Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Dreem Concert-а ще го дават или този или другия петък не съм много сигурна :lol: Спокойно няма да го пропуснем :D До тогава малко снимки да ги видите как са изглеждали:

 

 

98772090.jpg

91747189.jpg

80189680.jpg

79772379.jpg

79211178.jpg

61044479.jpg

31844894.jpg

 

 

Хонг явно е затиснал по някое време и Чули да пее :lol: :lol:

 

Снимки от Best friend Radio голямо търсене му хвърлих в тубата, но не мога да го открия. Ако някой попадне на него да го сподели моля ^_^

 

 

n6azb8.jpg

ktf12.jpg

3328mf6.jpg

255urvb.jpg

65codv.jpg

30m5pxy.jpg

2aihn5x.jpg

 

 

И новото двайсе е че на 27 юли ще пуснат новият си (5-ти) японски сингъл - "Let It Go"

 

【CD】

1. Let it go!

2. Dream sky

3. Someday

4. Let it go! (INSTRUMENTAL)

 

(за достоверността на последното - траклист, дата и т.н. не съм 100% сигурна, но тва пише в нета)

 

FNC както винаги не мисли да ги оставя да почиват много много <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се, вижда се. :)

Много взеха да ме кефят тези момчета в последно време. Толкова, че в момента си тегля пълната им дискография и се очертава през следващите дни и седмици да акостирам на Острова на съкровищата. ;) Така че може да ме броите за фенка.

Особено ако взема да им науча и имената... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа, само хубави нещица откривам тук - снимки, клипчета, новинки. Само съкровища в тази тема :D. Почвам подред, за да не забравя нещо:

Първо - Zlaty, добре си ни дошла :). За запомнянето на имената им хич не се притеснявай - запомняш само на тези, които са ти хванали окото :28558:. Аз поне така направих в началото ;).

Второ - Сони, а целувки и прегръдки за 4-те клипчета от предната страница, ще приемаш ли? Те са от сърце :rolleyes:

Трето - Хонгчо каквото и да облече е муцка, а ако и намигне .... или пък направи ето така

tumblr_livh2v43Gf1qauxfw.gif:wub:

Четвърто и последно - японският сингъл ще го чакам с отворени обятия, а преди него и Dream concert-a също :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДВД-то е доста ново така че не знам дали ще се намери още :unsure: За съжаление с ДВД-тата е голям проблем :lol:

 

Умрях си от хилеж с Хонг Ки как си забравя текста :lol: :lol: Добре че са репетиции, не че му е за първи път да забравя :lol:

Някъде към 2 мин е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

legalize_It малък успех :D Намерих Beautiful Journey онлайн в tudou (който зарежда мега бавно) и ако имаш нерви да изчакаш да зареди можеш да гледаш концерта :DЦък

 

Мисля че прекалено често говоря за това колко е готин Хонг Ки и забравям да спомена секси лидера ни :lol: Малко снимки от Мюзик Кор:

 

 

30954t4.jpg

33ml5y8.jpg

28tdjwi.jpg

2z8nqck.jpg

2mxli6v.jpg

2mh7d5y.jpg

b8ntix.jpg

tzi2v.jpg

 

 

Само на мен ли Джей Джей ми прилича на малкия принц в тези костюми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цели четири години от както са заедно, а ми се струва , че са твърде малко! :D

Цели две години от както и аз съм заедно с тях, а ми се струва, че ги познавам от цяла вечност !

И да не ставам сърцераздирателна, че не е много в мой стил, само ще кажа:

 

Честита 4та Годишнина FT Island & Primadonna!!

Една от най-страхотните групи и моята първа корейска любов. Ако не бяха те едва ли щях да слушам корейска музика сега....Дано са заедно много много дълго време и да ни радват със страхотната си музика.

 

zudrl.jpg

 

FTISLAND<3FOREVER

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F-T-I-S-L-A-N-D LETS GO!!!

 

Малко радиоооо със HongBom :lol: :lol:

 

 

 

И понеже ме гони вече склерозата забравих да добавя подробностите за Let it Go"

 

"Let it go" е написана от Хонг и Минари, а композитора е лидер-ним разбира се

"DREAM SKY" е написана от Seunghyun и Minhwan, и компизитор е Минари - тука макнае линията е работила здраво :lol:

а "SOMEDAY" е изцяло дело на Джей Джей

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

излезе dream concert-а тук го има целия и разбит по групи... http://www.kpopweb.net/2011/06/110610-dream-concert-2011.html

за съжаление не са дали всички песни на наще момчета, но въпреки това се вижда че са върха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Включвам се с едно смешничко интервю, което прочетох в един сайт на руски.

 

http://koreanspace.ru/index.php?showtopic=546&st=900

Интервю с FT Island от юнския брой на сп. PATI PATI:

Въпрос: Какво бихте искали да правите, ако се превърнете в Джонг Хун за един ден?

 

Хонг Ги: Аз искам да напиша песен.

Дже Джин: Аз щях да сложа кучешки нашийник на костенурка и да се рахождам с нея (Хаха).

Мин Хуан: Щях да свиря на китара в стаята за упражнения.

Сънг Хьон: Аз искам да се разхождам по улицата гол до кръста(Хаха).

 

Въпрос: Ако можете да станете Хонг Ги за един ден?

 

Джонг Хун: Щях да говоря всичко, което ми дойде наум.

Дже Джин: Щях да казвам на актрисите, с които се снимам в киното, че Дже Джин е най-прекрасният в FT Island . (плахо се усмихва)

Мин Хуан: Ще покарам любимата кола на Хонг Ги хьонг. Ще нося неговите дрехи.

Сънг Хьон: Иска ми се да пея и да правя много грешки на сцената. (смее се силно)

 

Въпрос: Ако можете да станете Дже Джин за един ден?

 

Джонг Хун: Тогава трябва първо да се успокоя. (Смее се.)

Хонг Ги : Щях да покажа повече уважение към по-големите в групата.

Mин Хуан: Щях да ям вкусна храна.

Сънг Хьон: Щях да подаря на феновете любимата му бас-китара. Хохо

 

Въпрос: Ако можете да станете Мин Хуан за един ден?

 

Джонг Хун: Първо – щях да си напълня корема, а после ще сваля напрежението с помощта на барабаните.

Хонг Ги: Аз искам да пробвам колко печени пилета може да изяде в крайна сметка.

Дже Джин: Аз трябва да внимавам какво ям. Затова, ако мога да се превърна в Мин Хуан, без колебание ще изям всичко, което ми се иска.

Сънг Хьон: Ще опитам да седя на диета един ден.

 

Въпрос: Ако можете да станете Сънг Хьон за един ден?

 

Джонг Хун: Аз искам да мога да разсмивам хората толкова много, както истинския Сънг Хьон.

Хонг Ги: Даже не ми се мисли за това. Изобщо не искам да ставам като него.

Дже Джин: Ще покажа повече уважение към по-големите.

Мин Хуан: Ще спортувам цял ден и после ще кажа на всички „Лека нощ”, както истинския Сънг Хьон

 

Големи са скици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От интервюто стават ясни две неща:

1. Дже Джин и Сънг Хьон не слушат "батковците" ;)

2. Мин Хуан обича да си похапва и то доста. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момчетата!

 

А това е едно интервю за "бъдещите им творчески планове" :)

 

 

F.T.Island – едно весело завръщане!

18.06.2011

FT Island, които наскоро издадоха мини албума «Return», се завърнаха с нова духовна енергия след 10 месечно прекъсване. Членовете на групата са станали по-сериозни и зрели. От отговорите им в различни интервюта на групата не е трудно да се забележат техните амбициозни намерения.

 

И Хонг Ги, главният вокалист, който със завръщането на FT Island е решил да се откаже от обичайния си игрив имидж, с усмивка сподели:: «Аз се опитах да стана сериозен певец, който с лекота предава енергия и емоции на сцената и става все по-прецизен».

 

Трудностите, с които момчетата са се сблъскали по време на дейността си в японската музикална индустрия преди три години, са послужили като важен стимул, за да се стараят още повече. Както и положителните резултати, постигнати друга корейска група - CNBLUE (която е собственост на същата мениджърска агенцията, както FT Island), също са важен фактор за техните големи усилия.

 

Интервюто се проведе веднага, след като първият албум на FT Island в Япония оглави престижния ежеседмичен чарт Oricon. FT Island станаха първата чуждестранна група в Япония, която печели първо място в Oricon от 1970 година, когато Oricon започва да прави класирането, затова всички бяха във възторг от това. Те разказаха: «Там имаше много популярни японски певци и ние сме повече от доволни, защото се борихме с всички сили и накрая получихме този хубав резултат. По-конкретно сме горди с това, че в този албум са включени и песни, композирани от нас самите«.

 

Но успехът не е дошъл при тях за един ден. FT Island дебютират в Япония през 2008 година като инди-група. Момчетата развиват способностите си и трупат опит, издавайки няколко албума. Миналата година сключват договор с голямата музикална агенция Warner Music Japan. Те успяха да се изкачат до върха на славата само година след дебюта си на японския музикален пазар.

Чой Мин Хуан разказва: «Ние дебютирахме в японската инди-музикална индустрия, за да усъвършенстваме своята музика и себе си. ».

 

И Хонг Ги казва: «Ние пораснахме, съответно и музиката ни стана по-зряла. Песните, които изпълнихме бяха написани специално в японски музикален стил и с различни версии : на японски, корейски и английски език. Освен това, ние научихме много от японските групи, с които се срещнахме по време на японския рок-фестивал Summer Sonic миналата година.Когато ни гледате и сравнявате нашите изпълнения преди и след заминаването ни в Япония, можете да забележите някои различия. ».

 

Освен това растящата популярност на „по-малките” от CNBLUE също е оказала положително влияние върху тях.

И Дже Джин и И Хонг Ги споделят: «Ние завиждаме на CNBLUE, защото те имат един образ, който ние нямаме. Те изпълняват мека музика с един елегантен и стилен имидж. Така че ние трябва да се конкурираме с тях. Тъй като те сега ни догонват с музиката си, то ние сме длъжни да се стараем все повече и повече, за да не им позволим да скъсяват дистанцията между нас. Ние сме техни „сонбе”, затова искаме да станем най-добрите пред тях(смеят се)».

 

Тъй като са станали по-зрели, този албум звучи по-добре от предишните. Едноименната песен «Hello Hello», причислена към рок-музиката , с бързия си ритъм звучи много драматично от звука на акустичната китара и рапа на Дже Джин и Сънг Хьон. Ритъмът на «Sunshine Girls» е доста агресивен, но благодарение на нежния, лиричен текст можем да почувстваме деликатните емоции, преживявани от влюбените момчета. Освен това, песента «I Confess», написана от Джонг Хун, е друг приятен сюрприз за феновете За първи път всичките петима членове пеят заедно.

 

Дже Джин споделя:: «Ние издържахме на голям натиск, прекъсвайки за 10 месеца участието си в бързо променящата се корейска музикална индустрия. Желаем да бъдем по-близо до хората, добавяйки нови неща към нашето творчество. Просто искаме нашите фенове спокойно да се наслаждават на песните на FT Island».

 

FT Island дебютират през 2007 година, и са направили около 150 песни, както в Корея, така и в Япония. Постигнали са немалък успех със своето творчество. Но момчетата не смятат да се спрат дотук, казвайки:: «Ние все още имаме какво да учим».

 

Те споделиха, че програмата « I am a singer » на канал MBC е станала техния нов стимул напоследък.

И Хонг Ги:: «Аз се чувствам доста напрегнат, когато гледам « I am a singer » и виждам как по-възрастните певци са под напрежение при своите изпълнения. Тяхното вълнение в шоуто е истинско. Аз се плаша като си представям себе си сред участниците в тази програма, мисля си: «Какво ще се случи, ако аз трябва да пея на тази сцена?». Наскоро приех участие в програмата « Immortal song 2» по KBS и ще се състезавам с членове на други айдъл-групи и сега доста нервнича заради тази сериозна конкуренция».

 

След като изпълнят ангажиментите си в Корея в рамките на един месец, те се отправят към следващата си цел – концертно турне из цяла Япония. По време на концертното турне, те ще излязат на «сцената на желанията» в Будокан. Членовете на групата споделиха своите желания: «Ние ще приключим нашето турне на 29 юли в Бодукан. На концерта ще присъстват 10 000 зрители, но мястото е култово за музикантите, така че, вероятно, ще сме постигнали нашата първа цел. Също така искаме да пеем на Токио Даум по-нататък . (Токио даум – стадион, където се провеждат концертите на най-известните японски и чуждестранни артисти).

 

Момчетата признаха, че тяхната крайна цел е да получат голяма известност като успешна и наложила се група. Мин Хуан : «Ние се различаваме от другите айдъл-групи не защото можем да свирим на музикални инструменти, а защото на нас ни е необходимо още много да учим и да правим всичко възможно, за да ставаме все по-добри. Ние искаме да ви показваме все по-добри изпълнения. Надяваме се ,че нашите усилия ще получат признание».

vananh @YesАsia.ru

©360kpop.com/ KBS + crahyuns. @ Silhouet

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак правя двойни постове ама какво да се прави....

 

 

Нащо момче пак показа как се прави :lol: Страхотен контакт с публиката, което си е характерно за него, а за пеенето няма нужда да коментирам...

 

Няма да слагам последните им сцени на Hello Hello, предполагам че сте ги гледали....

 

Момчетата стягат багажа за Япония след утрешното Инкигаьо и ще ги видим чак след месец. С новия японски сингъл, а след това може би и нов пълен корейски албум....Ако плановете им останат същите....Стискайте палци :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...