Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Бях гледала части от концерти,клипчета, но сега удоволствието е на max,а да гледам как Хонг Ги вилнее на сцената и се кефи прави удоволствието двойно.

ПП-И да гледам как всички други също пеят,свирят и се раздават с все сърце! ...А тези кожи blink.gif горките- smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо sanny3 smile.gif Разпространяването на FTI заразата е една от големите радости в живота ми хаххаха За това и ги слагам всичките им концерти, като ги видите веднъж и после няма отърване от тях. хаах

За жалост не излъчиха Neverland, но какво да се прави....Както винаги наще момчета са направили страшно шоу, но ние си знаем японците колко ги обичат, така че не е изненада..... biggrin.gif

Снимките за албума 20 [twenty] . Големи са костюмари laugh.giflaugh.gif
jeFBO.jpg

eVejE.jpg
65MY7.jpg
33huO.jpg
9Nr8b.jpg
ujxzm.jpg



И снимките за летния каталог на Litmus Линк, че ме мързи да ги качвам наново хахахх

А, Злате, за Play! FTISLAND не се притеснявай излезе ли първа ще разбереш, нали знаеш. wink.giftongue.gif
И нищо не казвате за Stay лидера така се е старал, а вие една дума за песента не казахте... Или то по презумпция всяка тяхна песен е страхотна хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е хубав въпрос legalize_It. И аз от няколко дни се оглеждам за албума, но не го намирам целия....

 

Намерих само това - Новите песни

 

Tracklist

 

 

1. Let it go!

2.NEVERLAND

3. STAY

4. WANNA GO

5.someday

6.Distance

7.always

8.COMPASS

9.PAPER PLANE

10.Endless Story

11. LIFE

12. HIT THE SANDS

 

 

Понеже другите са излизали като сингли и т.н. има само Аlways, COMPASS, PAPER PLANE и Endless Story

 

И понеже май STAY не съм я слагала за сваляне ето я и нея - > Тук

 

И май сглобихме албума :lol: Ако го намеря някъде целия ще го сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много харесвам момчетата, но съм по-голям фен на CNBLUE, което обаче не ми пречи да отбележа усилията ти. Много се радвам, че има доста фенове и на групи като тези двете, защото все пак не късат ризи по сцената и, следователно, не са от най-популярните. А правят толкова хубава музика. Друго си е да слушаш страхотни вокали и истинска инструментална музика. Продължавай в същия дух и заповядай едно специално поздравче от мен с най-любимата ми песен от твоите любимци, с най-красивия клип:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и целия албум от едно място. Има я и корейската версия на Satisfaction

FT Island – 20 [Twenty][/size]

И малко смях laugh.gif Предупреждавам опасни нива на лигавщина и говорене на английски!! laugh.giflaugh.gif



 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонгсари ще участва в мюзикъл \^O^/

"Jack the Ripper" ще се играе от 25 юли до 20 август в Корея и септември ще има представления и в Япония.
Seunghyun ще изпълнява ролята на Даниъл в мюзикъла, а компания ще му правят Sungmin (Super Junior) и актьорите Ahn Jaewook и Uhm Kijoon.

Успех на Сонгсари, който е третия член участващ в мюзикъл, след ДжеДжини и Хонгстар. biggrin.gif

589885654.jpg

589885378.jpg
589874065.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди няколко дни, когато беше фен срещата за 5 годишнината им чух, че лидера най-накрая е показал плочки.

И вече имам и гиф за доказателство :lol:

 

tumblr_m543jwkfSL1qfi7igo2_500.gif

 

Сори Злате ти не искаше да стават и те като айдоли, но аз се радвам на eye candy-то с пълна сила. :lol:

Сонгсари се пробва да покаже и тези на Хонгстар, но той още твърди че не са готови.... :lol:

 

tumblr_m543jwkfSL1qfi7igo1_500.gif

 

Това стана пост изключително и само за точене на лиги хахха

 

http://www.youtube.com/watch?v=1fFdQESt3mQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сори Злате ти не искаше да стават и те като айдоли



Ангелче, ти мен не ме слушай, само си приказвам tongue.gif
Не помня кога съм го казала. Даже напротив, чакам да се появят всички по плочки, защото бяха обещали още миналата година. Най ще ми е любопитно да видя Джинката laugh.gif Но стана ясно, че първо епилаторът трябва да играе :xaxa:
Гледам, че още няма задоволителни резултати, като изключим лидера. А Хонгито още се срамува да се покаже, но ще му мине tongue.gif
Радост за окото не отказвам, особено гарнирана със здраво пеене и музика. Време е да свалят пуловерите, лято е все пак :i love this:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг Ки много яде когато не са в промоции и плочките изчезват дори и да ги е имало. Той сам си го казва хахахах

А аз усещам че и макнаето има ама той само седи зад барабана и се прави на срамежлив. :lol: :lol:

А това го беше казала 100% помня не си измислям май.... :rolleyes::blink: Може да си го казала в миг на самозаблуда, че не искаш да имат плочки, но скоро си дошла на себе си. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си имат децата, аз фаянса го уважавам. Макар че тях всякак си ги обичкам. Сигурно съм го казала, малко ли глупости говоря.
За Минари също подозирам, но ще видим wink.gif Хонг Ги ми се вижда отслабнал, но има надежди, като гледам тази ръчичка...

Важното е младежта да се развива :28558: Аз одобрявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг Ги ми се вижда отслабнал, но има надежди, като гледам тази ръчичка...

Важното е младежта да се развива :28558: Аз одобрявам.

Злати, тая снимка не я давай като пример, защото показва една добре развита предмишница, а с какво се развива предмишницата... с много движения в китката. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сабрина, то и това спада към развитието на младежта :lol: Но аз имам богато въображение и рентгенов поглед и виждам и нагоре под блузката... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 Години F.T Island!!!

 

5 години на невероятна музика, изпълнения и дивотии! :lol: Както каза Хонг Ки всичко което са преживели до сега ги е направило групата която са. Така че с нетърпение очаквам следващите 5 и новите преживявания и дано някъде по пътя стана и аз част от тях. :D

 

tumblr_m57ekcrO721r8l91eo2_r1_250.jpgtumblr_m57ekcrO721r8l91eo3_r1_250.jpg

tumblr_m57ekcrO721r8l91eo4_500.jpg

 

tumblr_m55r0770Uv1qke63io1_r1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омооооо Уае со притиииии

:lol: :lol: (да го кажа на чист английски)

 

PATi PATi Magazine

 

 

HEMFB.jpg

N7Vu0.jpg

jZXkx.jpg

9WOh2.jpg

J5N56.jpg

3LRus.jpg

7ogDU.jpg

1LphO.jpg

sJw1h.jpg

ZKdBk.jpg

m1Jsu.jpg

ZsiO2.jpg

 

 

Момчетата пак оставиха цялата си страст и пот на сцената на Play! FT Island Bangkok и Примс им отвърнаха подобаващо.

 

jqYl2.jpg

 

 

WMQiV.jpg

veULY.jpg

 

 

И големия въпрос за деня - Кой ще изглежда по-добре с обръсната глава - Хонг ки или Дже Джин?? :lol:

 

 

Дже Джин определено ще прилича на монах от Шаолин или нещо от сорта. :lol: :lol: Но нека да не говорят за казарма, че ми се обръща стомаха само като чуя.... <_<

 

Офффф пак щях да забравя...*типично* Ще има нов японски сингъл.... Осми по ред..... Скоро... Повече инфо, когато има...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня дали е слагано за това пак:

 

Мисля че е време да представя новите членове на F.T Island. Хонгстар ги взе преди седмица или две. Две момиченца - Pri и Madonna и мъжкото е Han Seungho (това името на шефа на FNC ако не знаете :lol: )

 

Та доколкото разбрах това е Pri

 

tumblr_m5o120mY3z1r3hs1eo1_1280.jpg

tumblr_m5o120mY3z1r3hs1eo2_1280.jpg

 

 

Това е Madonna

 

tumblr_m52mm5Fo3p1r85422o1_500.jpg

 

 

а това е Seungho , който феновете препоръчаха Хонги да прекръсти на F.T. , но не знам дали го е направил :lol:

 

tumblr_m52mm5Fo3p1r85422o4_1280.jpg

 

 

Ето ги трите заедно

 

362ba93de13f7c95ba09b12bac6edd69_view.jpg

 

 

Не знам само кой се грижи за тях когато не са в Корея. Последния път на Хонг Ки не му беше лесно да се раздели с кучето което му бяха подарили....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самостоятелна фотосесия на Хонг Ки за Dazed & Confused. От много време не е имал такава.

:D Нямам търпение за останалите снимки, толкова е готин.

 

tumblr_m60i6bncPk1r3hs1eo2_1280.jpg

 

tumblr_m60i6bncPk1r3hs1eo1_1280.jpg

 

 

Новия японски сингъл TOP SECRET ще излезе на 8 август.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сканове на снимките от Dazed & Confused. Първоначално мислех че с кристали са го налепили, а те някакви ваденки били.

:lol: :lol: :lol:

 

 

gSfkw.jpg

qYVKJ.jpg

argVO.jpg

TQFlH.jpg

81ukk.jpg

 

 

От пресконференцията на Jack the Ripper

 

lawZR.jpg

 

eKjTb.jpg

6rv2Z.jpg

 

 

И обложката на TOP SECRET

 

 

LZwde.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Neverland ми е по-любима, но и тази песен е хубава. Много ме радват китарите. Иначе на Хонгстар по му ходеше предната прическа, ама и така си е хубав. Английският на Jaejin e покъртителен, ама поне хубавото е,че Hong Ki не казва топ шикрет. laugh.gif

И да завърша с FTI на летището. laugh.gif

23m6bg6.jpg10773o1.jpg
j0bt6h.jpg
v8283b.jpgnq2rzl.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...