Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

И отново разбирам за комбека от инсталирама на Хонки... Въпреки, че следвам канала на FNC в тубата... Добре, че са супер добри и талантливи, че с тая нещастна компания???

Края на август концерт в Сеул. Яд ме е защото го изпускам два дена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:click: 
Начи, звездите ми го говорят, но мисля, че това ще е мега яко.
Все повече ме хваща яд, че изпускам концерта им в Сеул за една седмица.

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, Ето това се нарича тийзър

"Take Me Now" е заглавната на 6-тия им албум "Where Is the Truth?"

 

 

Списъка на песните и двете медлита за прослушване:

 

ftisland-tracklist-768x1075.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Излязоха две серии от концептуални снимки - "истински" и "фалшиви", не му хващам идеята.

 

"Истински":

 

ftisland1.jpg

 

ftisland2.jpg

 

 

ftisland3.jpg

 

ftisland4.jpg

 

ftisland6.jpg

 

ftisland5.jpg

 

 

 

 

"Фалшиви":

 

ftisland-1.jpg

 

ftisland-6.jpg

 

 

 

 

ftisland-5.jpg

 

ftisland-4.jpg

 

ftisland-3.jpg

 

ftisland-2.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет снимките на момчетата просто са уникални,свежи и красиви.Честно да си призная,да и аз съм една от Примадонните,но това с ''Истинските'' и ''Фалшивите снимки не го знаех.Според мен е направено с цел и явно си има някакво обяснение.Моето е,че за ''Истинските'' снимки това показва самите тях,по естествени изглеждат,а ''Фалшивите'',ми изглеждат някак по меланхолични,тъжни,все едно са затворени в това пространство което ми изглежда ледено и студено,заради видът му,като в миналото,заради и старият телевизор,не знам как да се изразя,мое мнение си е.До колкото до песните,и предстоящият клип,отново правят нещо невероятно и доста ново за тях.Пак се завръщат с невероятни песни и с умопомрачаващ клип.Чакам албумът им с нетърпение,защото отново правят песните каквито самата група иска,и изглеждат различни от досегашните им. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът най  после излезна,за него нямам думи какво да кажа,освен че е велик,прекрасен,нещо ново за групата :icon_sunny:



А това е целият им албум,просто  е невероятен. :icon_sunny:

https://www.youtube.com/watch?v=eHEZ6q96Njw

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът много радва. Отпуснали са им повечко жица, крайно време беше. С нетърпение очаквам да излезе нещо на живо или акустични варианти, без тъпи ефекти, които само развалят това зверско гласище. Определено съм доволна от чутото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една великолепна новина - Хонг Ги се присъединява към екипа на мюзикъла Those days и ще дели роля с Чи Чанг Ук и Сон Сънг Уон (познат от Healer и I remember you). Яко са го стегнали да заработва, но мен новината изключително много ме радва. Дано се справи със сериозната роля, за музикалната част съм абсолютно убедена, че ще я закове.

13709854_1123540361035501_67848811115564

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоки! Оправдаха очакванията от тийзъра. Албумът ще е от най-добрите за годината. 

 

И спешъл "Fierce LIVE"  пуснат от 1theK , на живо

 

 

104735605_01.jpg?type=w430_q80

 

104736108_02.jpg?type=w430_q80  104737005_04.jpg?type=w430_q80

 

източник

 

 

 

104744059_12.jpg?type=w430_q80  104742454_09.jpg?type=w430_q80

 

104738163_06.jpg?type=w430_q80  104745132_14.jpg?type=w430_q80


104809775_21.jpg?type=w430_q80  104814752_27.jpg?type=w430_q80

 

104744558_13.jpg?type=w430_q80  104810306_22.jpg?type=w430_q80

 

104814278_26.jpg?type=w430_q80  104810747_23.jpg?type=w430_q80

 

104738642_07.jpg?type=w430_q80  104815242_28.jpg?type=w430_q80

 

 

 

 

Неуморни, освен корейския миниалбум , пускат сингъл и в Япония - "Just Do It"

 



 

 

13643041_292508007748984_1925164235_n.jp  ft.jpg

 

С обложки за различни версии 

 

 

 

FTISLAND_Just_Do_It.jpg

 

FTISLAND_JustDoIt_A.jpg  FTISLAND_JustDoIt_B.jpg

 

FTISLAND_JustDoIt_N.jpg  FTISLAND_JustDoIt_P.jpg

 

 

 

 

 

Скорошно интервю,   статия за интервюто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи, дай им на корейците бой бандички и групи с много женки с поли до сливиците. Различните неща не са на почит там. Нали нас ни радват Съкровищата, корейците да си гледат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама от нас не печелят нищо. И мисля, че това е главната причина FNC последната година да прави повече проекти за другите групи и малко съкровищата да останат на заден план. В интервю Хонг Ги казва, че този албум е може би втория техен истински албум от 10 години насам и обясни как постоянно са им казвали каква музика да правят, какво се продава повече  и т.н, но добави също, че след много спорове между групата на фирмата най - накрая стигат до споразумение и им дават по - голяма свобода с този албум. Според мен са на прав път за откриване на "истината" с този албум. Дано имат успеха, който заслужават. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен кавър на собствената Thunder 

(трябва да се иде в Youtube)

https://www.youtube.com/watch?v=4cLaQhgyW-o

 

Take Me Now от същата сцена

 

Music Bank с някакво насърчително? музикално шоу покрай олимпиадата в Рио - Хонгки и Бада с Butterfly, Ейли с Victory

 

https://www.youtube.com/watch?v=BiJHrexsu0Y

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че съм си имала музиката от тийзъра на телефона.......... Бяха ми се прислушали The Gazette. Неочаквано чух нещо доста познато и "О, изненада" - яката музика от тийзъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си закупих албума -У Н И К А Л Е Н  Е!

Такова силно завръщане, толкова живо и осезаемо...

Няма песен, която да искам да прескоча! Всичко е прекрасно!

 

Този албум и I will страшно много ме радват! :yes:

Показват, че има още много какво да дадат на публиката - стига някой да ги остави да творят от сърце!

 

С нетърпение очаквам нещо официално да излезе от концертно изпъллнение!

Много ме е яд, че концертът им във Франция 2015 не е официално издаден - има само фен клипчета в тубата. А концертът е бил умопомрачителен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-интересно е как модератор на музикален форум, не прави разлика между групите и членовете им....

 

И все пак за да има нещо в темата.... Честито на Хонг Ки за това, че е новият водещ на Kiss the radio. На Лидера за новата уеб драма 88th street, на Минари за неговата Hot & Sweet и на Джини за тази която снима в момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...