Jump to content

Se7en


Zenith

Recommended Posts

.:Se7en:.

319253be2.jpg

 

Име:Choi Dong-Wook

Псевдоним: Se7en (Севън или Седем xD)

Професия:певец, актьор(макар е бездарен), танцьор, модел, красавец

Дата на раждане: 9 ноември 1984

Агенция: YG Еntertainment

 

Този красавец дебютира през 2003 година и за секунди завладява цяла Азия с глас, визия и танцови умения. До 2007 работи активно в Корея, дори се снима в Goong S, която е една от най-търсените драми в интернет пространството за годината си. Макар да отнася множество критики относно актьорските си умения, феновете му не намаляват. Издава 4 корейски албума (през 2006 цели два) и един японски, всичките с огормен успех. Има дуети с G-Dragon, Taeyang, Teddy & Perry. Участва в кампании на Samsung, Coca-cola,Baskin Robbins и други.През 2009 дебютира в Америка, а в началото на тази година трябва да излезе нов корейски албум За личния му живот до юли 2009 се спекулира за връзка с актрисата Park Han-byul, когато той разкрива, че тази връзка не само е факт, но и продължава вече 7 години. Има стабилен, висок глас, без проблеми обявяван за тенор.

.:Корейски албуми:.

 

016917809.jpg

Se7en - Just listen

 

se7enmustlisten.jpg

Se7en - Must listen

 

016917812.jpg

Se7en - 24/7

 

7sevolution.jpg

Se7en - Se7olution

 

.:Японски албуми:.

 

cover.jpg

Se7en - First Se7en

 

 

161010.jpg

d74483d6.jpg

 

n615003918_1323592_9705.jpg

lde9a010.jpg

1144225386a8tq.jpg

2009012910571310021xn4.jpg

11266_1233420162891_1450794210_651876_2165622_n.jpg

11266_1233419682879_1450794210_651870_5227624_n.jpg

11266_1233419762881_1450794210_651872_4033915_n.jpg

4514_1129318039206_1414880552_30694701_2267898_n.jpg

n615003918_1324032_1839.jpg

 

 

La-la-la <3<3<3

 

 

 

 

Личен коментаааааар.

Един от най-първите ми любимци е той, с него открих, че влечението ми към високи мъжки гласове не е случайно. Много го сравняват с Би и като стил, и като данни, и като вид, вероятно заради джуките и на двамата. и макар Би да е по-добър танцьор, вероятно по-добър певец, много по-добър актьор и поне за мен доста по-маймунест от Седмичката, на мен Севън ми е много по-сладък и любим. В първия си албум ми е твърде западен и като клипове, и като изпълнения, но след това е просто разкошен Baby U, La la la, Can u feel it, Tattoo са все песни, които са и нежни и много зарибяващи. Освен това младежът е много, ама много хубав и доста по приветлив на вид от Рейн, също така е чаровник, никога не пее на плейбек и в костюм, пеейки Say La la la I love ya е нещо, което може да разбумти всяко сърце. Не вярвам, че не е имало тема за него досега. Още повече, че в морето от бой групи през последните три годинки те с Рейн, макар и двамата позатрили се малко от корейската сцена, са глътка свеж, самостоятелен въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изкажа едно лично мнение за se7en просто не мога да се сдържа като видях темата. Гледах 4 или 5 клипчета на песни предоставени ми от един приятел голям фен на se7en и моето впечатление е... с риск да не обидя някой фен...

Просто една лична гледна точка от видяното в клиповете, мисля че момчето лети прекалено високо в облаците и има голямо самочувствие за себе си... По специално гледах един клип от LIVE изпълнение "My Girlfriend" мисля че беше песента нямам идея, но там той се правеше на много интересен *лично мое мнение* и накрая като подарък за момиче от публиката извади комплект бельо и нямам думи просто не знам какво да кажа не обичам мъже с прекалено високо самочувствие и да се мислят за голямата работа. Песните му не са мой тип, но не са и лоши.

Както и да е, пак държа да кажа не искам да обидя или да споря с никого ^^ просто изказах мнение :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не можах да се наканя да му направя тема, мерси Zenith

мен ми допадат песните му .. .както и поведението му

нали сега е на мода да се правят на "лошо момчета"

Като актьор не знам дали е "бездарен", обаче определено ми събуди любопитството

И понеже като попадна на негова снимка или песен

първото нещо, което се сещам, е как стана "жертва" на "телефонна измама"

трябва да споделя клипчето:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Hoq7nZLU_k&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мене само хубаво...човекът е роден на хубава дата и си има харизмата....И дългогодишна сериозна приятелка, даже, БРАВО!!!

Харесвам го доста отдавна, доста преди Биг Бенг, да ме прощават момчетата :lol: а, колко много ги обичам като се забавляват с T.O.P, като се съберат и изтрещат,...лудиииии. :D

Да, той беше един от първите корейски изпълнителчета, които чух и то забележете с японска песен- Hikari :D

 

 

После тази ме изкефи..без разбира се да знам за какво пее...

http://www.youtube.com/watch?v=FeyMLGMN_vA&feature=player_embedded

...а цял декември преслушвах тази няколко пъти и много ми хареса...

http://www.youtube.com/watch?v=OcCKaJjx3eQ&feature=player_embedded

Само да отбележа, че скоро се завръща на музикалната сцена в Корея, а и с късата косичка повече ми допада...

http://www.youtube.com/watch?v=uu5RQJ4qUbw&feature=player_embedded

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май той е първият корейски певец, когото съм чувала. Честно казано ми е доста по-симпатичен от Рейн, пък и ме кефи повече как танцува. Като певци и двамата са слаби по мое мнение :) . Какъв актьор е, нямам представа.

 

И аз почнах с Passion - много ме кефеше тогава тая песен. Ето едно японско парче, което харесвам:

 

http://www.youtube.com/watch?v=iP7L6XLDUms&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помня Se7en, когато дебютира през 2003г., с Please come back. Изглеждаше като детенце. С къдрава коса, усмихнато лице. Сега като зърнах новите групи, се сещам, че едно от хлапетата във F.CUZ има неговото ранно излъчване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва като певец и танцьор! Като актьор е много, много слаб! А ето и една любима песничка:

 

http://www.youtube.com/watch?v=depOL5JsTXk&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне официално инфо, а не само слухове. Se7en се завръща през пролетта след почти 4 години аут от корейската сцена. Ще издаде изцяо нов албум, който засега от компанията казват, че е наполовина готов и когато всичко бъде финализирано ще излезе и официалната дата за новия албум, но се смята, че ще е към Май-Юни....

 

Нямам търпение да излеле тоя албум, тия няколко месеца ще са бая мъчителни, чакам го милия от толкова време отново да издаде нещо...Girls, така и не можах да го харесам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината е супер и аз се редя тук с чакащите, тази година, неговият и на Т.О.П са ми

най-очакваните албуми...

Силно се надявам с Теди да измислят нещо ново, много джиткат напоследък заедно..

Момчето е талантливо, гласчето му е приятно, феновете в Корея си го обичат и се радват,

че си е у дома

...а и изглежда супер добре... новата му къса косичка много си я харесвам...от концерта на GD

 

А това...от добрите стари времена...е голям смях...как изглеждат и Тае как рапира :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено го хареавам, а тази песничка Girls страшно много ме зарибява>чудя се коя е началната песен преди Girls, ако въобще е песен де?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има страхотен глас за външния вид без ком. няма смисъл . Танцува страхотно една от любимите му песни ми е La La La

страхотна песен. Особено ми хареса играта му в Goong S . Дано ни зарадва по скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от изпълните, които преди години ме запалиха по кпоп <3 За съжаление малко се разочаровах, когато се зае да преследва дебют в Америка и се промени малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връща се...!!!

Не бройте до se7ev а до 21, защото на 21 юли, най-накрая излиза мини албум в Корея на момчето.Новината е официално публикувана

в сайта на голямото семейство YG.Сериозно, този месец изпълнителите на YG ще бушуват яко из музикалните чартове и сърцата на феновете си, защото

офанзивата започва .... :P :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happyyy~ Той самият беше заявил, че песента, с която ще се завърне ще е по-добра от всичко, което е правил досега, така че му стискам палци....YG се завръщат с гръм и трясък тва лято, а ни стане още по-горещо, а седмичката от своя страна продължава вълната на к-поп ветераните, за да демонстрира на малките пубери как се прави със стил и класа....Go, go!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият тийзър от новия албум.

Песента звучи страхотно, много обичам този електронен елемент и верно песента ще е много добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та-та-дааааааааам....Изпреварихте ме, дами, ама няма лошо,с тига да се разпространява информацията. Малко ми е мъчно, че и той ще го удари на електро вълна, но пък вярвам в гласа, чара и амбицията му. Ще чакам с нетърпение и огромен интерес ^^

 

А и подозирам, че много красив ще ми се яви ><

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...