Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Преди 1 час, Urban написа:

Абе тия корейци не ползват ли презервативи...:D 

 

Как да ползват, като все им показват, че щъркелите носят децата ;)

Ай да са живи и здрави младите. Следващия път ще знаят.:28558:

 

Джонг Хун  напоследък  и той го удари на живот- все  с макнето на бенгите по рамен туровете , дискотеките  и разните му острови, та  може да се очаква всичко.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, pepsi said:

От снимката на Хонки, на лидера му е учуден погледа може би се чуди дали не е следващия или ги брои на ум колко бяха ?

 

Хонки точно това обяснява, че как може най-малкия да изпреварва батковците си така:)))) че я вижте само погледа на Jong Hoon :))) и накрая завършва, че и той също иска да се ожени :)))))).....голяма детска градина са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52 minutes ago, pepsi said:

От снимката на Хонки, на лидера му е учуден погледа може би се чуди дали не е следващия или ги брои на ум колко бяха ?

 

 Брои с колко е "ял рамен" и той! Хахахаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла сутрин си повтарях думата ''Ужас'',не че е наистина ужасно,но ми дойде като гръм от ясно небе,бях шокирана.А чак сега разбрах какво е искала да каже Urban  с коментара си.Наистина се е оказала,че  е бременна пък  есамо на 20 годинки.Според мен Минари иска да се жени поради тази причина,не знам.Като цяло рано му  еза сватба,а и ощев по-малко за бебе да има.Та той е макнето на групата,най малкият,най тихият,най скромният,а то какво се оказва,явно не е и че ще става ''Минхуан-тати'',това не му отива никак според мен.Не че не се радвам за него,напротив радвам се много и се надявам да са щастливи заедно,но някак ми е едно такова кофти и леко разочарована.Уж Джонито както пишете е по отракан излизал  ес повече момичета и Хонгки така,а те горките като че ли останаха на заден план,нищо,че са имали повече приятелки от Минари.Спирам да пиша,че само при мисълта ми става кофти:D:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година като обяви връзката си с мацето, по интервютатa казваше, че е любов, но в никакъв случай не става въпрос за семейство, т.к. са много млади и той има тепърва да прави кариера. Подобни изказвания ми попаднаха на няколко пъти. Минаха няколко месеца и  ХОП - бебе...:huh: Сега ...той ли не е внимавал достатъчно или тя 'си пие редовно противозачатъчните" не е ясно, но мисля, че изобщо не е било планирано. Но дори и така - няма лошо. Ако наистина се обичат  - ще се справят. Една фенка му писа в Инста "'Welcome to APPA - CLUB -  bye, bye freedom":D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Озадачих се, когато прочетох , че девойката е напуснала групата и компанията си. Причина - нейно желание да слезе от музикалната сцена . 

Допускам, че е нарушила договора, като е забременяла. И сега край на кариерата й. 

Нашето момче няма такъв проблем, само дето е много младичък и му е рано, но каквото станало, станало. 

Пожелавам на двамата да щастливи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, че тия дато си лягат с палтата и пуловерите по филмите пак успяват някак да ги направят децата. Това ми беше главното питане в "Булката на века" как го направиха това дете омотани до ушите в пуловери. Само по един шал им липсваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yoyo_ko написа:

@Lawandula, че тия дато си лягат с палтата и пуловерите по филмите пак успяват някак да ги направят децата. Това ми беше главното питане в "Булката на века" как го направиха това дете омотани до ушите в пуловери. Само по един шал им липсваше.

 Тъкмо и аз щях да пиша за тая булка.

То там лично Хонг ки се справи с тази работа, така че явно му е казал, че и палтата не помагат.

Освен ако не са "Durex" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, това за булката и Хонг Ки го бях забравила :28558:,  но  съгласете се, че както при всички методи, така и при  палтата няма как да има  100% гаранция.:P.

Станалото станало- ще чакаме малко барабанистче .:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма усмивка за тези "танцьори"! :) Гледано безброй пъти и пак е забавно. ;)

 

 

Сега дали ще могат и така ? :ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съживя малко темичката с нещо ново,а не старо:D

 

 Момчетата ще пуснат нов японски албум,8-ми озаглавен ''PLANET BONDS''. Албумът ще съдържа два варианта ''А'' и ''Б''. В диск ''А'' ще има песни от миналата година,някои от тях са: "Hold the Moon", "Paradise", "Stay What You Are" и още НЯКОЛКО. в диск ''Б'' е с нормалният брой песни от 10. Концепцията на албума е за единство,приятелство чрез решаване на симбиози чрез Луната,която символизира небесното тяло. Също така и кучето на Хонг Ги ще присъства в един от двата варианта на албумите.(това с кучу ще бъде интересно:D).

Това са тийзърите на четиримата (без този на Хонг Ги) не  е излязъл още.:)

 

Първият е на  Чонг Хун

 

Вторият е на Дже Джин

 

Третият е на  Сънг Хьон

Off Topic

 

 

Четвъртият е на  Мин Хуан

Off Topic

 

 

А ето и снимки към албума:

03810210659594c6.jpg

ec2a375e0cbdf70b.jpg

632db1f3925a5f8e.jpg

b4c36e056b8de11f.jpg

a68b71eafad3bf66.jpg

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...