрогиране и изнасилвания на жени са истина, няма нищо по нормално от това да ги вкарат в затвора, ако ме питат мен при доказване на престъпление от подобен характер да си изгният там! НО това не означава, че ще спра да слушам музиката им, защото както казва една добра приятелка "нека се научим да разграничаваме артиста от човека" 

Междувременно си пускам плейлиста Prison101, изпълнена с Ft и JJ band, защото хубавата музика не може да бъде отречена, независимо от всичко! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турнето продължава със страшна сила и без лидерчето.

Младежите се забавлята от време на време де.

 

https://www.instagram.com/p/BwMeNJkBBEK/?utm_source=ig_web_copy_link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Привет.Разбрах,че Джонито е в затворът,за жалост.Мислех че чак до там няма да се стигне,но уви.До колкото разбрах,ще е за цели 3 дълги години,което си е направо адски гадно,нечестно и жестоко.Можеха да му дадат къде,къде по-лека присъда.

До колкото разбрах от Хонг ки ( не знам колко е вярно,и не ми се иска да е вярно,разбира се), че се бил отказал вече от Джонито.Имаше коментар под снимката му в Инстаграм,на която той се прибира от Хавай,че докато той се бил забавлявал,Джонито е в затвора.Хонг ки бил казал,че вече се е отказал от него.Да вярвам ли,да не вярвам ли? Вече не знам.

Добрата новина е,че момчетата ще си запазят името ( за което си мислех,че щом са вече 4-ма ще си го сменят). За сега си остават 4-ма и дано да си останат толкова.

На 07.06.2019 ще празнуват с концерт 12-тата им годишнина ( жалко че ще са без лидерът им).

Желая им още много години да ни радват с хубавите си песни и участия в драми.Преминаха през хубави и лоши моменти,постигнаха адски много за това време.

Само мога да кажа едно Благодаря,че ги има.Благодаря им за това което са направили.Благодаря им за това,че откакто съм тяхна PRIMS ( вече цели 7 години) промениха животът ми към по-добро,буквално.

Само мога да кажа;че ги Обичам толкова много.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, speedy86 said:

Сега се замислих, че продължават да са FT Island - Four Treasure Island...

Да, но са на критичния минимум! Да не станат TT Island. 

Аз от известно време не следя развитието на скендъла около Лидерчето, някой има ли прясно инфо? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Yoyo_ko написа:

 

Аз от известно време не следя развитието на скендъла около Лидерчето, някой има ли прясно инфо? 

 Ами ще ги съдят заедно на 27-ми с другия "убавец" за общите им престъпления. Jung Joon Young  си призна всичко, така че ще стане интересно.

 

Малко off-topic, ама да те е страх да препоръчаш песен или драма на някой нов фен, че непременно ще попадне на някой с висящо дело или низвергнат от корейците след скандал. Даже четох конспиративни теории, че компаниите с групи от третата вълна разчистват полето от старите кучета. Само че едва ли е така, а ако е, жалко, защото корейския шоубизнес лъсна с цялата си грозна същност и красивички оппа не могат да скрият гадното впечатление.  :wacko:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, skofiild написа:

Честита годишнина на групата...

#12yearswithFTISLAND  #12yearswithFTISLAND   #FTISLAND

klz1559884932f.jpg

 

bwy1559885050e.jpg  cqs1559885082p.jpg

 

  Покажи скритото съдържание

 

bfi1559885133q.jpg arx1559885155w.jpg

 

 

 

Благодаря ти наистина много за снимките,които качи:thanks: Аз щях да ги кача,но не можах нещо. Да им е честита 12 годишнината им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, speedy86 написа:

Сега се замислих, че продължават да са FT Island - Four Treasure Island... 

Да и така ставало,вместо Five, Four.  То значи няма смисъл да си го променят,тоест пак ка си с F отпред.:D

Преди 5 часа, Yoyo_ko написа:

Да, но са на критичния минимум! Да не станат TT Island. 

Аз от известно време не следя развитието на скендъла около Лидерчето, някой има ли прясно инфо? 

Извиняввай много,ама не разбрах какво имаше предвид това,че били на критичният минимум? Искаш да кажеш като бройка ли или друго? А защо да стават ТТ? Това защо? Благодаря ти предварително.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...