Jump to content

Se7en


Zenith

Recommended Posts

Наистина, още едва стъпил на сцената и вече печели наградите.

Нещо интересено, което не видях да е споделено, затова аз ще го кажа.

Сцената за двете песни била подготвяна 15 часа и затова изпълненията са се снимали без публика.. както видяхте не даваха никакви фенки по време на самите изпълнения, а само накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Se7en is Love!

 

Много съм доволна от Темпо, изглеждаше толкова добре до батко си ^^ А Better together ми харесва повече лайв отколкото албумна версия. Браво, направи го със стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изпълнение! Много ми хареса появяването на Топ и включването му в изпълнението на песента. Двамата изглеждат доста добре заедно... и то с костюми.... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата са върха на корейската заливка!!!

Уникално, вълшебно изпълнение - не мигаш буквално докато гледаш....перфектен ТОП, слънчев Se7en, всичко което искам да чуя и видя на едно място...ЕВАЛА!!!

...евала прическа, к'во правихте нощеска...

http://www.youtube.com/watch?v=GCQnB_MLGd4

 

А.. за какво говорех??? :D

12808348155.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея двамата мога да ги гледам поотделно без никакъв проблем, а като се съберат подпалват екрани. Страхотно изпълнение, а последната снимка като я гледам, се чудя как така не ме е пратила още на небето. Много са стилни, харизматични, а погледите...туш. Ако не бях седнала в момента, щях да съм като онези момчета зад TOP и Se7en. Трябва ми спирка.

 

P.S А албума на това момче е много добър. Слушам си го почти всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо честито на Se7en!!!Раздавай целувки, само така....

0578423.jpg

С костюм, без ръкав...все шеметни изпълнения.Наистина прекрасно и заслужено завръщане (с този албум) на корейска сцена за него.

T.O.P определено ми липсваше, ама картинката и звука, не бяха по-лоши от момчето на днешния M! Countdown(05.08).

Няма омръзване от тази зверска мелодия....

http://www.youtube.com/watch?v=IDV0moJE-gc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Se7en 's- Top-3 ★Korea’s best dancers

 

 

20100826_se7endancers-460x273.jpg ::

 

Oт радио ефира на SBS radio show- Gorilla Se7ev произнесе тежката си дума чия ''Dancing star'' доминира на музикалният небосклон в танцово отношение..

On this week’s SBS radio show, Gorilla, YG Entertainment’s Se7en gave his opinion on who the best dancers in Korea are.

 

The host asked him who the best male and female dancers were, but Se7en couldn’t limit himself to just one choice and asked if he could pick multiple candidates.

 

After jokingly picking himself as the best male dancer in Korea, he went on to name Big Bang’s Taeyang, BoA, After School’s Kahi, and Jay Park.

 

 

http://www.youtube.c...player_embedded

 ::
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Se7en  's HOT  InStyle ★::

 

20100917_se7en_01-460x580.jpg

 

 

Se7en looks oh-so sexy and stylish for a pictorial in the October 2010 issue of InStyle Korea .

 

The 26-year-old dons some “snug as a bug in a rug” Armani Exchange clothes and strikes poses with equally sexy model Kim Mi-jung.

 

The duo are both kitted out in Armani Exchange’s Fall/Winter collection, a casual wear range that is at once comfy and chic.

The two expressed a stylishly sexy vintage concept for the photoshoot in all black clothing, showing off the luxuriousness of the brand.

 

Despite the photoshoot running late into the night, Se7en remained active throughout the process, conversing with the photographer and monitoring each shot himself.

 

Staffs on set claimed that his professional attitude was model-like and led the atmosphere of the filming set.

 

Se7en’s photoshoot will be released in the October edition of InStyle.

 

Oстаналите съблазнителни фотоси ★::

 

20100917_se7en_02.jpg20100917_se7en_04.jpg20100917_se7en_03.jpgSe7en+InStyle1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео клипът на "'Im going crazy" излезе...песнета ми допада, аз целият албум харесвам, което е едно на ръка, но клипа е интересен,

заради участието на гаджето на SE7EN - Park Han Byul, която ме "побъркваше" и мен, докато я гледах в сериала Oh, my lady".

Все пак да отбележа, че двамата са заедно от има-няма 8 години, и реалните им отношения може и да са минали и през "това ежедневие"

на свади и тривиални разправии.Но кой знае....важното е, че са успяли да се справят добре в ролите си в клипа и са приятни за окото като двойка.

А и Se7en да го виждаш като лошото момче и да пее чисто без електронни звуци, никак не е зле.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва щях да коментирам, ама блеки ми измъкна буквите изпод клавиатурата XDDD

 

Клипа много си ми харесва, типичен YG стил, но изчистен и хубав. Мацката я харесвам много, макар в Лейдито наистина да тровеше нерви и очи с онуй червило. То големи спекулации бяха с него, докат накрая човека не си призна, за което ме кефи...Познават се от деца кажи речи и се обичат, аз искам сватба XDDD

 

На албума това му е силното. Имаше предостатъчно от модерното електронно звучене, но и от чистото гласче на Севънчо и неговия леко розавичък, но много хубав стил. Бижу, а песента си ме кефеше от начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lucky Se7en = Buttler!!! Lee Hong Ki, също!:o

Jo-ah! :lol:

Севън ще се явява по малките екрани от 04.11 в шоуто по MBC - Actress Butler 여배우의 집사.

 

Красиви "айдоли" ще влизат в ролята на икономи на известни актриси.

2010102856367_2010102871981.jpg

 

Главният домакин: Ryu Si Won (певец и актьор, може би познат тук с ролята си в "Style")

01.jpg

Икономите : Se7en, Noh Min Woo, Noh Hong Chul, Park Hwi Soon, Lee Hong Ki

Мацките : Hyun Yeong, Jo Yuh Jeong, Yoon Se Ah, Go Jun Hee, Seo Shin Ae

Официален сайт

:P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Севънчо, ни е рожденник днес, да не го забравяме!

Дано продължава да прави музика със страст и душа, както до сега!

...то по-хубав от това, както си е изгледжал и преди и сега...накъде?

 

Една песен дето много обичам във всички корейски изпълнения, но днес, нали е негов ден, та..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и на това момче. Пожелавам му на Севън да е все така усмихнат, топъл и естествен, и да прави все така хубава музика. ;) В личен план нека да е щастлив. Нека бъде и здрав. И това са най-важните неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, баси..от почти една година никой не е писал в тази тема. Уее?

 

Веднага отсрамвам положението.. :)

20111028_1319808920_42368000_1A.jpg

Слагам една пресна фен камерка на "Digital Bounce" от K POP Super концерта в Бусан. Двамата с Таби, са прелестни и народа от женоря, закономерно се е драаал...

...вижте и чуйте краят, още се носят шумни коментари в нета, ха ха....

 

Междувременно днес излязоха две промо снимки за дигиталния сингъл "Angel" който трябва да излезе ноември (кой, не ме питайте, YG..никога не казват и изненади правят).

tumblr_ltys0yDeo21qzjb8ko1_1280.jpg

tumblr_ltys0yDeo21qzjb8ko2_400.jpg

Другото важно..Рожденият му ден, наближава, да не забравя да кажа. Наред с това, си знаете, че е от звездите на YG Family концерта и тази година, където много радост и стари банди ще донесат. Но важното е, че Седмичката беше обещал завръщане в Япония, след четири години хиатус, с концерт на 6 ноември там. А, през януари 2012г, се говореше за корейски албум, наред с японски такъв.

Съвсем скоро...трябва да започне да си "изпълнява" обещанията..а дотогава, няма смисъл да ни пита, дали ще чакаме в захлас?

 

Последно, носталгично, за онези времена, дето и Бенгите са сладки деца, още 6-ест на брой, и танцуваха повече.. :lol:

Как да не ги обича човек? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рожденикът днес е разкошен младеж! :P

seveno.jpg

 

Ей, това феновете са опасна, сладка, "напаст" за всеки изпълнител :lol: . Не остана какво да му пожелае, човек... :)

 

1.Концертът в Япония е минал и заминал...и е посрещат добре.

se7en008_s_www_barks_jp.jpg?w=600&h=900

 

http://www.youtube.com/watch?v=iMRsBa8yQwE

 

2. Плановете за албум се потвърдиха - 18.01.2012г. хей къде е! Японското мини албумче, с DVD, ще е повече от добра находка за феновете на обичаната звезда.

3. До часове се очаква и новия японски сингъл "Angel"

4. Официална страница на японски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам Севън(дали го написах правилно?). Още от миналата година, когато го чух за пръв път си го харесах. Той е от изпълнителите които харесах на първо слушане и след като го поогледах подобаващо и видях как танцува, моментално се нареди сред любимци на които следя изявите.

Та да си дойда на думата, аудиото на японската му песен. Не е зле, като се има предвид, че аз много обичам да ми пеят на японски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...