Jump to content

Concerto (1996)


Recommended Posts

41jeWobifsL.jpg

 

 

Concerto (1996)


Страна: Япония

Година на излъчване: 1996

Жанр: Романс

Епизоди: 10

 

 

:forumes:


Български субтитри: naia

 

:getsubs: 

 

 

 

                                                 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

     Доста време чаках някакви субтитри за този сериал, Мрън, поне да го изгледам...

     Нямах никакво намерение да превеждам, но когато го изгледах, / за 24 часа/ разбрах,

че с удоволствие ще го гледам няколко пъти, покрай превода. Хем полезното, хем приятното.:-))

     И само един-двама след мен да му се зарадват, аз ще съм щастлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, мила. С удоволствие ще го гледам. После можеш да метнеш и Good Luck. Тогава може да се засрамя и да побързам с Long vacation.

Кимура... Кимура :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

varnam, от кога си мечтаех да превеждам сериал с главни герои, наречени Ебисава , другият  Такакура. :slap:

Ей на. Имам го. Добре, че поне сред нас няма да предизвика див хилеж. Поне публично:-))

Честно, мислех, че Good Luck е преведен.

 Остана и онзи. С най високия рейтинг Beautiful Life- великолепен е,  ама нямам сили за толкова тъга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, развесели ме.

Ето ти още една идея за превод http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=5301

Отстъпвам ти го... :rolleyes: Но по отзивите, които прочетох, няма да е малко тъгата и в този сериал. Не съм го гледала, както и този с най-висок рейтинг. Дори Кимурчо не може да ме изкуши да гледам подобни сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една дорама с него ще получи превод, което разбира се, ме радва.

Въпреки че за момента само си трупам неща в списъка за гледане. :D

 Успех с работата по проекта!

 

Ако не сте гледали зимното му приключение, ви го препоръчвам - Nankyoku Tairiku

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Аз го гледах с руски букви, обаче, друго ще си е с български. Само дето не ми се гледа втори път. Мацката ми ходеше по нервите нещо и това е. А иначе Кимура си беше готин и велик във филма. Винаги съм казвала, че каквото и да играе - фризьор, мениджър, хокеист, автомобилен състезател, пианист, психолог, абе много са, филмът е обречен на успех. Има нещо в този човек и това е.
  Ебисава и Такакура - имена класика. :up:  :up:  :up:

  varnam Успех с превода на Long vacation.- страхотен, любим. Там Кимура е съвсем млад и много сладък.

А що се отнася до BEAUTIFUL LIFE - не мога да повярвам, че няма превод. Страхотен филм, не е толкова тежък, нито пък сълзлив. Това е просто един филм за живота такъв какъвто е. Мисля си, кога най-после ще захвърля всичките си задължения или нека ги нарека роли и просто ще седна пред компа, ще си гледам някой филм и ще си го превеждам с кеф. Айде размечтах се :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Naia!Без да искам постнах нещо в темата ти за "Концерто" за което съжалявам,Моля да ме извиниш за което.Хиляди благодарности за настоящия ти проект.Както виждам феновете на Кимура никак не са малко та и аз с тях.И понеже доста от тях ти "досаждат" с молби за превод,нека и аз да се наредя на опашката (още един досадник демек).Метни едно око и на това ако можеш:Hero (2001) http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=200.Благодаря ти за труда и усилието вложени в тези проекти.Иначе и аз гласувам с две ръце за Beautiful Life и Good Luck!! Успех с всичко с което се захванеш (не говоря само за субтитрите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

      Благодаря за добрите думи и тук, и в другата тема :-))

      По незнайна причина съм решила, че Good Luck  има суб. Както и да е. Симпатичен сериал.

        А иначе Герой, честно казано не помня дали го догледах изобщо, въпреки Кимура.  Не бях в настроение за този тип филми и май го спрях на първи епизод. Ще се опитам да го изгледам пак.  Иначе ми се щеше да започна сериала за Антарктида/ даже донякъде съм го започнала, но в тази неистова пловдивска жега, само ми липсва ледената пустош, предпочитам палми и фрешове/, само да намеря време да го изгледам.  Интересни са ми не само по-стари периоди в историята/ и любимите самураи, и  Корьо и Когурьо пр,/ но и нещата от по-новата история на Япония и Корея.

 sonihrisi ,rudimi

Beautiful Life , чудесен сериал, Просто темата ми е доста болна и трябва да събера сили и воля, че ще трябва да го изгледам още няколко пъти, докато превеждам. Ето, това ме спира, но засега. Пък ако някой се включи...ехааа...:-))

        Опитвам се с неистова воля да не захващам повече от един проект, защото настава хаос и тотално обезверение. Най-много  да вмъкна някой игрален филм, за разнообразие, свежест и лично удоволствие. Сега правя http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=3098, с другите ми любимци Ютака и Мацуда Шота.

 Пак благодаря! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да се е случило стисни зъби и го преодолей!Животът е хубав и е пред теб.Опитай се да го изживееш така както на теб ти харесва ,игнорирайки негативните емоций.Когато приключиш с "Концерто" и "Nagareboshi" може би е по-добре да си починеш малко а след това почни "Good Luck!!".По оптимистичен е, Beautiful Life го остави за понататък вярвам че и на него ще му дойде времето.Още веднъж ти благодаря за всичко което правиш и ще направиш в бъдеще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...