Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Попаднах на това !

И във Фейсбук група за концерта :)

 

П.С. Ако това е сета, доволна съм !:wub:

Има няколко любими !

Поздрав с едно от тях ;)

FTISLAND - Out Of Love

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Urban написа:

Така и не го видях тоя сетлист - можеш ли да го шотнеш? Казват, че след Москва ще знаем със сигурност...

Предполагаем сетлист Париж :)

 

Сега добре ли е?

Отворих го от групата във ФБ. Има и текстовете, затова голям файл.

 

Едит: Добавям и още един линк : Тук

Не се сещам за други начини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вече се вижда, благодаря ти. Така се надявах на моята песен, ама явно няма да ми върже...все пак имам надежди, че ще променят леко тая листа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Monologue e от японския солов албум на Hongki, много го харесвам целия!

 

Надявам се акустични изпълнения като това:

 

 

Песента е от 2007 година,  ето я в "оригинал" :

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо прегледах клипове от концерта в Москва. На пръв поглед, всичко е по обявения по-горе сетлист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи концертът им бе невероятен,мога да заява от това което видях на живо в продължение на 2 часа и малко.Дадоха ми линк който изл;ъчваше на живо концерта.За точната сет листа трябва да се поровя за да е намеря.Момчетата говореха на руски малко,но бяха забавни и сладки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в редакция на поста си , после използвай кламерчето в сивото поле и избери файла на фотото и пак публикувай . Така трябва да се получи :)

 

 

П.С. На  ТОЗИ канал има качени клипове с прилично качество на московския концерт !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, недейте качвайте директно снимките във форума, не използвайте кламерчето, защото нямаме почти никакво място на хоста. Снимки в мненията се вкарват с директен линк, след като вече сте я качили в някой онлайн хостсайт, например пикбг.

Ето тук е обяснено как става качването на снимките: Указания за публикуване на мнение

Най-краткият вариант е, след като сте качили снимката в пикбг и копирате директния линк, направо го поствате в мнението си, той автоматично ще се зареди на снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...