Jump to content

EXILE


Zenith

Recommended Posts

Ново видео от Ацуши - EXILE ATSUSHI feat. P-CHO - First Christmas

През декември Такахиро ще се появи в "MEN'S NON-NO" (SHUEISHA). Освен това, заедно с Аран и Рео Сано, ще участва в "Team Battle! The Competition between Red and White Outer Wear" (нещо средно между състезание и модно ревю).

a4ca466cc6588a41.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиера на нов филм с участието на Наото и Саяка Акимото - Mango And The Red Wheelchair.

 

И още един възпитаник на LDH, Кейта Мачида, прави своя филмов дебют в романтичната комедия Sukima Suki.

https://www.youtube.com/watch?v=FsEnZghTkro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou, Iwata!

Обръщам внимание на едно изключително талантливо момиче, което участва във видеото на Jounetsu no hana. Тя е хореограф и модел - Кохару Сугавара.

EXILE продължават да пускат нови клипове. За 25 март готвят и албум - 19 -Road to AMAZING WORLD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителите на EXILE са се върнали с награда от Кинофестивала в Монреал преди броени дни. Лентата Татара Самурай с участието на Шо Аояги, Акира и Наоки е спечелила приза за Артистичен принос.

https://www.youtube.com/watch?v=56DYdk4DGYY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали тук е редно да попитам нещо,но ще питам :D Наскоро изгледах двете дорами с участието на двете групи "J Soul Brothers" and "EXILE".,и адски много ми хареса,чакам и първият филм с нетърпение.Момчетата са адски добри актьори.Зарибих се по тях,след като изгледах дорамите..Искам да попитам за един от групите,защото потърсих и не намерих това,което искам да знам за него.Става дума за любимецът ми Таканори Ивата,той като какъв е в групите,танцьор или певец.Иначе е страшен сладур. :P Много благодаря предварително за отговорът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцьор е в Sandaime J Soul Brothers, но се изявява и в EXILE, понеже наскоро обединиха всички певци в клиповете на основната група (т. е. - те си имат формации, но участват и в общите песни и клипове на EXILE). Много народ са там и затова не можем да им смогнем със самостоятелни теми на всички групи и подгрупи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...