Jump to content

ONE OK ROCK


Marian_I

Recommended Posts

В момента върви излъчването на ONE OK ROCK with Orchestra Japan Tour 2018.

Цял ден днес се чудех в колко часа ще започне и накрая на късмет го уцелих, добре, че видях, като ми прати известие ютуб. В пет часа наше време беше.

По принцип не съм чак толкова запозната с групата, наскоро изслушах 2-3 нейни песни, за обща култура дет се казва, да видя как са, какво пеят и т.н.

Ами, сега като гледам концерта, мога да кажа, много е взривяваща групата. Песните им са страхотни. Нещо ей такова ми липсва при корейските групи, макар да се сещам за  няколко такива, ама сега са в казармата някои от тях и не са активни.

Това е то да взривиш публиката... Страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild много са взривяващи :D и аз го гледах концерта. Съседите са ме изтърпяли 2 часа :D  Добре, че беше сестра ми да ми пусне линк :28558: Направо ми се прииска да съм сред публиката и да усетя още повече от готината атмосфера. Аз също не съм запозната много с песните им. Тук в темата "Да споделим песен" някой беше пуснал едно тяхно парче и от там започнах да преслушвам и някоя друга песен :) А сега вече ги харесвам все повече и повече :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бе хубав концерта, а е хубаво, че идват и в Европа. Е, тази година ще пропуснат по очевадни причини:D

Японските концерти са доста по-хубави от европейските, казвам го като човек гледал ги на живо няколко пъти. Аз предпочитам да си пеят повече на японски, а миналата година бяхме малко разочаровани от почти изцяло англоезичен албум.

Леко ме хвана яд, че съм изпуснала великия концерт от Йокохама Арена, но нищо ще има още няколко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti и кой е виновен за туй, че сега прослуша и ONE OK ROCK.... сестра тииии :D. Имах да свърша толкова много неща вкъщи, но когато започна излъчването се залепих за монитора, увеличих тонколонките на макс, и не можах да се отлепя от него два часа. Концерта беше уникален. Благородно завиждам на тези, които са били на техен концерт. Сигурна съм, че изживяването е мега зареждащо и незабравимо. Имам нова мечта! :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vanchela написа:

@felicyti и кой е виновен за туй, че сега прослуша и ONE OK ROCK.... сестра тииии :D

 

Бейби аз китари слушам отдавна :D  А One Ok Rock ги знам преди теб, просто не им обръщах внимание, както сега :P 

 

И аз благородно завиждам на всички, които са били на техен концерт :) И моите мечти се увеличиха с още една! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да напомня, днес ще бъде следващото излъчване на концерт на групата.

Часът обаче, не е уточнен. Или аз поне не видях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skofiild написа:

Нещо ново, ново от тях...

ONE OK ROCK - 完全在宅Dreamer [Official Home Performance Video]

 

Под карантина!:D Чудя се кой клип ми харесва повече - този или оригинала от преди десетина години. Мисля, че и двата... Жестоки са! :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа имашее... последният за жалост :cry:

Невероятен беше... всички концерти бяха страхотни. Много се надявам отново да ни зарадват така в youtube! С кеф си ги гледах и слушах, а енергията, която извираше от всяка сцена и от всяка публика, беше просто супер зареждаща! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 октомври групата ще има онлайн концерт, който те самите представят като, цитирам:

Станете свидетел на чудото !! Единствено по рода си представяне на стадион, излъчено онлайн по света.

 11 октомври 2020 г. 
 18:00 ч. (JST), 5:00 ч. (EDT), 2:00 ч. (PDT), 10:00 ч. (BST)

Eg-J39-ZIUYAAl59-A.jpg

 

Пускат и тийзъри:

ONE OK ROCK “Field of Wonder” – Preview Trailer #1

 

ONE OK ROCK “Field of Wonder” – Preview Trailer #2

Off Topic

 

 

 

ONE OK ROCK “Field of Wonder” – Preview Trailer #3

Off Topic

 

 

 

Билети могат да се вземат от тук: :click:

 

А преди дни излезе кавър на Open Arms - Journey, изпълнен от Arnel (Journey) & Taka (ONE OK ROCK)]

Open Arms - Journey • Arnel Pineda x Taka (One OK Rock)

 

Уникално изпълнение. :o

Тук информативно оригинала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още два трейлъра към предстоящият концерт..

ONE OK ROCK “Field of Wonder” – Preview Trailer #4

 

ONE OK ROCK “Field of Wonder” – Preview Trailer #5

Off Topic

 

 

 

Освен това те ще пуснат :

LIVE DVD & Blu-ray "EYE OF THE STORM" JAPAN TOUR
Release Date: 2020.10.28

ONE OK ROCK - Live DVD & Blu-ray "EYE OF THE STORM" JAPAN TOUR [Trailer #1]

 

Това е група на която яко се избухва, определено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата пусна в ютуб канала си няколко клипа от техни концерти...

ONE OK ROCK - Wasted Nights [Official Video from "EYE OF THE STORM" JAPAN TOUR]

 

ONE OK ROCK – Wasted Nights (LIVE AT BLARE FEST.2020)

Off Topic

 

 

 

ONE OK ROCK - Change [Official Video from "EYE OF THE STORM" JAPAN TOUR]

 

ONE OK ROCK - The Beginning [Official Video from "EYE OF THE STORM" JAPAN TOUR]

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравим рожденика, все така див и щастлив да е, и ви предлагам ей тия два прекрасни и страшно взривяващи клипа с него самия...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...