Jump to content

ONE OK ROCK


Marian_I

Recommended Posts

Мисля, че така е по-лесно за гледане...... Може ли да отбележа само Така , колко още по-хубав е станал :i love this:  Дали ДВД-то ще има английски субтитри..... Дано има и дано го качат някъде и ние да им се порадваме.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа ...хаха с ударение на първото "а",ако беше на второто ...хммм :wub:  ..Ако правилно съм разбрала чакаме нов сингъл на 30 юли озаглавен "Mighty Fall Long / Решение.Нямам търпение ...

Новата обложка е капан за лов ...това ме хрвърля  в размисъл за смисъла на сингъла...това му е хубавото...ами от тях може да очакваме всичко.... :)

16577-i3cj3ib2fz.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като им гледам датите на европейското турне, ми настръхва косата - 19 дни без почивен ден, всеки ден в различен град! Жал ми стана за момчетата. Ако се засиля да ги слушам на живо, ще взема да се вредя за Франкфурт, да са ми по-отпочинали;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да чуете и видите Така в тази песен, малко но качествено хахахаххаха



 


Една чудесна комбинация..........


tumblr_nbaac6tz591r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_nbaac6tz591r3hs1eo2_1280.pngtumblr_nbaac6tz591r3hs1eo4_1280.pngtumblr_nbaac6tz591r3hs1eo3_1280.pngtumblr_nbaac6tz591r3hs1eo5_1280.png


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не го разбирам Така за чий му е да се появява като "епизодичен герой" в разни недомислени парчета на неизгрели западни звездици :mellow: One OK Rock вече са "big in Japan", уверено стъпват и навън, че и второ световно турне правят. Не ми е ясно за к`о му е нужно да се пробва като "small in the west". Въпреки че - знам ли, може просто да се навива на всеки, на когото му хрумне да го покани да попее :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...