Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Страхотни новини за Минари вече е официално женен за Yullhe, но церемонията им на сватбата ще бъде на 19-ти октомври тази година.Защо така са решили,не знам.Още по-страхотната новина е,че на 18-ти този месец се сдобиха с прекрасното им синче,на име Jaeyul:) Според мен е ''одрал кожата''на вече тати Минари,много си приличат най-вече по нослетата.:D

 

52aa18e86735742b.jpg

 

5fb609d4b334b6bc.jpg

 

18012d3dbbf8b1a8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ сега слагам малко снимки. Да честитим на момчетата 11 годишнината им.Изминаха 11 дълги години,на много усилена работа и труд.Много неща се случиха от тогава,но най-важното е,че останаха здраво стъпили на земята,заедно са и това е най-важно.Желая им да останат заедно още много дълго време.Заслужават го.

fd06fd5049514987.jpg

e97fb159a7fd8c26.jpg

6fd13ee2922937e9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub:

 

Само FT Island        -  FNC KINGDOM 2017 FTISLAND CUT

И целият концерт  -  FNC KINGDOM 2017: Midnight Circus

 

Още един концерт - FTISLAND - Planet Bonds Arena Tour 2018 in Budokan:es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минари, какво ми я хваща тая за ръката, той е женен с дете...... аааама ха, че къде ги дават тия своеволия, от тук насетне в клиповете трябва а му дават само ролята на съдито гледащия аджуши!?!?!?:rofl:

Не мога да сваля очи от сетрето на Хонкито......един път е! Аз си купих една подобна рокля и ме беше срам леко да я нося, ама той сега ми вдъхва смелост. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/24/2018 at 4:13 PM, pencheva_sz said:

:wub:

 

Пфффф бахти якото звучене, не е истина. Харесва ми как започват да вкарват все повече инструменти в песните си, а не разчитат само на гласа на Хонки да им направи звученето! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Yoyo_ko написа:

Това ще е едно страхотно концертно парче! Страхотни са, браво! 

 

Ето и в концерт;) И още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, pepsi said:

Бързи са! Сега  Yoyo_ko си пожелай концерта да е в БГ и утре да ходим :DDD

Нека бъдем реалисти в България шансовете са ни клонящи към нула. Мисля си да скочим до Япония догодина и съм напълно сериозна, така че започвай да събираш пари @pepsi, подготви и @petta! Останалите са на висок старт, от тази сутрин, само да видим какви ще ги свършат и кога ще влизат в казарма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...