Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Вече настоявам някой да осъди и заключи стилиста на Хонг Ки. Той, че си е хубавец, едно на ръка, ама просто има нещо съмнително в последните му визии - дали защото е къдрав или в момента неоново червен, ама.... Не може ли просто да си го оставят черен - не е грях, за бога, стига са го боядисвали като светофар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах свиква се да се гледа с червена коса но не му отива особенно ако беше черна или шоколадова нямаше да има грешка. На 25 август излиза и новият им мини корейски албум :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е в цвета проблема, а във формата. След YB много напълна момчето и са такива бузки е отпрал, че тази прическа го прави да мяза на ШинДонг...И червено е по-добре от оранжевото миналата година или прораслите му корени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже кога Min Hwan стана толкова секси laugh.giflaugh.gif на мен Хонг Ки ми харесва с червена коса , но той и със зелена да е (което е възможно като се има предвид колко е ненормален biggrin.gif ) пак ще ми харесва само малко дължината и не ми допада ама бели кахъри laugh.gif

новият им мини-албум ще се казва Beautiful journey и излиза на 25 август
ft-island-header.jpg
трак лист:
1. Baby love
2. Stop Carring Grief
3. Don Quixote’s Song
4. You’re the Crazy One
5. Love Love Love

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Song Seung Hyun!

Да е жив и здрав, много щастлив и винаги усмихнат! Пожелавам много успехи на групата и да си прекара страхотно рожденния ден! tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и TEASERа с английски титри


инфото към песнта е повече от обещаващо - 1. LoveLoveLove- You’ll be able to feel Lee Hong Ki’s smooth and powerful voice through FT Island’s colorful song.

в превод - "Our FTIsland mini album teaser video comes out today, please look forward to it... *kisses[sound]* "
страшно много им отива тази леко зловеща атмосфера на обреченост.
30xgy7q.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една корица на списание HOT CHILI PAPER Vol.60
nn5fur.jpg
Официалните снимки към албумчето - много са хубави, да това е точната дума !
2cy0976.jpg



24qjng0.jpg




jj1is4.jpg
2wme7hs.jpg
wtvdcz.jpg


4q1q8o.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Креативността е тяхната силна страна. И с новото видео не правят изключение. Този път за фон са използвани картини на Салвадор Дали. Ефектът е неповторим. Сякаш човек се намира в истински музей на оптическите илюзии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам има ли смисъл да пиша като е ясно че на мен всичко тяхно ми харесва :lol:

Клипът е супер както и очаквах. Албума също много ми харесва . На първо слушане Crazily Looking Only at You и Don Quixote's Song ми направиха най-голямо впечатление освен Love love love. Хонг ки е невероятен както винаги , определено трябва да похваля Seung Hyun рапът му се е подобрил драстично.

A love to kill :kissx: за албума и за снимките които са многооо хубави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно изпълнение и отново радост за ушите ми е хубавия глас на ХонгКи,чакам с нетърпение ътрешните 2 лайф изпълнения :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...