Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Enjoy :)

Сони, не искам да те изпреварвам, обаче не мога да се стърпя :rolleyes:

Аз ли си въобразявам или лидера ми изглеждаше много доволен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна! А Хонг Ги изглежда толкова щастлив, че чак е заразно :) Усетих едни игриви пламъчета в очите ;)

Явно са се забавлявали, докато са снимали, защото им личи. Клипът създава чудно настроение :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем онни

:lol: Така или иначе трбява да кача 100-те снимки. :lol: :lol:

 

Клипа е божествен!! Толкова усмихнати и весели направо те стоплят при сегашните 9 градуса :lol: Той лидера винаги е доволен, кога не е бил?? :lol: :lol:

 

9kriI.jpg

 

 

dhViK.jpg

KX6eP.jpg

segDf.jpg

90Omf.jpg

vuSUc.jpg

O0hzm.jpg

O4Vos.jpg

1zI5x.jpg

06uMD.jpg

aAtiE.jpg

uqLlb.jpg

 

 

 

Още хубави неща V

tumblr_lst2vsugnE1qanahpo1_500.gif

 

tumblr_lst3qi5Q0t1qiuzwao1_500.gif

tumblr_lst39tyt5b1qbgesmo1_500.gif

tumblr_lst2uzgFMb1qanahpo1_500.gif

tumblr_lst2j8C1ZB1qk2onxo1_500.gif

tumblr_lst2ohzTNi1qbgesmo1_500.gif

tumblr_lst2kaAIsO1qgo0sxo1_250.gif

tumblr_lst24s0Roj1qanahpo1_500.gif

tumblr_lst1q0e1691qj2x87o1_400.gif

tumblr_lst2nfZSJj1qal0zgo1_500.jpg

tumblr_lst1ysmCib1qenqlro1_500.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как кога не е доволен?? Когато не съм до него :lol2:

Like the birds е върхът на айсберга - ще комбинирам последните мнения: Страхотна песен с божествен клип, които създават чудно настроение :es:

Ето и другите песни от албума, за тези които още не са ги чули :)

Heartache

Even You Tears

Not A true Goodbye

That Person In Shinsadong

Not A true Goodbye , нещо не ми харесва и няма никакви изгледи това да се промени, но другите песни са много приятни за ухото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сааааааа :es: Всичките!

Not A true Goodbye е различна от типичното им звучене, но е много хубава. А с Шинсадонг ме спечелиха още в Immortal song 2.

С кеф ще си ги слушкам! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума е невероятен ... не знам дали си направихте труда да потърсите оригиналните песни ... от сега ви казвам, че няма смисъл просто не могат д асе търпят супер са зле ... а наще момчета са направили чудеса от тях ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали си направихте труда да потърсите оригиналните песни ... от сега ви казвам, че няма смисъл просто не могат д асе търпят супер са зле ...

 

О, така е! :lol: Най-голям е смехът с That Person In Shinsadong. Но и Not A true Goodbye не отстъпва много :P

А сега не мога да спра да ги слушам, много, много ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таз година момчетата не се спряха. Голямо препускане беше Япония-Корея и обратно.

След като приключат с промоциите на Memory in FT Island ще се завърнат в Япония с нов сингъл в края на ноември.

 

“Distance” ще излезе на 30 Ноември с още две песни “Life” и “Venus” .

 

FNC се чудят как да изстискат и последната капка живот от тях :lol: То не бяха сингли, мини-албуми, турнета и концерти......

 

Пригответе се тази седмица да викате здраво на comeback сцените им. :lol: Хонг ще бъде и ко-водещ в M!Countdown...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като птици днес долетяха на M!CountDown. laugh.gif

MV9ah.jpg
VkUNS.jpg



Интервюто май вече е на месец, но сега го пуснаха със английски субки. Много са важни субтитрите за да можеш да разбереш как Хонг ки пак се опитва да им убие имиджа на останалите момчета хахахах А "Айгооо"-то на JJ винаги ме убива хахах
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг Ги е по-спокоен, отколкото вчера в M!CountDown. Там изглеждаше напрегнат. Нормално. Само му вижте усмивката! smile.gif На всичките де. На кака птиченцата! tongue.gif
А мен ме е обхванала една тиха и приятна лудост с албума им. Слушам го непрекъснато и все повече ми харесва :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вятър им вее, и слънцето в очите им грее, но който си може, може си :)

Някой знае ли защо са на открито? Да не е свързано с Формула 1?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Във връзка със състезанието е имало концерта на няколко корейски звезди, безплатен за всички с билети за Формула 1. FT Island са били едни от участниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помните ли че Хонгстар ходи до САЩ да снима предаване? Вече може да видите и изпълнението му от тогава. Невероятен както винаги....Уникален - това е точната дума май.....



И сладкиша JJ, на който му личи че не е спал от няколко дни laugh.gif

FrXiA.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак правя двойни постове, но няма как

:D Обичам промоциите им в Корея защото има хиляди интервюта и клипчета за гледане.

 

Едно интервю на което да се хилите като тикви :lol: Няма спор че са най-добри в това един друг да се "оплюват" :lol: Както казва Хонг Ки за това и са такъв страхотен екип защото може и да се карат, но винаги се разбират накрая.

 

 

Момчетата снимаха за Immortal song 2 - така че след 1-2 седмици трябва да излезе епизода им. Снимаха и за Dream team, но не съм сигурна дали и 5мата. Видях снимки на лидера и Хонг , за другите не знам....

 

И снимките от comeback сцените тази седмица.

cVycA.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да слушам албума им непрекъснато. И от сутрин до вечер се рея из облаците като една птица заблудена (голяма и бяла :28558: ), и не знам къде съм от кеф.
Като ги гледам, си мисля, че ако на Хонг Ги му завържат отзад ръката, няма да може да пее. :282: А другите „хонгита” горките, като не държат китарки, се чудят и двете къде да ги дянат. И ги размахват като птички и те.
Това с „хонгитата” е особено подходящо за такива като мен, дето не могат да им запомнят имената. Не се бях сетила. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това с „хонгитата” е особено подходящо за такива като мен, дето не могат да им запомнят имената. Не се бях сетила. ;)

 

Както каза JaeJin (русото басистче пеещо сладко, сладко) в горното интервю дето го постнах: "Трябва да се прекръстим на Hong Ki Island" :lol: :lol:

 

Това че никой не им помни имената освен Примадоните е голям проблем за тях :lol: :lol: Момчетата на Хонг Ки :lol: :lol:

 

Те не са свикнали при тяхна песен да седят на стол за това и ръцете им шарят и търсят инструменти хахаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг Ги пак е ко-водещ. Много усмивки и настроение, и дори намигванки от Че Джин wink.gif
Но предлагам малко да им сменят костюмчетата, за да не убивам стилистите. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Like the birds малко го обърнаха на дискотека хахахха Особено ме изкефи лидера, който си изпя китарното соло laugh.giflaugh.gif



 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, подготвена хореография даже виждам! biggrin.gif Лигльовци сладки! Много ми е забавно да ги гледам така без инструменти.
Heartache на места малко я изфалшивиха, но пък поне е на живо и с кеф. wink.gif
Някой май наистина чете темите във форума ни. След заплахите ми към стилистите, днес са ги преоблекли. Колко съм страшна, а? :i love this: Така повече ми харесват.
Ей, ама това Хонг Ги много лудо бе! Дете-идиотче :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Yoo Hee Yeol’s Sketchbook



За съжаление утре е последното изпълнение на Like the birds sad.gif Ще трябва да ги чакаме да се завърнат с нов албум...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...