Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Докато търсех една песен на Hong Gi ми излезе ето тази на групата..

Старичко е, от 2018, но аз не съм го засичала до сега.

И...повече няма да ги видим така.

/като петима имам предвид, не като група. Аз си чакам завръщането им някой ден като си изпълнят дълга към родината/.

 

FTISLAND – ‘여름밤의 꿈’ Acoustic Live Ver.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много @skofiild за прекрасните клипчета.Така си ги припомняме,какви хубави времена бяха:(:) Да попитам Сънгхьон кога точно ще влиза в армията и каква му е длъжността? Извинявам се за молбата и благодаря предварително:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако не се бъркам, мисля, че на 27 април влезе в казармата.

Демек вече всички са там, само един не, ама той ще почака сигурно /говоря за лидера/.

Ако въобще влезе.

Не знам, тези, които са осъдени, след като им приключат присъдите, влизат ли пак в казармата /ако все още не са ходили/ или се водят там някакви разжалвани и не ги приемат? Сега ми стана любопитно това, ако някой знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много.Да всички са там лека им служба:) За Джонито това е сложно.Ще видим след години какво ще му отредят.Най много да го обучават на нещо вътре в затворът,на минимална подготовка.Горкият ми той. А между другото не знам дали вс още се интересувате за Ох бин,аз си мисля че вече и той е в армията.Следя му си профилът му в Инстаграм,то Хонг ки и другите  качват снимки,по често дори като са в армията от него:D Все пак не съм си го забравила:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещичко, качено днес в японския им ютуб канал...

2019 FTISLAND JAPAN ENCORE LIVE -ARIGATO-「Backstage Exclusive of Makuhari Messe Event Hall

 

А това ми напълни душата, какви са бузести само близначките...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодара @skofiild за инфото:)жДа то и синчето им бе такова бузесто и сладко:D Сега и двете им принцески,много са очарователни и сладки.Много ме радват:) За клипът,хубави малки моментни спомени да си припомним:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях бебетата какви са бузести хаха <3 се сетих че не сме споделили, че мама Yulhee си е направила канал и качва клипчета/влогове понякога с децата, ако искате вите го : цъък Yulhee’s House”

Също обяви,че ще се върне в предаването Mr. House Husband, но не се знае за специален епизод или ще продължи ей така без татко хахаха. :D

Казвам го щото все пак мъниците са чудесни и много ми харесаха, когато тримата участваха в предаването х Страшно забавни моменти имаше . Мъника е топ :Д да видим, когато порастнат и близначките какви ще са.

 

Хонгки ще участва в мюзикъл Return. Ще поделя ролята на Hyun Min заедно с XiuMin (EXO) . Мюзикъла ще бъде игран от 4 юни до 12 юли..

 

За Choi Jong Hoon  разбрах, че от 5 години затвор са му я нямалили присъдата на 2 години и половина.? плюс много часове общестено полезен труд.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това за ютуб канала на Yulhee го писах още преди време в темата на нейната група, като се чудех тук или там, ама то май там никой не влиза...

Така, че май по-добре тук.

 

И да не е само спам.. Ето единият войник.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря зя инфото,страхотни сте:) Това за Хонгки,е супер че ще участва в мюзикъл,ще е интересно.Само че как така? Двамата с XuiMin,да не би да са в как да го кажа,Хогки мисля че е в военноморската пехота,да не би и XuiMin,да е при Хонгки,и така с този тяхният отряд да направят мюзикълът?Все пак са в армията,ама ще имат и такова странично занимание и работа значи.Не знаех че мже и това да правят:D 

За Джонито много повече се зарадвах.Само 2 години и половина.Това е къде-къде много по добре.За полезният труд съмсъгласна,по добре това отколкото в затворът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland  Това е военен мюзикъл... Общо взето си поделят ролята на някои представления е Xiumin на някои е Хонгки.. Не са в едно и също поделение май.. Но знам, че от години се правят такива мюзикъли от войниците от армията . Вътре не само известни личности, но естествено хора, които могат да пеят.

Май е като вид доброволческа работа ако не греша..

Не е странично занимание, а вид да помогнем на хората да се забавляват май такава категорията се има предвид, че е .  Ако има някой по - запознат, да казва. :D

~~~~~~~~

Oтделно. Не знам аз смята, че много са я намалили присъдата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорът:) Ясно,значи така било.Значи работа и за забавление.То Хонгки не отказва такива неща,ще бъде интересно,дано да можем да го видим:D

За мен това,че на половината на петте години са наалили присъдата на Джонито,да всеки с мнението си:) По добре на вън,защото трудно се оцелява "на топло",вътре.А и все пак не е като изцяло да не е в затвора.Да с малко излежаване в затвора,но все пак е там.Според мен му си стигат.Като разбрах,че за 5 год.,ще е и ми стана кофти.И си мисля как ще оцелее вътре,а то и сег е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16 май Yulhee направи специална изява в “Mr. House Husband”!

Готвят се да отпразнуват 100-тния ден от раждането на близначките и като са разглеждали снимки са забелязали, че бебетата приличат на майка си като бебе.

23.jpg

 

Накрая на предването тя е наменала, е някой ден може отново да се върнат в него..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех къде да сложа линкът,за това реших тук.Това е седмична класация за най добър вокалист има и за актьори.Който иска може да гласува:) Всеки път сесменят опонентите на Хонг ки.Честно не разбирам много тази класация.

 

https://korea.kaigai-drama-board.com/vote/category/detail/14?tid=179&vtid=184&side=0

Ето още 1 актуална класация.Тук първо (аз така правя:10 пъти натискам зелената стрелкича,и после туитвам линкът,иначе без туит не става,поне аз така го разбирам).

 

https://kingchoice.me//topic-100-kpop-idol-vocalist-rankings-2020-close-may-30-1238.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че е японският им ютуб канал, все качват по нещичко за тях...

FTISLAND - 2019 FTISLAND JAPAN ENCORE LIVE -ARIGATO-「MCダイジェスト」ティザー

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 13-та годишнина ~~~~~~~~~~~

Честито и на Primadonnа!!!!

[Anniversary] #FTISLAND데뷔13주년 #FTISLAND_13th_Anniversary 2020.06.07 #FTISLAND 의 데뷔 13주년을 축하해주세요♡

Image

 

 

 

 Kлипче от тийзъра на мюзикала на Хонгки

뮤지컬 '귀환' 네이버 생중계 예고영상 2편

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да им е 13 годишнината(да се надяваме да не им е фатална:))

Фатална им беше 2019,(за мен поне),с случилото се с Джонито:( Малко и от тази година,заради внезапното напускане на Seung-hyun:( 

Пожелавам им след казармата,да са си все така още сплотени,един с друг и да продължат да са заедно като трио.

Трейлърът на Хонг ки изглежда превъзходно,много ми хареса:D Радвам се,че и там в казармата е показал певческите и актьорските си умения,в което е най-добър:D

Ето клипче което е качил в инстаграмът си по случай 13 годишнината им.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...