Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Преди да е минал съвсем деня, да го отбележим и ние!

Честит рожден ден на най-сладкото макне!

tumblr_lmzez8DBME1qb274zo1_500.gif

Да ни е жив и здрав Минари и да продължава да ни радва все така. :)

 

Инфо за билетите за Париж:

 

Nous Productions

The Korean rock band will perform at La Cigale in Paris on 16 January, 2015.

Ticketing information:
Regular: 44€
Early access: 71.50€
Early access+high five: 121€

 Fnac.

 

Имайте предвид, че залата е между 954 и 1389 човека капацитет зависи дали ще я направят седнала или права публиката. (според Уики е това)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да си взем билет? Интересно ми е хеххеехе


 


ИНаче ето, още неща с нашият актьор - Сонг.



https://www.youtube.com/watch?v=8tbmRhS1WGY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко неща за казване....

Тазгодишните Kingdom-и ще се проведат в Токио - 20 декември и Осака - 27 декември.

Като всеки град ще има по 2 концерта, които ще са и с различни сетове, поне според това което Хонг казва в туитър.....

Комапнията проведе и проучване, кои са най-желаните песни за концерта и тези на ФТИ са:

1. Distance

2. Shinin’on

3. FREEDOM

Като най-желани колаборации са избрани -

FTISLAND’s Hongki and CNBLUE’s Yong Hwa (A.N.JELL!!) - (Моля ви се не го причинявайте на Хонг хахахахха)

CNBLUE’s Jonghyun and JUNIEL: “Romantic J”

FTISLAND or CNBLUE to dance with AOA band playing

 

Не знам дали ще има Romantic J, но е обявено, че Джеджин ще има специална сцена с Джуниел .

tumblr_nbysopbtkz1r9j8oyo1_1280.png

 

Това е целият откъс на Сонгсари, без субтитри все още........

 


[MOVIE] ‘Ready, Action, Youth: Enemies All Around’ (Seunghyun Cut)

cr. SHEREMY

 

 

Само на мен ли Джеджин ми изглежда като излязал от филма Децата на царевицата?? хахахах Някой ако е гледал филма да се сети за кое дете говоря хахахаха

 

005C6hF8jw1eml6093c3jj31n538wki8.jpg

 

 

Това е за сега....

tumblr_nfjwfu5LuH1r9j8oyo2_1280.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, има мацки успели да си вземат билети и ще ги гледат на живо в Париж, въпреки малката зала и малкото на брой билети за там.

Колкото до това дали пишат често тук, не знам, но предполагам, че ще имат желание да споделят емоцията от концерта, след това, и да ни заразят и нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на тях за успешното закупуване на билети! :)


 


Новина първа - Завръщане..... Мда, малко вяло ми е съобщението, понеже ще е чак април.....и то с Мини-албум...........


Не че не записаха това лято един цял, нали..... но явно от FNC си го пазят за лично ползване......За завръщането, повече когато стане поне 2015г. хахахха


 


Второ - страхотни бързаци са DJ.Pri и Cranberry_31, преведоха Youth! Enemies All Around, но с предупреждение че има много "лош език" във филма хахаххаха Сега ще го сваля и ще видя как се справя Сонг с псуването, трябва да е добър все пак толкова време около Хонг Ки, научил се е хахаххаха


 


Мисля да кача снимките от тазгодишният им календар, когато някой ги сканира с прилично качество, до тогава може да видите мейкинга. Това обаче е снимано преди доста време, косата на Лидера е с прилична дължина, сега е малко като бездомник, който няма пари за фризьор хахахаха А и Хонг е лилав още.....



 


Слагам само тези, които са качени от компанията.....Късите гащи на Сонгсари са ОМГ! :lol:


 


tumblr_ng0pwk6ZCK1r9j8oyo1_1280.pngtumblr_ng0pxcnYu81r9j8oyo1_1280.png


tumblr_ng0pz90vFh1r9j8oyo1_r1_1280.pngtumblr_ng0pvofpfs1r9j8oyo1_1280.png


tumblr_ng0pusb6ou1r9j8oyo1_1280.png


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Дже Джини!

Да е жив и здрав, сладура, и все така да ни радва :)

 

На 13 декември направи парти с избрани Примс, а след това имаше и парти с приятели в един клуб хехехехе

Днес пък майка му е приготвила маса като за рожденик :)

tumblr_ngpxe1P6y71r3hs1eo1_1280.jpg

 

Две нови дати за турнето им:

 

[NEWS] Two Stops Added to FTHX Tour!!

Wednesday, January 28th 2015, 8PM EST
NEW YORK CITY - BEST BUY THEATER

Friday, January 30th 2015, 8PM PST
LOS ANGELES - CLUB NOKIA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От FNC ENTERTAINMENT са обявили още едно събитие с момчетата в Париж, за 17.01., билетите ще се пуснат в продажба днес в 5 следобед местно време. Ако някой е искал билет, а не се е вредил за концерта на 16-ти, сега има втори шанс :). Инфото за събититето го има на страницата на групата във фейсбук. А тук може да следите за билетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така още никой не е честити рождения ден на съкровището глас!?

Жив и здрав да е Хонгки, много успехи за него и групата и все така да си е луд и див.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя един двоен поздрав. Нямах възможност да му честитя на Хонг тук РД на 2-ри, но той едва ли ми се сърди, все пак има 3 дати, на които празнува. :lol:


Така и така с Лидера си отпразнуваха заедно рождените дни и аз ги поздравявам така.


Да са живи и здрави, само това е нужно, от музиката няма риск да се откажат, така че повече не ни трябва :D


tumblr_m0eoxk4r5M1r20pnwo1_500.gif


 


За днешният(утрешен) рожденик не знам, колко хора знаят, че всъщност пианото му е първи инструмент. Въпреки че е невероятен китарист в момента, винаги е удоволствие да го гледаш и на пиано. Слагам изпълнение на една любима песен, на жената, която харесва кифленската му натура въпреки всичко. ;):P


 


Чакаме цял албум, края на март и да стискаме палци да не ни подлеят пак вода, че нещо ме съмняват както винаги.... Трябва ми доказателство, че ще ги пуснат, че те на приказки от половин година се завръщат хахахаха


Да поздравим макнето за новата му поредица хехехе Дано има още епизоди, че никога не се знае с FNC.......Толкова е сладък, каквото и да твърди хахахаха


MIN. FACT TV Ep.1


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всички дружно извикаме "Алелуя!" :D :D


 


След като Примадоните прегряха телефоните на FNC, защото в Melon излезе информация за завръщането, а те нищо не казваха, сега вече има официално съобщение.


 


Новият Албум I will ще излезе на 23 март!


tumblr_nl4hm042rQ1rtzovco1_500.jpg


 


Очакваме още тийзъри в дните до завръщането на новооткритият сайт. :)


 


Вчера Jonghun и Jaejin бяха на откриването на ‘K-Star ROAD’ в Gangnam, заедно с още доста айдоли.


tumblr_nl40xaeQaS1r9j8oyo1_500.png


 


tumblr_nl40g5s3jz1r9j8oyo2_500.png


tumblr_nl40iwS2Vw1r9j8oyo1_1280.png


tumblr_nl40vf5jM01r9j8oyo2_540.pngtumblr_nl40o4N8Za1r9j8oyo1_540.png


 


 


Днес ще се излъчи и епизода на Witch Hunt с Hong, да видим какви ги е сътворил в предаване +19 хахахахха


tumblr_nl3c02USLr1qehn45o2_500.jpgtumblr_nl3c02USLr1qehn45o3_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, кака, чак пък доста айдъли, макар че той верно Сухо блести с това керемидено сако и за още 9 айдъла, хаха. Бяха само представители на FNC и SM Ent. Те нещо подозрително започнаха да си стават близки, щом набутаха и ония кокони с трите букви в рекламите с ЕХО...

Карлсон май се е сближил с идола на Сухо - И.С.М.

 

Ами ще чакаме албума. Ще ги гледам и в предаванията, макар че не очаквам да промотират дълго.

Каква хубава снимка на Лидера, но в спойлер. Еххх...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде, той Лидера на всяка снимка в хубав хахахаха исках да сложа една обща за това другата е в спойлера хахахааха Е доста айдъли бяха - 2-ма Сини, Тъки, Сухо, Юри.....това си е доста за откриване на един път хахахаха


 


Като отидем в Сеул, да не пропуснем да се снимаме с мечето ни хахахаха


tumblr_nl4qkxPOG21qehn45o1_400.jpg


 


Недей ни проклина така за сближаване с SM, че те и сега FNC са трагична компания, че ако вземат и да приличат още повече на SM положението вече ще е страшно......


 


Един поздрав за теб, с нещо старо, но със специален гост хахаахаха Някой е събрал клипчетата от Инстаграма на Сонгсари и е направил цяло видео с макне варианта на Mitaiken Future хахахаха



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз съм ти казала - слизаме от самолета и директно в Cafe the Med, a след това можеш да ме мъкнеш където искаш.
Е, чак пък да ги проклинам FNC.... Което си е истина - истина е, сближили са се напоследък двете компании, а и Хиним действа с АОА много сериозно, хаха. Факт.

Заболя ме врата да го гледам това видео. Минари, Сонгсари и кой беше с очилата? Не го видях добре. Той ли е специалният гост? Изобщо не успях да го позная, а и лицето му беше наполовина, а с тези очила - абсурд. Замая ми се главата. Пак ме мъчиш.

Апропо, Лидерът изтри вчера снимката, която качи с Джимин. Четох отдолу и доста злобни коментари, така че може и да е за това. Ох, горкият той...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтцтцтцт за какво ще ходим в Cafe the Med, като не можеш да познаеш собственика хахахахахха


 


Не проклинаш FNC, а групата хахаха тя ще страда от такива сближавания. Изтрил ли я е хахахаха ами да не се бяха залепили толкова близо, той си е виновен хахаххаа А и тя вече е свалена и запазена за поколенията, така че....


tumblr_nl414wjZcr1r9j8oyo1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той пък изобщо не се вижда, а с тези очила и с половин муцуна, трудно ми е да го позная.

Тъй, да сложа това, което сподели Лидер-ним преди два часа в Инстаграм.

16 март - Тийзърна снимка (той я качи)
17 март - Пре-релийз, ама на какво точно, ще видим
18 март - Траклист
20 март - Специален тийзър (брей, че и специален)
21 март - Видеото на парчето (що пък в събота са решили да го пуснат? ще го видим и това, но лидерът май нещо се е объркал, трябва да е 23 март)

9b8dfff3479c3d7d.jpg

И нещо от Инстаграма на лидер Тъки. Снимката беше с надпис: "Деца, нека поне малко да се усмихнем?"
"Децата" обаче спят, напечени са от слънцето, особено двамата лидери в средата.

40110eadd3d67f78.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го пре-релийза. Корейският вариант на To The Light с кадри от Европейско-Американското турне. :)


Ако не греша това е оригинала, защото мисля че тази песен те искаха да пуснат като главна на последният албум, но ги накараха да я направят на японски и там стана сингъл.... Песента е на ДжеДжин, за информация.


 


Заглавната им песен е композирана от Лидера, а текста е на Хонг, Дже Джин и Сонгсари и се казва Pray.


 


“We hope this song will give hope and light to the many people who are broken down in this dark world.” -FTISLAND



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето целият траклист, всичко е Made in FTIsland! Най-накрая!!!

tumblr_nld34agPqI1qehn45o1_1280.jpg

01. INTRO
- lyrics by Lee Hongki

02. PRAY
- composed by Choi Jonghun
- lyrics by Choi Jonghun, Lee Hongki, Lew Jaejin, Song Seunghyun
03. BLACK CHOCOLATE
- composed by Lee Hongki, Lee Jinho, Choi Jaeyeol
- lyrics by Lee Hongki, Kenn Kato
04. BPM69
- composed by Lee Jaejin, Ko Jinyoung, Park Hyunwoo
- lyrics by Lee Hongki, Lee Jaejin
05. DO YOU KNOW WHY?
- composed by Choi Jonghun, Jang Youngsoo
- lyrics by Lee Hongki
06. HEY GIRL
- composed by Choi Jonghun, Kim Jaeyang, Park Hyunwoo
- lyrics by Choi Jonghun, Lee Jaejin
07. TO THE LIGHT
- composed by Lee Jaejin, Lee Jinho, Choi Jaeyeol
- lyrics by Lee Jaejin, Lee Hongki
08. TIME TO
- composed by Lee Jaejin, Ko Jinyoung, Park Hyunwoo
- lyrics by Lee Jaejin
09. SHADOW
- composed by Lee Jaejin
- lyrics by Lee Jaejin
10. PLEASE
- composed by Choi Jonghun, Lee Jinho
- lyrics by Choi Jonghun
11. LIGHT
- composed by Lee Hongki
- lyrics by Lee Hongki

 

Искам да чуя Do You Know Why ахахаха това май е първа песен в която Лидера и Хонг работят сами хахахаха Сигурно е било тежък процес :lol2: , Хонг обикновено работи с Джини самостоятелно.

 

А и след 50-то слушане днес, реших да споделя и текста на To The Light, понеже е страхотен.

 

The black light that shone on me, the scary fiction
The bad news that came at me, the spilling tears

 

The worn out wheel that keeps turning
It stops in place of me

 

I just wanna leave tonight
All the things that imprison me
It’s trying to completely rip apart my dying heart, yeah
I need to find myself, I’ll find out
I need to protect myself, I need to believe in me, I need to overcome everything yeah

 

My dreams that have gone far away, the reality that came close
The worn out wheel that keeps turning
It stops in place of me

 

I just wanna leave tonight
All the things that imprison me
It’s trying to completely rip apart my dying heart, yeah
I need to find myself, I’ll find out
I need to protect myself, I need to believe in me, I need to overcome everything yeah

 

I want to find myself, I have to find
I have to breathe right now
Please, I want to find myself, I have to find
I have to breathe right now

 

I just wanna leave tonight
I just wanna leave tonight
I just wanna leave tonight
Tonight tonight tonight oh yeah
I just wanna leave tonight Yeah

 

Rom: iLyricsBuzz
Hangul: music daum
English: popgasa

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонгчето сигурно пак е мрънкало на Лидера, хаха.

Значи заглавната песен от албума е композирана от Лидера. Ммм, това сигурно ще е и моята песен от албума (а, дано), а това, което пусна той днес като откъс, може и да е от нея, кой знае...

Браво за албума, да им е честито. Най-после Карлсон им позволи да пуснат нещо с наистина тяхна марка. Пожелавам им скоро и независима звукозаписна компания в Япония, по примера на BEAST. Хонгчето знае къде да звънне за повече информация. Сигурна съм, че ще му помогнат поне със съвет, хаха, а и нали на нашият мед му капе от устата, винаги като говори за Хонгчето, та, Хонгчето, та, Хонгчето...

 

Лидерът поправи иначе датата 21 март с правилната 23-ти, на излизането на официалното видео. Ейй, и мен подведе, няма да му вярвам вече, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че е точно обратното с мрънкането хахахаха


 


Аз знам. :lol: Тролските спойлери днес бяха така - Лидера беше за 10-та песен - PLEASE. Този на Хонг за LIGHT, на Сонгсари за SHADOW, Джеджин - Time To и Минари - BPM69.


 


Аз мисля, че не им трябва самостоятелна, ами да отиват в приятелска хаххааха Както каза Продуцента се топи в присъствието на Хонгчето, така че мисля ще им дава пълна свобода за всичко. :D


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooo, точно Please е неговото парче - композирано и написано изцяло от Хуни. Хареса ми как звучи, дори само от откъса, който той сподели. Чакам с нетърпение.

Джун Хьонг е съкровище, но ти още го критикуваш за някои определени неща, хаха. То Хонгчето си знае колко е златен, затова си го има за другарче вече толкова години и то едно от най-близките му. Няма проблем, ще минат под шапката на BEAST Music за територията на Япония. Ще станем една приятелска компания, ще имат и пълна свобода на действие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...