Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Предполагам че вече ви липсват нашите съкровища.....

Аз като една добра фея ще ви зарадвам с едно лайвче на Distance

 

453586421.jpg

 

 

Големи са сладурковци :wub:

 

EDIT: Сложих го с превод на интервюто. Толкова се чудих вчера защо Хонг Ки е червен като домат докато пее. Мислех че му е топло в студиото с тая жилетка :lol: А то се оказа че е изпял песента с един тон по-високо :lol: :lol: Това показва колко е добър едва ли някой щеше да я изпее толкова добре и да не си проличи (освен в цвета на лицето му :lol: )

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам едно предаване от миналата година. Малко е старичко , но аз не съм го гледала с превод , така че все пак е интересно:

 

 

 

Искам да уточня нещо. Може би повечето сте наясно и все пак има хора, които се бъркат. Когато момчетата казват, че Flower rock е първият им сингъл и дебют имат в предвид с Warner Music - с голяма японска компания. Иначе дебютът им е 2008 , но се води инди (с албума Prologue както ви е известно предполагам). Знам че повечето го знаят това , но за по-новите им фенове го пиша. :)

 

И нещо ново

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С японските им албуми винаги става по-бавно. до няколко дни трябва се от някъде да се появи.....
 

tumblr_lvihebmabK1r2edd4o1_500.gif

FT Island - Distance

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, защото и аз го харесвам рус, не е. Според мен това са просто ефектите от телефона и светлината. Не мисля че се е изрусил. laugh.gif

На мен пък ми липсва оранжевата Barae коса....или дългата кестенява от Soyogi, или черната от Bad woman...ах не мога да реша laugh.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub: Честит Рожден Ден на най-сладкия басист!!!! :wub:

 

Да ни е жив и здрав и през новата година! Да ни радва с нови текстове и композиции и още страхотна музика!

 

tumblr_lwanx4KSbj1qjc63mo1_500.jpg

tumblr_lwanx4KSbj1qjc63mo6_250.giftumblr_lwanx4KSbj1qjc63mo2_250.giftumblr_lwanx4KSbj1qjc63mo7_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на Че Джинчо и от мен!

Много здраве и още прекрасна музика! И да му се сбъдне желанието - да нареди плочките :rofl:

 

296389_281747818515365_204571812899633_896475_1762358017_n-e1323075244611.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година Примс! biggrin.gif Живи и здрави и през 2012!

Новогодишен сбор на изпълненията им от Gayo Daejun-ите. biggrin.gif

Първият беше SBS Gayo Daejun

Момчетата бяха прелестни както винаги и Хонг Ки убиваше с прическа. laugh.gif Някой да го подстриже или поне да спрат да го къдрят... laugh.gif

au6z.jpg

20111229_ftisland2.jpg
xl.jpg
t6lq.jpg
23ssm.jpg



За съжаление момчетата не участваха на KBS Gayo Daejun, но само KBS изгуби от това. tongue.gif

И за десерт няколко от снимките за новия календар. (искааааааааааааммммм)

 

13zo009.jpg
17s64o.jpg
33myii8.jpg
2a50ly.jpg
15rcxeq.jpg
2vlsjeb.jpg
2zq7m90.jpg
6ydzwm.jpg
21lqwx4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено концертът на МВС ми хареса повече от този на SBS.

А за последното изпълнение какво мога да кажа - всичките какини убавци, събрани на куп и се кефят на макс. Какво повече да иска човек! Размазах се от удоволствие :rolleyes:

 

Само чакам да минат празниците и отивам да стрижа Хонгито, че отдавна му се каня :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай Злати Хонг ки се подстрига вече. Още не съм видяла снимка как изглежда, защото той пусна само такава на косата която фризьорката е отрязала... laugh.gif А горкия лидер в туитър си просеше позволение от Примс да си остане с дълга коса понеже си я харесва... laugh.gif Какво им се налага на горките момчета да правят хахах

И от тук сканиран календара и другите работи -> ЦЪК

Очакваме завръщането им в началото на февруари (по последни данни).. Дано успеят малко да си починат... Особено макнаето... Горкичкият той съболезнования за дядо му много ми стана тъжно като прочетох туита му.... sad.gif


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато с новия албум сме в процес на слушане,напоследък съм на такава вълна:


Сигурно е пускана някъде из страничките и тази песен.
На ХонгСтар английския-уникален и с две изпречения пак успява да ме развесели wink.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си тръгна с две награди от 26th Golden Disk Awards хехехе :panda-145:

"The best rock musician of the year" и "The Cosmopolitan 'Fun & Fearless Musician' Award"

На 21 и 22 ще излъчат церемониите и тогава ще можем да гледаме и изпълненията им....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия мини-албум на F.T Island излиза на 31 януари!

:panda-145: Тийзърът ще видим на 27-ми.

 

503363594.jpg

 

Говори се , че всички песни са рок балади. Юпиииииии :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър Тийзър *пет задни салта*

:lol:

 

 

Клипа ще е малко ала JYJ - In heaven , но всичко е хубаво щом Хонг впуска актьорските си заложби :lol: 100% сам се е предложил след като е чул , че ще има хубава девойка с която трябва да се играе на влюбена двойка. :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухаааа :panda-145:

huis06.png

 

qqobjb.jpg

op8uv9.jpg

6olcea.jpg

Credit: ftisland.com + zcandyflossz@withtreasures.com

 

Severely е трепач - момчетата са се справили наистина страхотно :yes:

И другите песни са хубави - супер са за по-особените ми настроения, нооооо фаворитът ми определено е тази с клипчето :lol:

 

Ето и преводче на страхотната песен Цък

 

 

ПС. Сони, съседа покрай мен ще вземе да оглушее :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Странно е да гледам JJ отново с тъмна коса, но така изглежда по-малък и сладък laugh.gif Новата коса на Хонг ки много ме радва , но както казва melli - Ти Хонгчо всякак ще си го вземеш :28558: Така е и с кашон на главата пак ще ми е хубав. Но с всеки следващ албум казвам Minari wae so sexy? А беше сладкото макнае някога.....

Кажете коя друга песен ви харесва от минито. На мен за сега тази ми е на 2-ро място. Винаги много ми допадат бавните песни в които JJ пее спокойно куплетите , а Хонг се включва ударно с припева.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...