Jump to content

Recommended Posts

Невероятен филм и един от любимите ми, той е като дрога още от 1 епизод вече си зарибен и гледаш с наслада всеки следващ. Би Райн добре се справи с ролята на Лий Йонг Дже, беше адски забавен персонаж, но на моменти много дразнеше. Труден беше избора между двете мацки но накрая поне разбра коя е подходящата. Колкото до главната женска роля от страна на Song Hye Kyo в ролята на Хан Джи Ън, много красива и адски забавна и шантава беше нейната геройня но тя се представи перфектно. Доволна съм от сериала, много хубави и комедийни моменти направо със сълзи съм се смяла, както са казали старите хора "Тези, които най - много се карат... Най - много се обичат <3"... С нетърпение чакам 2 сезон, видях че е излезнал август 2009 <3<3<3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оок... и това сериалче е вече с отметка...най-после Very Happy Very Happy ..

леле не усетих как въобще за толкова отрицателно време успях да го изгледам....

адския позитивизъм и уникалното настроение вкарва филмчето.... Такъв смяха нямаше просто Very Happy Very Happy ...

Сюжетът беше повече от оригинален и завладяващ.... големи адмирации..наистина.... (поклон)

 

и сега ест..актьорите.... I love you I love you I love you уу ....всичките бяха толкова красиви.... (ест на чело с Рейн,но то това се подразбира)...Хан Джи Ън........леле уникалната сладурана..

 

Филмчето автоматично се слага в списъка "сериали,които ще изгледам поне още веднъж" Very Happy

 

влюбих се в него определено.....

 

бтвв....не мисля че втори сезон ще е пак със същите герои...наистина изчерпа се тяхната история според мен...

Мисля,че ще вкарат нови звезди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сега него.. малке спря ми за два дена нета... и ходих в една от класа да го гледам Very Happy:D:D:D:D:D:D ..аз почнах преди нея да го гледам тя го изгледа преди мене... станах рано /щот съм втора смяна / и газ до тях .. / след 3 спирки/ да гледам фул хаус :Д

Обожавам го страхотен е.. напомня ми за Delightful girl .. и двамата актьори са такива сладури.. особено Би рейн /rawrrr/ ;Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите няколко серии не ме грабнаха, но като стигнах по-нататък Smile . много забавен и лек сериал. Действа разтоварващо. Главният герой първоначално хич не ми хареса като тип физиономия. Доста странен, но пък някак си се свиква с него. Малко тъпо ми се стори, че героят все обижда героинята с напр. "кокоши мозък", това не ми хареса... Question Бабата наистина е уникална и песничката също. Направи ми впечатление, че корейците използват много чуждици. На сладоледа казват "ice cream" и с едно особено произношение. А би трябвало да си имат свои думи Very Happy Още не съм изгледала сериалчето, продължавам да видя какво ще се случи. Smile

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не е чак толкова необичайно да имат чуждици. Предполагам, че е станало както с Япония - след принудителното отваряне на страната цялата западна култура нахлува, заедно с много непознати дотогава неща. Хората просто са приели готовата дума, вместо да си измислят нова. А "особеното произношение" идва от особеностите на езика (не знам как точно звучи ice cream на корейски, ама на японски примерно е aisu kuriimu Wink ) Ако се заслушаш, може да разпознаеш и други думи, въпреки странното звучене Wink

 

Извинявам се за офф-а, ама не се сдържах ^_^"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен сериал! Почнах го в събота и е неделя вече го бях опаткала, сън не спах докато не го изгледах!

Освен, че е лек и забавен като сценарий, актьорите са свършили страхотна работа! От серия на серия само по израженията на лицата им можеш да проследиш развитието на отношенията им!

 

Само краят не ми допадна много как беше направен. Можеше малко повече чувства да вкарат. Намправо не мога да им се начудя на корейците как след като играят толкова добре, чак сърцето ти се свива като се разреват, щом стане въпрос за целувки се превръщат в същински пънове! :unsure: Още повече, че между двамата актьори наистина имаше химия и тя се усещаше във всяка следваща серия. Не е за вярване... тц, тц!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала. Не спрях да се смея през цялото време на него. Изгледах го за ден и половина, така се бях побъркала :huh: . Много хубав, нали щеше да има и втори сезон? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този ми се нарежда сред любимите от раз. Много забавен сериал, а за актьорите нямам думи просто незнам кака го постигат, но като се смеят се смея с тях когато плачат пак просто такава игра толкова естествени даже като свърши сериала и имам чувството, че се разделям със стар приятел. Главната от самото начало ми се видя страшен шемет какъвто и се оказа, че е (незнам защо, но на мен ми заприлича на мацката от My girl). Много забавни моменти имаше, а на колко места съм се провиквала не така или айде целуни я най-накрая и т.н.

 

Имаше няколко момента, на които супер много съм се смяла и са ми се запечатали: единия когато и покзваше как се мият прозорците и си връткаше задника, другия когато тя пееше песента за трите мечета пред баба му и майка му. Моментите когато се опитваше да я целуне и не му се получаваше също ми бяха супер готини.

 

 

П.С. Бонус филмчето, за което пише накрая в субтитрите къде може да се намери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз прибавям този сериал към любимите ми. Приятен, с интересен сюжет, изпълнен с много забавни моменти. :)

И на мен ми се стори странна и неубедителна завръзката на историята /да ти продадат приятелите собствената ти къща, да изтеглаят от твое име голям заем, да ти вземат всичките спестявания без товое знание и разрешение... как са го постигнали не е ясно?!?/. Но като се мине към същността на проблема - влюбването на двамата главни герои - всичко е представено много убедително, забавно, романтично и интересно. Не можеш да спреш да се наслаждаваш на всички герои на сериала.

Чистенето според мен беше повод на Лий Йонг Дже да задържи вкъщи Хан Джи Юн, да я държи непрестанно пред погледа си и да се закача с нея, и тя много добре усещаше това. Поради тази причина и той

също чистеше и готвеше. ;)

Къщата наистина беше много хубава и това, което се случваше в нея напълно оправдаваше названието й "Full House". :)

А прякорът "Ко-ко", който й измисли толкова й отиваше!.. :D

 

С нетърпение очаквам втория сезон, снимките на който май скоро ще свършат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не съм го коментирала още..хах...той беше третия или четвъртия сериал,който гледам.Емоциите все още бяха големи,и разбира се ми хареса.Историята е завладяваща и емоционална.Обожавах химията между двамата...бяха невероятни шматки,особено Би.Такъв смях с неговите предположения и лафове... останалите герои също бяха интересни.Въобще този сериал е в колонка - вечно любими.Определено няма да съжалявате ,ако го гледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токущо го изгледах,разпускащ и приятен сериал.

Ще е интересно какво са измислили сценаристите след толкова време.

Някой знае ли къде да намерим 2 сезон и Филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко сериалче. Направо ми взе ума :D Първия ми корейски сериал до момента. В никакъв случай не съжалявам, че реших да го гледам. Изключително сладко сериалче. Толкова много се смях. Актьорите бяха много естествени, много. Впечатлена съм.

Та, да си доийдем на думата :) Понеже видях в субтитрите на последния епизод, да се споменава нещо за някакъв бонус филм, та, молбата ми е някой ако разполага с линк, ако може да го сподели :) Бих искала да видя за какво става дума :) А иначе май втори сезон....абе това което намерих като информация е, че бил готов да се излъчва.....и до там. От там нататък информацията се губи. Не се знае, излъчен ли е, не е ли...ще го има ли няма ли... Ама и така да си остане, пак е задоволително :) Големи сладури... :)

Аджа-аджа Файтинг! - Голям лаф :):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офф-а, но някой може ли да ми каже в кой епизод героите отиват в зоологическата градина и се закачат с един слон, защото това не съм го гледала, а го има в разни клипчета и да не се окаже, че съм изтървала някой епизод :o

Редактирано от katomova
Спойлер!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ми хареса, но си признавам, че бях малко разочарована... Леко ми дотегна характера на Йонг Дже и направо се чудих как Джи Ън е могла да издържи на подобно нещо... Но како и да е. Като изключим факта, че малко бяха прекалили с тези вечни неразбирателства между главните герои, като цяло беше забавно и свежо сериалчето. :rolleyes: Но пък реално погледнато никоя на мястото на Джи Ън не би изтърпяла отношението на Йонг Дже(по мое лично мнение)...И все пак това си е драмичка, така че няма лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко сериалче даже ми е 1 от любимите надявам се в Full House 2 да участват пак те двамата въпреки че мн хора казват че са отказали ролите... :( :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно весел сериал, пълен със смешни моменти :D Страшно забавни бяха двамата като се карат.

Най-много се смях, когато

 

 

 

главната героиня търсеше уж отрязания пръст на Йонг Дже в една тенджера със супа :rofl:

 

И въпреки, че страшно ми харесва Сонг Хье Кьо, малко ме дразнеше това нейно постоянно "Де?", с което отговаряше на всеки въпрос, все като някоя недочула или недоразбрала. Първо "Де?" и тогава отговаря <_<

 

 

 

Та този сериал ме запали по Rain - такова тяло......ох..... леле майко :wub: Позволявам си да копирам един коментар за него, писан към едно видео в нет-а:

 

 

EXCUSE ME...If that FINE, SEXY, DANCING, Piece of LOVABLE male flesh

was dancing on MY bed, I would NOT be sleeping (or ignoring) him. I

would have a stack of $100 dollar bills ready to tuck into his waist

telling him to WORK IT!!!!!!! yep, that would be it....Then the rest...

I will leave to your imagination! :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Де всъщност е Не (네), а на български език означава - Да.

 

Да да, знам, но нали като се използва, както го задава тя, се превежда "Какво?" или "Моля?" и наистина много често само тя го използваше. Както и да е де, това не ми разваля добрите впечатления от актрисата, по-скоро сценаристът е виновен B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...