Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Здравейте,ще помоля тук модераторите да ми изтрият,последният ми посъ,с снимката,много Ви моля.Благодаря Ви предварително.Сайтът когато не работешв,тогава се сетих да кача новините за групата.

Благодаря много на @skofiild за това,че написа толкова ясно за излизането на албумът им,и снимките и клипчето които е качила:)

Да с нетърпение чакам да излезне албумът им.Ще е много силен и емоционален.Снимките са страхотни както винаги:inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Индивидуални тийзърни снимки на момчетата..Много са cool...;)

lee-hong-ki.jpg

 

Off Topic

 

lee-hong-ki-1.jpg lee-hong-ki-11.jpg

 

lee-hong-ki1.jpg

 

choi-min-hwan-11.jpg

 

Off Topic

 

choi-min-hwan-1.jpg choi-min-hwan.jpg

 

choi-min-hwan1.jpg

 

 

lee-jae-jin.jpg

 

Off Topic

 

lee-jae-jin1.jpg

 

lee-jae-jin-1.jpg lee-jae-jin-11.jpg

 

song-seung-hyun1.jpg

 

Off Topic

 

song-seung-hyun-1.jpg song-seung-hyun-11.jpg

 

song-seung-hyun.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да кажа,освен че ще ми липсва наистина много Гласището,цели 2 дъъълги години:(:unsure::cry: То поне са само 2 не и повече,бързо ще минат:) 

За песните изглеждат много обещаващи и с различен стил и звучене.До стайлингът и снимките им освен,че са ми прекрасни,както винаги,друго не мога да кажа.:D 

Първи мини албум без Джонито,и пак звучат супер добре,все пак са си F.T:) Ще чакаме снетърпение да излезне:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахха, диването и режисьор го раздава.:lol2: Докато може, че сега доста време него ще го командорят.

Харесва ми песента, и текст, и мелодия, и гърлището, всичко е пушка. Браво на децата. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде ред и на него,ех жалко.Последната му реч към феновете му,преди да влезне в армията,много хубава ми се стори и трогателна.Четох,че службата му била на активен войник.Моля се само да прекара две дъъълги години на лека и безпроблемна служба.А до това за как изглежда с и без коса,не ми е странен,даже ми си е сладичък много и така:D Той излъчва някакъв неописуем чар,който му придава тази красота,както и да изглежда външно,според мен:) 

Пожелавам му лека служба и да се пази:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е каже сега, че не е най - големия сладур и шматка с несломим дух и сила! Каквото и да кажеш за тоя човек, колкото и различно да е като описание, все ще е верно! 

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по време на процеса срещу Choi Jong Hoon прокуратурата е поискала пет години затвор за него, по обвинение в утежнено изнасилване (отнася се за изнасилване, включващо двама или повече извършители).

Аз не следя случая в последно време, кога от незаконни снимки стана изнасилване? Или май го бях чела някъде. Не знам, ама.. Тия двамата...:nunchako:

За другия-Jung Joon Young, прокуратурата е поискала 7 години. Той освен за изнасилването е обвинен и в заснемане и разпространение на незаконно направени кадри.

И за останалите обвинени в този случай са поискани присъди. Също така и лечение и рехабилитация на сексуални престъпници, разкриване на лична информация и 10-годишна забрана за наемане на работа в институции, включващи деца и тийнейджъри.

Съдът обяви, че окончателната присъда ще бъде постановена в процеса на 29 ноември от 11:00 ч.

Кофти новина в темата на такава хубава група... Сори за нея.

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам само да спомена нещо около момчетата.Всички са си ОК всеки се занимава с негови неща,даже Хонг ки продължава да качва снимки в Инстаграм(чудя се кай,нали уж трябва да им е забранено?):D Поне ме радва като може да качва снимки,изглежда прекрасно:) 

Така а сега лошата новина.Стана ясна и присъдата на Джонито.Осъден е за 5 години затвор,плюс това трябва да ходи на лечение,за сексуален тормоз.До колкото бях прочела и разбрала,че Джонито бил казал,че не му пукало за всичко това (до колко е вярно не знам) А аз какво мога да кажа по въпроса,само това :dunno::ph34r: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...