Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

2yyryhx.jpg
r2kwuq.jpg

зад колисите на Inkigayo smile.gif ХК е страшен с тези фиби biggrin.gif

толкова хора се оплакват от прическата му че вече и той е започнал да се замисля :
100829 Hongki's Twitter Update
아오!!!내머리그렇게신경쓰이나 근데어쩌지??난이게좋은데 음..그럼의견을반반해서 좀바까야지
Translation: Aww!!! So my hair is causing worries but what should I do?? I like it though hmm.. So I should even the odds and change it

на мен цвета вече супер много ми харесва, но няма да имам против да смени прическата biggrin.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова много хора му мрънкаха за косата и той най-накрая се предаде...... малко ми е тъжно за него като знам че той си я харесваше и това го прави за феновете си.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам те какво толкова бяха изненадани аз нали им казах още миналата седмица че ще спечелят :lol: Предвидила съм поне още две другата така че да си подготвят по-добра реч :D

 

oa7i93.jpg

2hcpwd2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са невероятни.. нищо чудно, че спечелиха.

Те са ми слабост. Толкова са талантливи.

Айде, поздрав за фенките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както предвидих 2 победи тази седмица стискам палци и за трета в неделя biggrin.gif
MCountdown:
2lwwqae.jpg

Само не разбрах защо Хонгки пее на MCountdown след като го боли гърлото...... от както издадоха Flower rock не са се спирали и то беше ясно че гласа му ще сдаде багажа а той както мрази да не пее на живо....Танцът им беше убиец biggrin.gif само Хонгки събра смелост да се поразкърши повече Jonghun щеше да умре от срам laugh.gif

И сега малко снимки и извадки от tweeter акаунтите им smile.gif
SBS Ten Ten Club


ws1gxt.jpg


21kdnh2.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Новият японски сингъл ще излезе на 14 Ноември

Харесвам японските им парчета защото са по-рок и Jaejin участва повече във вокалите, но се чудя не прекаляват ли вече от фирмата им. Дано не ги преуморят много.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам повече корейските им песни, но трябва да си призная, че новата им песен звучи страхотно (съдейки от тийзъра)... Вече искам да е ноември!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Heechul винаги разбива с неочакваните си танци :lol: Geun seok постоянно ме изненадва колко забавен може да е... сигурно е супер весело когато са двамата с Хонгстар :lol:

Винаги съм се чудила какво правят докато чакат да им дойде реда в предаванията и ето 1 от възможните отговори :P Не си спомням от на кой twitter-a беше
b41l.jpg
А и ако се чудите кой е победил пишеше че е Минхо което никак не ме изненада :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са със същите облекла, с които бяха на концерта в Кьонгджу! Хиляди благодарности, Туци! Върна ми толкова хубави спомени. Разбира се, и там се представиха перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед ми се сториха ужасно невзрачни тийнейджърчета с абмиция за голямата сцена. Почти нищо не ми хареса от това, което чух в началото. От 2009 имат по-добри попадения, стила им сякаш леко се е поизменил към по-добро. Може и да е защото са попораснали ;) Иначе са много симпатични хлапета Хонг Ки ми е абсолютен любимец, даже незнам кое ми е по-приятно да го слушам или да го гледам или и двете :) То си е направо душевен катарзис :rolleyes: Все още му се чудя как малко човече като него, може да има такъв силен и топъл глас. Невероятен е. Малко необикновен глас, хем е силен и с богат диапазон от тонове, хем сякаш недомутирало момчешко гласче. Уникално момче. Другите от групата са ми доста едни никакви, затова неискам да ги коментирам. Немога да отрека обаче, че всеки един от групата спокойно може да бъде по-често включван като вокал, всички имат хубави гласове, но ако изземат функцийте на Хонг Ки незнам него какво ще го превят, тъй че да си дрънкат там по инструментите най-добре :) За фризьора има съм съгласна, кой знае тоз човек пък на себеси какво причинява, щом докарва горките момчета до тези състояния..неискам и да си го представям. Ама все пак клетия човечец, може пък да е далтонист или сляп като къртица, или просто да мрази момчетата от F.T. Island....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и оригиналната песен вие сами преценете дали класиката си е класика или старата песен на нов глас звучи по-добре biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е прилично. Макар,че не съм фен на японските им творби. И засега не съм му голям привърженик.

Клипа обаче ми направи доста по силно впечатление. В по-голямата си част сниман на открито, което ми допадна. Вече ми писва да гледам бой банди завряни и снимащи в някое тъмно мазе. Показващи ни бели зъби с измислени нейде къде безсмислени танци.

Тук няма ефекти, няма дразнещо кълчене , като при повечето им колеги. Знаят как да направят един добър и хващаш окото клип без излишна помпозност.

И Hong Ki почервенял в косата, като Драгона. :lol: Но русо, като че ли по му вървеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hong Ki, на мен ми допада с този цвят на косата.. а и с този глас, комбинацията е прелестна...

 

Много ще съм благодарна, ако някой сподели добро качество от live концерта на Beautiful Journey в Сеул 06.11 :)

Или поне кога ще излезе или ще се излъчва???

hongki1jpg.jpg

hongkie.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


FTIsland в стихията си - живото изпълнение :) С приятелите си от Supreme team се сработват много добре и изпълнението беше страхотно дано по-често излизат заедно на сцена.....

blacky80 силно се надявам да излъчат концерта по някоя телевизия(малко вероятно) или да пуснат ДВД защото много ми се гледа а тия фенкамери никога не са ми били любими, но все пак до тогава няколко от тях:
на песента на която много се надявах да направят клип .....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още снимки от концерта:

7c32bbe1b45cdb129a5fb90.jpg
f9fc56aa95c5471adb41843.jpg
6f440f75e63fced374e5fb7.jpg
f509a851e76d02e25b9b332.jpg
0190e604b1c11573614b76d.jpg
98c5b418b97e25a2e399199.jpg
15275b43654209f30d428ea.jpg



момчетата приключиха с дейността си в Корея за тази година и сега им остава турнето в Япония и концерт в Тайван ( на който специален гост ще е WonBin) и приключват успешно годината smile.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...