Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Кой бил на плейбек, че нещо не ми стана ясно.... ?!

 

Днес видях че в "безсмъртната песен" 2 ще виждаме още доста от Хонгстар... ще правят дует и с Хичул ... :) а привюто за следващата серия беше много обещаващо :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че говори за Seung hyun (този който е най в ляво винаги?). Ако е за него не мисля че пее на плейбек просто гласът му е нисък и когато не си дава зор се чува повече от бекраунд музиката.... Но това си е мое наблюдение laugh.gif


Какава била цялата работа с пиянското изпълнение. Хонг Ки го играел пияна жена laugh.giflaugh.gif

2epsm6q.jpg

mvp98p.jpg
29cti6u.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Let it go

Клипа е сниман още преди завръщането им в Корея така като гледам. Косата на Хонг ки е още дълга... Песента е яка, но аз винаги много харесвам и японските им песни. biggrin.gif

Успех на турнето им пожелавам днес е първият им концерт :es:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам малко лошо се чува, но песента е супер яка :)

 

а за плейбека съм сигурен, че няма такова нещо, щом Мин Хуан по концертите си пее спешълите, въпреки че пеенето не му е най-добрата черта(но пък се получава много добро изпълнение въпреки това), значи няма как да има плейбек, а и всички знаем какво е отношението към тази технология в Корея... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече сигурно знаете Let it go вече е на пазара. smile.gif И за сега е под номер 4 в Orikon чарта. :es:

От доста време се каня да сложа и тези снимки от списания и реклами:

2q2r7ds.jpg
fum138.jpg


Утре е и така чаканият Budokan концерт. Най-големият им концерт до сега в Япония за това стискайте им палци. smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен Budokan с Примадони

:D

 

358915920.jpg

 

358915351.jpg

358915547.jpg

 

 

Ах концертът е бил невероятен 100%. Остава да се надяваме за ДВД поне.... Ехх някой ден......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер изглежда... а то се знае, че те винаги правят супер шоу... за двд-то и аз се надявам, но се надявам 1во в колекцията ми да влезе beautiful journey... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДВД за Будокана май ще излезе октомври месец. Нещо такова бях чела някъде...

Понеже знам колко обичате живите им изпълнения едно цяло мини -концертче от Япония :












и това е от Mezamashi live от вчера или оня ден беше. Най - големият лайв от както съществува предаването. Лайва на Big Bang е събрал 8 000 души, а момчетата ни са събрали 10 000. Хахахах дали не са велики а??
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! FT Island са първата корейска група, която чух (незнам преди колко години.. 1-2) , но досега не съм сваляла техни цели албуми, а само отделни песни... та искам да ви помоля за една услуга..

Има ли някаква възможност някой да състави списък с линкове за сваляне на албумите им.. Моля.. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! FT Island са първата корейска група, която чух (незнам преди колко години.. 1-2) , но досега не съм сваляла техни цели албуми, а само отделни песни... та искам да ви помоля за една услуга..

Има ли някаква възможност някой да състави списък с линкове за сваляне на албумите им.. Моля.. :mellow:

 

Ето тук. И тук. И още. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, какво е това затишие?! :unsure:

Ето интервю със съкровищата преди концерта им в Торонто на 3 септември:

 

 

И още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FT Island може да се върнат тази есен

 

20110629_ftisland_letitgo_1.jpg

 

След успешния си 2-дневен концерт през миналия месец, FT Island потвърдиха завръщането си до края на тази година.

Според думите на представителя на FNC Music: «Групата в момента работи над своя нов албум и има голяма вероятност да се завърнат на музикалната сцена до зимата.» В момента в FNC Music се обсъжда формата и официалната дата за представяне на новия албум на групата. Също така са съобщили, че са определени окончателните дати за бъдещото концертно турне на FT Island из страните в Азия.

mikamoka@YesAsia.ru

©koreaboo.com/10Asia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да се завърнат по скоро в Корея, но за сега още няма точна дата. Вчера момчетата бяха в Япония за да снимат няколко предавания и нов клип и обложка за нов сингъл. Така че явно първо ще се радваме на нова японска песен.

А в момента Хонгстар е в САЩ за да снима за предаване на MBC.

 

И малко супер яки снимки:

 

ikAvZ.jpg

eQnnR.jpg

lCkqD.jpg

4hOtV.jpg

vdNVR.jpg

gJyuV.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати, то Будокан ДВД-то излиза края на октомври. Така че Сеулското ще излезе още по -късно. Да не казвам как ще трябва да си почакаме и някоя добра душа да го качи някъде.....Не знам защо , но техните концерти ги намирам най-трудно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Кате златна си

:) Сега който не го е гледал да му се наслади...

 

Аз за друго съм тук :lol:

 

Момчетата ще пуснат албум, но не се вълнувайте не е с нови песни. :D Албумът ще е с римейк песни и ще се казва "MEMORY IN FTISLAND". На 7 октомври ще излезе и първия тийзър за албума. Не е казано още какво ще съдържа.(Ако мога лично мнение да вметна - мисля че е ще е с някои от първите им песни , като ще заменят вокалите на Won Bin)

 

1ADAq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за концерта :kissx:

Качеството не ми попречи да му се насладя. Важното е, че на звука нищо му нямаше.

Голям кеф! Представям си, ако бях там, на първите редове... :es: Страхотни съкровища!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ех пак не познах хахахха Все пак се оказа албум с римейк песни ама не техни.... Песента се казва "Like the birds" и е от 1988г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...