Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Колкото повече слушам 빛, толкова повече ми харесва! Да ви кажа това е най- добрата песен от албума! В началото ми беше доста мрачна и немелодична, но сега след няколко десетки слушания, мога да кажа, че това е песента!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Light е страхотна песен, но аз харесвам целият албум така че... хахаха


 


За какво щях да говоря...... а да, малко около концертите. Първият концерт от “5…..GO” 2015 Arena Tour се състоя в Токио. Малко проблеми имаха с техниката, което помрачи настроението на момчетата, защото те винаги искат да представят перфектен концерт. Извиниха се, въпреки че каква вина имат те за това, но обещаха на следващите концерти да наваксат за този, а те ще са:


14 юни at Osaka Castle Hall (Osaka) 


20-21 юни at NGK Insulators Hall (Aichi) 


20 юли at Yokohama Arena (Kanagawa)


 


Една снимка с Yamada Shintaro от първият концерт, за феновете на японските знаменитости :)


tumblr_np2d59rYGv1qehn45o1_1280.jpg


 


Днес трябваше да са на концерта за който споменах - ROK Cultural Festival, но сега разбрах че е бил отменен заради проливни дъждове. Китайските фенове нямат късмет, преди месец отмениха друго тяхно участие заради визи, сега пък природата не е на тяхна страна....


 


Нашият Принц/Лидер ще ни зарадва от екрана със сигурност. За мое щастие нещата този път се получиха и уебдрамата му Prince of Prince ще се излъчи. Отбележете 12 юни в календара си. :D Примадоните са подели кампания в която пишат на всички KBS туитър акаунти телевизията да пусне сериала с английски субтитри, ако имате туитър може да се включите :)


tumblr_noy6o82JpR1sq31mio1_1280.jpg


 


Снимките от Excite Music. Много са яки индивидуалните.


tumblr_np1l1c7Tm71qehn45o1_1280.jpg


 


tumblr_np1l1c7Tm71qehn45o2_1280.jpgtumblr_np1l1c7Tm71qehn45o3_1280.jpgtumblr_np1l1c7Tm71qehn45o4_1280.jpgtumblr_np1l1c7Tm71qehn45o5_1280.jpgtumblr_np1l1c7Tm71qehn45o6_1280.jpg


 


Бонус от Haru Hana


tumblr_np0jjyuFoz1qehn45o1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита годишнина (7 юни) на най-любимите ми момчета!


tumblr_nphpiqIsJP1qdfufso1_500.jpg


(знам че както винаги бързам, но нямам търпение)


Знам че 8 години са много, особено в тяхната индустрия, но ще съм нахална и ще помоля поне за още 8, ако може и 80. :D


Нямам думи да опиша привързаността ми към тях.


Случайната среща, преди 6 години, с русото чудо Джеръми, ми показа че в Корея има и друго освен сериалите им. Музиката даже стана по-голяма част от живота ми от киното им и всичко заради един уникален глас и четирима страхотни музиканти.


 


Надявам се както до сега преживяваха всички трудности заедно така да продължат и в бъдеще.


tumblr_nopowdla2P1r8l91eo2_540.gif


 


И както е традицията ми, слагам нещо старо. Чудех се много и реших да е First kiss. Изключително много се зарадвах, когато я върнаха в сетлиста за концертите, защото е една много любима моя песен. Тя носи точно усещането за дебюта им, когато бяха още малки деца :)



и за срaвнение едно ново изпълнение :)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави, на кака откачалките!  :bow:

Надали има и един човек на тая планета, когото да не могат да заразят с помитащата си енергия, било и от една песен. Само те си знаят как успяват да се запазят вътрешно все така откачени и позитивни, но се надявам да си останат такива и за следващите 80 (както вече споменахме) лазарника. Пък данао и в личен план намерят хората, които да ги подкрепят и да са до тях. Наздраве, ангелче, наздраве, примадони! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдааа, оказа се, че Джеджин доста е хлътнал по IU-снимки нейни си носи дори. :))) Що не пита батко си Йон Хуа-от CNblue, той е френдче на IU-песнички си менкат дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не повярваш участват в предаване, което само си прави субтитрите хахахаха Вече два епизода се мъчат да измислят, какво да направят за подарък към Примадоните...


Някои от нещата, които станах ясни до сега са, че Хонг обича маникюр, но не може да си го направи сам хахахаха То това беше ясно, той е само по идеите. :)


Джеджин, може да усеща миризми и през ушите си, особено когато алергиите са го нападнали :lol2: :lol2:  И най-сладкият дизайн, се оказа на любителят на природата :lol: е и все пак личи си че се занимава с рисуване, въпреки че не съм много сигурна за последният нокът...


tumblr_inline_nqsmc74feX1qe5msi_500.jpg



 


ДжеДжин даде едно хубаво интервю за Sure, където обсъждат предстоящото му завръщане към актьорството. Чакам я и аз тази уеб драма, но не съм видяла дата за излъчване още.... Драмата на Лидера бързо мина за 2 седмици, беше сладка, но той е далече още от това да е добър актьор. И все пак беше забавно да го гледам в нетипична за него обстановка, а и с шефчето имаха чудесна химия. :lol2:


 


(снимките не са повредени, така са заснети хахаха)


tumblr_nqn9pnNJBg1rcoad1o1_1280.jpg


 


tumblr_nqn9sawd3p1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nqn9ritdBM1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nqn9r0yvxZ1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nqn9qggDpN1rcoad1o1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото участие на момчетата в Cultwo Show (LIVE!) Предаването свърши преди час и нещо :)



Не им се случва често да имат такава възможност да свирят на живо извън концертните зали. Радвам се, че Cultwo изпълниха обещанието си от последното им участие при тях, по време на промоциите. :)


 


И 4-те епизода на Feel so good излязоха, може да ги гледате от канала, който съм постнала горе.


 


Не съм споменала за новото вараяти в което ще участва Хонг - KBS “A Look at Myself”.


Ще са 3 двойки известни личности, като един от двамата ще е в ролята на мениджър. Актьора Choi Minsoo ще е мениджър на Хонг. 1 епизод ще го излъчат на 24 юли.


tumblr_inline_nreytmzUKC1qe5msi_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ги преведени от най-добрият преводач на Съкровищата още, но ги има преведени от друг човек  - Еп 4  и 5


 


Изпълненията от вчера без разминаването на горното видео. Въпреки че не беше толкова зле ще ги сложа, защото са от официалният канал и е сигурно че няма да изчезнат.....



 






 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път съм малко притеснена от новият японски сингъл ххахахаха


Хонг 2 пъти пуска малки части от песента в инстаграма си и ми е доста захарна за тях, но ще видим. Може да са решили малко да сменят настроението, на островите хахахха


 


На 16 септември ще излезе Puppy и ще включва:


1. Puppy


2. Cycle


3. パラレルワールド (Parallel World)


4.Puppy (Inst.)


tumblr_nrsani0Lnb1qehn45o1_1280.jpg


 


tumblr_nrsani0Lnb1qehn45o2_1280.jpg


tumblr_nrsani0Lnb1qehn45o3_1280.jpgtumblr_nrsani0Lnb1qehn45o4_1280.jpg


tumblr_nrsishjirQ1qehn45o1_1280.jpg


tumblr_nrsishjirQ1qehn45o2_r1_1280.png


 


 


 


Вчера беше последният концерт от “5…..Go” Arena Tour, а вече се знае кога почва новият....от 28 септември до 29 октомври ще се проведат 13 концерта от турнето - “Where’s my PUPPY?”.


Концерта, който беше от Yokohama ще го излъчат през септември по TBS...


 


4-ти епизод с превод от най-добрата преводачка излезе - [ENG SUB] Coming Out! FTISLAND - EP.4


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получихме подарък от момчетата. Корейската версия на PUPPY излиза като дигитален сингъл. FNC едвам се мръднаха да кажат че песента излиза добре че са момчетата сами да се промотират.....


Песента е написана от Хонг Ки и за това той я пуска като подарък и за корейските фенове....



 


Японският сингъл PUPPY излиза след две седмици, но клипа беше пуснат преди две... Не знам защото първо нея чух ли, но на японски повече ми харесва хахаха Иначе не съм голям фен чак, но то си личи че е песен направена за концертите им, лайв ще е супер забавна...



 


След 3 епизода участието на Хонг в A Look at Myself срещна спънки заради Choi Minsoo....Въпреки всичко, заради голямото желание на зрителите Хонг Ки да остане в предаването, в момента KBS се мъчат да му намерят нов мениджър и да се разберат с FNC да продължи снимките, но ще видим. Според мен това предаване изобщо ще го прекратят, което е жалко, отдавна не бях гледала само Хонг в предаване....


 


Лидера участва в новият клип на Джуниел.


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съкровищата разбиват с появата си в Париж!
Към статията са качени и клипчета на 5те песни, които са изпълнили.
Да си призная нещо го бях изпуснала този концерт.
Иначе изпълнението те грабва със страшна сила и те запраща извън космоса. Много са добри, просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и благодаря за клипчетата от концертът (нищо,че успях да ги гледам на живо онлайн), бяха невероятни и се справиха най-добре от всички групи според вотът на зрителите.Около групата има доста нови и интересни неща,например,че И Дже Джин е започнал снимки по инди филм в който ще участва,и ще е готов до края на тази година.Заглавието е ''Walking  King''.Филмът  разказва за гимназистката Ман Бок, която има заболяване, в следствие на което всеки ден върви по 4 часа до училище и обратно. Така тя развива умението си да ходи и решава да се състезава на национално ниво.Според мен ще е доста хубав,Другото ново е,че и Song Seung-hyun ще участва в продължението на корейска драма,във втори сезон,казва се '''Detective Alice''. Стана ясно,че през юли ще очакваме нови песни от тях. В момента се подготвят за предстоящият фен митинг по лсучай скорошната им 9-та годишнина в Токио,която ще е на 18-ти,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо повече за неразбирателството им с фирмата знае ли? Хонг Ки е казал, че към есента ще им излезе нов албум в интервю, а фирмата отрекли. Бяха писали, че има неразбирателство между групата и FNC и че даже след, като договорът им изтече могат да напуснат фирмата. Като една от главните причини е , че от доста време не са им правили достатъчно много промота и все наблягат на др групи, а съкровищата ги оставят на заден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за неразбирателството между Хонг Ки от доста време насам може би от година а и повече, си има неразбирателство с шефът им,но са си близки.До колкото знам те са си се поздърпват и после им минава хаха,все пак FT ISLAND направи FNC каквато е днес,благодарение на групата,компанията се превърна в доста по успяваща.Може би Хонг ки смята,че шефът им няма много време за тях и пускат по малко промота заради новите групи които са,занимават се повечето с тях.Нищо че самите момчета,помагаха на танцувалната групa от лейбълът им.В един сайт прочетох,че шефът смятал да назначи Юнг Йонг-хуа за главен изпълнителен директор на фирмата вместо  Хонг Ки.Явно наистина има някаква истинска вражда,а не само леки подмятания и спорове.Разбрах че договорът на групата е още цели 3 години,не знам кък ще издържат,ще се справят. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрязгите между групата и компанията са още от време оно. Хонг Ки като "по-отворен" винаги казва нещата както са, когато момчетата не са доволни от нещо си го казват. Той просто е говорителя, защото има най-сериозни позиции пред шефа.


Това с приказките за назначаването са от "известният" епизод на Radio star, където Шефа на FNC избълва куп идиотии. Тогава Хонг Ки също си каза откровено мнението в инстаграм, а него пък най-малко го интересува дали ще е изпълнителен директор на FNC хахаха 


Истината е че компанията не си дава много труд с мениджмънта им, добре че те са си добри лични пи ар-и.


Албума по-думи на момчетата трябва да е юли-август, според компанията втората половина на годината, разбирайте септември надолу.... Но вече се видя че са завършили записите и заснемат обложките (отново личен техен пи ар в инстаграм, въпреки че някои бяха изтрити бързо хахахаха) така че ще е скоро, дано. Най-важното е да не им променят песните и да ги оставят да пускат само собствени композиции....


 


Договорите на момчетата са до 2019г. Защо ги преподписаха те си знаят. Моето лично мнение е следното - реално няма друга компания, която да знае как да се занимава с такава група и стотиците концерти които изнасят нон стоп. Или поне няма да е толкова голяма и важна в бизнеса, колкото е FNC. И другото е че трябваше да уеднаквят договорите си със Сонгсари, защото заради късното му включване, неговият беше различен. Така и 5-мата са с договори до 2019г., какво ще правят след това, ще видим. Аз лично винаги съм си мечтала за собствена тяхна компания, но знам че това е доста трудно осъществимо.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз такива коментари четох, че момчетата се държат все още заради собствения си талант и усилия които полагат. А последно време не знам, но всички яко плюят FNC, че не се грижат достатъчно за изпълнителите си и май доста скандали имаше с някои от членовете на групи. А за изпълнителен директор и такива нз човек, но аз много харесвам CNBlue, но въпреки това тоя вокалът им ми е малко неприятен тикат го всевъзможно навсякъде. Май са си доста гъсти с главния. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...