Jump to content

F.T Island


Recommended Posts

Песента е страшна! До клипа и мен малко ме е яд, че показват масово ХонгКи и ЖаеЖин (нямам много против, но любимеца ми е друг просто...) Иначе са се справили отлично както винаги ^^
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nuyomi мерси за линка ... Песента наистина е супер.. То повечето тяхни песни са такива..
Снимки от фотосесията им за марката Litmus :
И едно поздравче:


:asian:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкото и лидера са страшно сладки, но другите трима, особено Хонг Ки, трябва да разстрелят фризьора си. Мислех си, че гнусно избилите му черни корени бяха зле, ама това минава всякакви граници. Да не им свърши блондора? Или си загубиха ножиците? На това не му тича дълго и е крайно време да го разбере...Добре, че е здрав вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То принципно много стилисти и фризьори в Корея трябва да се разстрелят, но какво да се прави...

Но специално в тази фотосесия HongKi наистина изглежда много зле... На него му отива късо и то много, може толкоз да орежат това русо... ако не поне да го боядисат - на това трябва да са способни калпавите им фризьори.

И малко с прическата на JaeJin са се поизгаврили, но пак е по-добре от тази на HongKi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се струва доста безлична новата песен, с нищо не се запомня, нито може да я тананикаш, да не казвам, че звучи като събирана оттук-оттам. Твърдото звучене не им пасва, с този глас, на Хонг Ги му признавам баладите, неотразим е!
Ясно е, че са решили да сменят стила и имиджа, но залагайки на такъв тип "олигофрения", не мисля, че спомага за трайно харесване, може само да шашне в началото...
За русото кво да кажа... освен да почна да разказвам вицове, това ми асоцира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само дето от тея балади гласа на Хонг Ки буквално се е прецакал и на няколко концерта не си е изпял песните като хората. Доколкото разбрах на високите тонове направо е грачел.

Минават към този стил да може и другите членове да участват в пеенето и да му пожалят гласа на Хонг Ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой ти е казал че е грачел... ти колко от последните им концерта изгледа...?!

п.с и аре стига сте говорили на изуст...

п.с.с това е фан кам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изобщо не бих се нарекла фен на групата, харесвам ги като визия, клиповете им също, но толкова, защото тези момчета правят адски сдухваща музика и с тази песен ( Flower rock) най-после нещо тяхно ми допадна. Другите им песни( не всички, но повечето) са да седнем да си изплачим очите ( по принцип обичам балади и изобщо тъжна музика, но това тяхното ми идва в повече) и ме радва да видя и чуя нещо по-оптимистично, което да не ми подейства от типа на "толкова съм сдухана, че ми иде да се метна от терасата" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Баш последните им концерти не съм гледала, и без това последните месеци ми е само до филми и концерти (сарказъм), но съм сигурна, че имаше период където беше много зле с гласа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Revolution е доста приятна песничка... Има някак познато звучене, но и супер приятно. Особено звука от китарите... все едно те отвежда някъде другаде. Wing също е приятна, но от трите песни Revolution най ме грабна.

(Въпреки, че в началото като я чух стоях и се чудех това харесва ли ми или не, след като лежах и я слушах в тъмното около 2-3 пъти започна повече и повече да ми харесва.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е малка и ме съмнява да съм го изпуснала, но не видях някой да е пуснал My Rock Story с групата, за това ви го пускам аз ;) (и спасявам legalize_It ит двоен пост)

 

 

Предаването е доста смешно и комично на места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FT, заедно с BB и 2PM са ми любимите мъжки корейски групи.
Първата ми любов бяха FT и винаги ще са ми слабост, макар че напоследък нещо не ми харесва какво правят.
Това са едни от песните им, които най-най-много обичам:







+ First Kiss, The One, Bad Woman, Because I Don't Know How to Love, Until you come back, Lie, Revolution, Tears are Falling и тн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F.T Island Flower Rock on NHK Music Japan 23 may 2010

 

http://v.youku.com/v_show/id_XMTc1NDk2ODcy.html

 

http://v.youku.com/v_show/id_XMTc1NTQzOTg4.html

 

било e якоо ^____^ колко са хубавии :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов клип Йейййй :yes: Песента ми харесва готинка е Flower rock повече ме кефи но и тази е добра. Нямам търпение да издадат корейски албум вече. А коста на Hong ki според мен трябва да е малко по-къса така нещо не му утива мнго много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FT Island са изнесли "таен" коцерт на 13.07 в магазин за тениски намиращ се в Harajuku
Поздравили са 100 фена с изпълнение на “Brand-new days". Групата започва първото си Японско турне на 16.07 в 5 града и ще участват на Summer Sonic Osaka - 7.08.

Успех на момчетата дано да се забавляват много на турнето и да се връщат в Корея да издават нов албум че нямам търпение вече biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японските им парчета не са толкова добри. Просто друго си е звученето на собствения им език, а и песничките звучат по - рок, сега са някак, как да ги определя... безхарактерни? Хонг-ки влага чувство, но явно лябовните песни по - му се отдават. Fighting! Нова съм във форума и не знаех, че толкова много хора харесват същите групи и филми като мен. Имало фенове на Азия и в България ^_^ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...