Jump to content

2AM


Recommended Posts

Имаме и трак лист 

 

 

Главна песен ще е : You're Going to Regret It"

композирана от  Kim Won Hyun (Playing Child) и  Kim Doo Hyun (Golden Doo Hyun) ; написана е  от продуцента/CEO Bang Shi Hyuk. 

 

Kaзах преди,че песента,която Changmin ще представи:  "Only You", няма да е включена,но явно са я решили да я сложат.

Песен имаме и от Jinwoon  с името To My Angel
tumblr_mwli11sDtk1r5o0z2o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aлбумчето OНЛАЙН

ЗА ТЕГЛЕНЕ

tumblr_mwwejkjWYj1sw7zlho1_1280.jpg

 

 

@Jun2daKAY: #2AM #regret @2AMONG @2AMCHANGMIN @2AMkwon @2AMjinwoon Wishing lots of love! Seullong Chamkwon Ripnoon Changtain America Go!^^
Translated by 2PMAlways

tumblr_mwvqziZMPv1qclgfio1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още е 1 май тук, а в Корея вече от няколко минути е 2 май, затова... Честит рожден ден на Чани и Джин. Да са живи и здрави. Само Куони не е роден през месец май, хаха, скоро и Онг ще се изреди.

Не се сещам за нищо кой знае какво да споделя около тях, освен че върви сериала на Онг - Hotel King, а Чани и Джин направиха парче към саундтрака му, което мисля, че все още не е излязло официално (не съм се интересувала повече, а и не гледам сериала). Чух го, блестящо за мен, а и изобщо не съм изненадана.

Джини беше в края на месец март-началото на април, в Бразилия по повод снимките на някакво ново предаване по SBS, авантюристично бих казала, което заради отлагането на редица предавания, не зная кога точно ще започне да се излъчва.

Днес ги видях на Инчон (всъщност не видях само снимка на Онг). Летят за Лос Анджелис, заедно с ЕХО-М и други корейски изпълнители, защото на 3 май ще участват на к-поп фестивал в града. Бяха и в Япония в края на април за концерти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден на Джини и от мен :) И на мама Чани на патерица....


 


tumblr_n4wimousWt1qk33w0o5_250.giftumblr_n4wimousWt1qk33w0o6_250.giftumblr_n4wimousWt1qk33w0o1_250.giftumblr_n4wimousWt1qk33w0o2_250.gif


 


Двамата, както винаги в комбина за саундтрак :) Удрят рамо на Онг, няма как......



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного не съм по писането в темите на групите, но не се сдържах да честитя и аз рождения ден на два от любимите ми гласове, особено след като чух тази хубава песен от ОСТ-а на Hotel king. Искам и да похваля Онг за играта му в сериала, справя се страхотно и по мое лично мнение се предстaвя по-добре и от Dong Wook.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за всеки по нещо да казвам хахаха Започвам музикално, днес излезе песента на мама Чани с девойките от Melody Day. След повече от седмица в която ме дразнеха се появи и песента на Онг за месечният проект на Yoon Jong Shin (много любим! страхотни песни излязоха от както го прави).


 


Chang Min & Melody Day - The very last first


 



 



 


Още нещо "музикално" е ролята на Куони в мюзикъла Pricsilla


tumblr_n5kyryVZ031s9qwkxo1_500.jpgtumblr_n5kyzciiwJ1s9qwkxo1_500.jpg


 


И последното е новата роля на Джин. Той е част от каста на предстоящият сериал на tvN - Marriage Without Love


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролята на Куони в мюзикъла Pricsilla

Не знам дори защо се изненадвам :D 

Гледала съм филма и мога чистосърдечно да си призная, че ако го бяха поставили на сцена без наш'то маймунче щях да се изненадам. Много ми се ще да видя как ще им се получи, но досега не съм попадала на записи от пиеси. (Даже на Хедуиг не намерих, но няма как). 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да драсна аз някой ред за новото предаване на Джини, от пътешествието му в Бразилия, че да се знае за него, поне да го има в темата.

Предаването е на телевизия SBS и се казва SNS нещо си, ще прощавате, ама абсурд да му запомня името, а и не си правя труда. Това предаване е същото, което Джини засне в Бразилия, в края на месец март, но отложиха, заради трагедията в средата на април в Корея и стартираха официалното излъчване преди две седмици. Мисля, че се излъчва неделя, да, не греша, защото вечерта още го гледам. До тук излъчиха три епизода, първият ден имаше два един след друг, но по принцип се излъчва само веднъж в седмицата.

Шестима популярни в Корея актьори и певци, пътуват до Бразилия, а целта е опознавайки южноамериканската страна, да споделят своите впечатления пряко и директно в своите профили в SNS–мрежите. Останалите известни личности, които са с Джини не ми говорят абсолютно нищо, нито съм ги виждала, нито съм ги чувала, а и не си давам зор да им запомня имената, но една от двете жени в групата е Гюри от KARA, която по една случайност познавам.

Много е интересно, не ми и трябват субтитри на английски, за да разбера всичко, защото те общуват с бразилците, е, поне с повечето от тези, които срещат на английски. Наш Джини обаче много зле и вода не може да си поръча като хората в едно заведение, но покрай останалите се оправя някак. Повече разбира английски, отколкото да умее да говори, т.е дори да произнесе елементарни изречения. Както и да е, той Джини лесен, ще се оправи, но по-интересното е и самото предаване, което ми напомня на нашият "Атлас". Тръгнали с една раница на гръб, да опознаят Бразилия и чудните й природни кътчета и забележителности. Бях впечатлена от сцените край огромните водопади, в тазседмичният трети епизод. Невероятна красота. Обожавам подобни предавания, а нашият Джини е като една същинска Дора Експлорър, с раница на гръб. С раница на гръб, но и с какви мускули... еххх.

 

Да отбележа и една сцена в Рио Де Жанейро с Джини - докато пътуваха в метрото, съвсем случайно той попадна на 2АМ-фенка, която като го видя не можеше да повярва на очите си, но не изпадна в див ужас и не започна да се кикоти като тъпа корейка, а се усмихна и искаше само да го поздрави. Нашият много се зарадва (естествено), той е самата вежливост, а усмивката му не слезе от лицето и момичето му обясни на английски, че сутринта е прочела неговият туит, че той е в Рио, но не се е и надявала да го види и на живо. Голям късмет наистина, Джини остана очарован от отношението и вниманието. Имаше и солидна група фенове, може би около 100-тина души, които посрещнаха него и Гюри, но разбира се Джини обра повечето овации, а имаше и бразилска фенка, която си стоеше мирно и кротко, но се разплака от вълнение, че го вижда на живо, а нашият отиде и я прегърна. Много приятно ми стана и на мен, изобщо когатo виждам подобни сцени между фен и идол, независимо какъв. Бразилците, т.е бразилските фенове се държаха културно, не като корейски/ азиатски откачалки по летищата.

 

Ами това е, исках да споделя, а и следя предаването всяка седмица с интерес. Следващата седмица мисля, че стартира сериалът на Джини, смятам да се жертвам поне с два-три епизода в началото и да ги изгледам, но само заради него. Едва ли бих издържала повече.

Друго май не се сещам около групата, абе има новини, но little_angel, ако има повече материал да слага. Аз се изписах. Аа, да, хубави мускули и кадри от фитнес залата онзи ден и с мама Чани, които качиха от Mnet. Похвално, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и песента. Не е лоша, но предишните им бяха повече по мой вкус....... Надявам се в минито да има по-добра песен за мен.......



 


Минито:


[2014.07.21] Pour Les Femmes


tumblr_n94jui4EKC1r3hs1eo6_r1_250.jpg


Свали


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах по-големи очаквания  за песента, всъщност нямах много големи, защото по тийзъра ми се стори, че няма да е нещо кой знае какво, но става за слушане. Третата песен от минито най-много ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It Girl ми допада много, слушам парчето и ги гледам редовно в музикалните предавания. Естествено, най-много се радвам на Чан. Любимата ми "мама" Чани, хаха, рожденият ден на Куони наближава, няма ли да му забърка отново някоя тортичка и да разбие сметаната на ръка, а с този бицепс, който има, имам чувството, че мога да гледам без да отлепя поглед, като миксер е, хаха.

 

За друго се засилих сега в темата... От групата ми на 2АМ вчера ни сложиха снимки и откъси от новият епизод на сериала на Джини, подготвиха ни какво да очакваме. Та, преди малко изгледах и с превод тази част, макар че не следя продукцията (не ме впечатли, нито ми е интересна), обачеее..... Мале, малеее, Джини. И аз гледах щастливо и трудно отлепих поглед като девойката, въпреки че зная какво да очаквам.

 

Да го сложа, да го има и в темата им. Лято е, заслужава си гледката.

 

efd5f07043552a99.jpg

 

 

tumblr_n9nxtrSkmI1r99c4io1_250.gif  tumblr_n9nxtrSkmI1r99c4io2_250.gif

 

89f07c4c006a4bf4.jpg

 

d0f5590c8f570586.jpg

 

 

И сцената на Homme в четвъртък на M! Countdown.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...