Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Много добър албум. Severely ме развълнува страхотно и само от едно слушане породи различни емоции в душата ми.

Grow Man и Even Had Lost a Friend също ми станаха любими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм... аз пак имам проблем с избора на любима песен :P

Освен Severely, която по-добре слушам, като не гледам :lol: (разсейва ме много Хонгстар ;) ), сякаш засега най ми допада I'm a Foolish Person. Поне е най-бързо запомнящата се.

Иначе са много приятни и петте песни. Има да ги въртя пак едно известно време само тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес участваха на MBC Music Festival, който ще се гледа някъде до края на седмицата. След това отидоха да записват Yoo Hee Yeol Sketchbook. А от четвъртък започват comeback стейджовете им. Ще има да си ги гледаме... :panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто комплексно изпълнение днес! Разкошни! Да не говоря, че за камбек сцени, досега са най-добрите (за началото на тази ми година) и най-сигурните в изпълненията си. Напълно заслужено трябва да ги видя победители!

 

П.ц. На мен ми фалшивееха на Be My girl, но емоцията и страстта на Хонгстар в Severely е само за пример за айдолите! Все пак този човек и глас, трябва малко да почива..за да му се радваме, още..и още..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е blacky80 фалшивеене

:lol: Че той кой мисли Минари и Jong Hun за големи певци. А и Seung Hyun е добър рапър, но певец не баш... :lol: :lol: Тази песен която правят във всеки албум да пеят и 5мата е по-скоро за феновете от колкото за награда за пеене. :D Но пък го правят с чувство. :P

 

Малко снимки

 

201202022025779988_1.jpg

 

Айгууу сладкиша ми той

image_readtop_2012_73681_1328182269560804.jpg

 

20120202195458_4f2a6b823d544_1.jpg

image_readtop_2012_73662_1328181556560788.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ме радват.

И може да е фалшиво, но поне е на живо ;) То и в това им е чарът. Не очаквам кой знае какви певчески подвизи от четиримата. Хонг Ги има глас за десетима.

Обичам да ги слушам дори и да ми фалшивят :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата днес се постараха двойно след като знаят, че и на Хонг ки не му е лесно да пее сега като е болен....Не че му личи, както знаем той по-скоро ще припадне след изпълнението от колкото да не пее...Но слава богу сега не е толкова болен

:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто и чисто като изпълнение до тук беше днес! Почти за браво! Простете фенки, но понякога съм критична към онези които ценя на лайвове (знаем колко и кои солота/групи умеят да правят шоу и да ти пълнят душата като пеят) :lol:

 

А, Be My girl колко ми харесва да я слушам..а, да, трябва да си призная, че FT Island са от малкото к поп групи, дето нацелват тайтъл песните, които и на мен ми допадат и смятам, че са за лайв представяния по музикалните шоута. Гласът на Хонг Ги е едно на ръка, но на живо заедно винаги провокират емоцията в мен. А, за мен пустата емоция е като душевна храна! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах и аз се смях много на този въпрос. Горкото макнае цял живот ще го тормозят. laugh.giflaugh.gif

Три откъса от вчерашното им гостуване в Shimshimtapa. Когато намеря изпълнения ще го добавя...





Никога ама никога не трябва да карат F.T Island да танцуват :282:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


MBLAQ - FTIsland любовта ми топли сърцето :asian: Да не забравяме, че Мир и ДжеДжин са си дужки, а и Джи О и Хонгстар...
Искаше ми се Блекитата да направят един трипъл краун, но си се радвам за момчетата ми(ни). Особено при положение, че Se7en направи завръщане....
Трудно е да си фен на толкова групи laugh.gif И все пак Primadonna for life! laugh.gif

tdbnr.jpg

1328784690047_1.jpg
AlNOo_yCEAAnlzJ.jpg
fuolo.jpg



Поздрав сладури! Днес съм в супер настроение! laugh.gif


 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много им се радвам,че спечелиха.... заслужиха си победата - изпълнението им беше супер и да се надяваме,че ще продължават в същия дух! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Grown-Up photoshooting



I Hope
I Confess

20210 FTISLAND - Be My Baby @ Radio



Днес ще излъчат и Коледния им концерт в Япония, така че скоро ще има още много за гледане. biggrin.gif Enjoy~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааа :( харесвах шантавата му прическа, жалко че я смени толкова бързо, не че новата е лоша де :D отива му ;) Иначе както винаги гледат да ги "изтискат" максимално, приятно ми е да ги гледам и много им се радвам, ама от толкова много участия ще ги поболеят (то всъщност Hongstar вече беше/е болен), а напоследък ми направи впечатление нещо :huh: в тези радиостудия явно не е толкова топло, момчетата все с якетата си седят :huh: :huh: Да знам откачено ама просто ми стана странно, не се бях замисляла до сега :lol:

 

Edit: Май забравих да спомена колко много се радвам за победата им в M!Countdown :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита трета годишнина на Seunghyun като част от F.T Island!!
Въпреки че аз винаги ще го смятам за част от оригиналния състав, а не за дошъл по-късно... biggrin.gif

Освен годишнината момчетата днес ще празнуват и за наградата от музикалното шоу Music on Top на кабелната телевизия JTBC.

AlsbpQCCIAEC20R.jpg

Днес в Sukira се върнаха към по-старите неща biggrin.gif



 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата ще запишат основната тема на новото аниме "Ozuma", което ще започне на 16 март по WOWOW TV.
Песента "Neverland" ще излезе заедно с първия епизод на анимето. smile.gif

518824638.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко предавания със субтитри:





Втората част на фенсрещата, която бях постнала преди време:


FTIsland Backstage 120214 Part1

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще изброя последните им награди laugh.gif

Победители в първия епизод на MBC Music - Show Champion


Още една от Music On Top

Severely

И днешната MCountdown






Ще прощавате Хонгстар, че не е съвсем във върхова форма, но настинката още го мъчи. sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...