Jump to content

Se7en


Zenith

Recommended Posts

Охааааааааа, baby come back ....чудна ще е тази "Digital Bounce", с T.O.P, "дозата" ще е пълна и ще си я взимам постоянно :P .

Този мини албум ще е доста елетро май, чудя се и 7-те ли песни ще са с музикално изкривени гласчета?

Нищо, сега оставя да пуснат и клип тийзър на "Better Together", продуцирана от Teddy, ..а аз казах, че тийзъри не искам да ми пълнят мозъка....ама кой ме чува..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Е това си е цяло мъчение, как сега да искара човек още една седмица до изизането на албума, дано работата не е като с Taeyang по един тийзър на ден или нещо такова , че нещата съвсен ще станат за някакви мазохисти.Аз много се надявам, да има някоя по-бавна песен, по възможност после и с един хубав клип, ех мечти, мечти....ще видим. :rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

se7en9.png

 

снимките са още по-голямо мъчение if u ask me ;Дд

 

ето тук са всичките :

http://www.dkpopnews.net/2010/07/pictures-se7ens-new-album-teaser.html

 

teaser-a ме зарадва на макс...просто тея секунди,макар и толкова малко,си казаха своето.Песента ще е невероятен хит...<3

електро мотивите са убиец...просто нямам търпение вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз верно познах, че ще има клип тийзър на Better tomorrow...ауууууууууууууу, защо мъчат изтерзания народ да чуят и видят завръщането на момчето?

 

И тези първи фотоси и звук?

То бива техно бива, то бива убийствен look бива...Концепцията с фокусирането на различни части от тялото ми допада.Make-up-a ми е малко пре..бронзиран,

но пък идеята на снимката с ръцете отпред е доста секси.Заиграваш се като я гледаш, хем ръцете на показ, хем очите скрити...какво ли да очакваме още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този албум е абсолютен шедьовър...<3

не мисля,че има песен,която да не ми харесва...такъв заряд и такова ново и оригинално звучене....<3

Обожавам електронните елементи..страшна атмосфера придават на песните.....пък и аз винаги съм им била фен ...

наистина мисля,че това е албумът на годината ... разкошен е...

Better Together ми е фаворит обаче....песента е повече от изумителна и ритмите са невероятни <3 още от първите ноти те зарежда с уникално усещане...

Digital Bounce...много искам да ми я пуснат в дискотека...просто ще се убия сигурно....това е типична клубна песничка и е само за диви танци ;Д ...

изборът за рапър беше възможно най-добрият...много се радвам на съвместната им работа ...

Drips...и тя е една от фаворитите ми ....

и измежду тези стряскащо оригинални,странни и неописуемо готини електронни мотиви,страхотно е че има песничка като I'm going crazy..... много мелодична и мила песен...има някакво меланхолично и носталгично чувство в нея...връща ме назад из предишни,стари проекти на se7en <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baby U is all I need~

 

Спомням си тази песен и слушам новия албум и си мисля, че е адски добър.

Дигиталното, модерно и толкова популярно звучене е перфектно комбинирано със собствения му стил. Свън не губи себе си, но успява да се адаптира перфектно в новото време...Money cant buy me love ми стана може би любима, сякаш стария Se7en се обади...На някои места ми е малко повече дигиталното, но като цяло албума е разкош и половина и тоя хубавец трябва да покаже на младите как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента Digital Bounce, наистина е addicted и си струва всеки звук от нея.

“Never let the party stop…“ го повтарям от нощес и речитатива на Т.O.P. барабар с гласеца му и представата за вида на тези двамцата скорпиони,

довършват картинката ми....и открехват фантазиите ми.Какво да кажа, искам да ги видя заедно на сцена и после бройте полуделите отново...

Това ще се случи съвсем скоро на 29 юли, на сцената н Mnet Countdown!, Se7en се завръща и очаквам неочакваното :inlove:

Браво на SE7EN, за това, че не се страхува да експериментира, да провокира и да показва на младоците, че музиката трябва да се чувства,

когато се прави...че може и да е актуална, по негов си начин...

Определено енергичен, малко дигитал, малко Севънски албум, много ритмичен....и откроявам освен колаборацията с Таби и по-лежерната

и страхотна ”I’ m going crazy”, и заглавната "Better Together", "Money cant buy me love" . .Това мини албумче е едно мини бижу...Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямото завръщане на соло изпълнителните предстои този август. Един от тях вече цъфна :).

Много ми хареса тази песничка, тези преминавания от меко изпълнение към електронни ритми допълнително освежават тона, а гласът на 7-чо се справя повече от прекрасно в тези крайности. Дано има и други клипове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thanks: Клипа е страхотен ! ( има и реклама на Blackberry - бях чела че той е станал рекламно лице на марката B) )

Ужасно добре си пасва с цялостната идея на албума и неговото звучене :) Аз съм доволна !

Песните в абума са на много високо ниво и нещото, което ми допадна е че се е постарал да не заличи тотално собствения си стил в стремежа да е актуален с музикалните тенденций.

:yes:

Вече си имам любими песни - I’ m going crazy”, "Better Together" и "Money cant buy me love".

Остава да го видим на лайфовете и как ще се разполага по класацийте - FIGHTING...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приветствам го за добре се завърнал, страхотен е...този човек и този клип и този албум, такъв ли съм заплес, че просто не мигам като го гледам и слушам? :lol:

Смени 6 визии тук, извинете тоалета и е направо... горещ, докато танцува.Пръстените, ръкавиците, високата яка, черните слим панталони,

движенията и джучките, няма да ги коментирам....Гласът му е повече от свеж, актуално преплетен с елетрото.

 

z2jV0AditPQ20rTG8gM2I%3D

 

Запазвам си правото да ги коментирам, като чуя и видя и изпълнението тази песен на сцена :lol: .

Следващата седмица съм на морето и се изяждам....

 

П.П.Репликата на GD от песента на Тае "I need a girl" гъделичка самочувствието на YG, момчета се уважават, което е страхотно!!!

А самата YG я признавам последно време, много труд и пари влага във своите "хора", редно е да се "отблагодаряват".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да похваля se7en...браво. От скоро го слушам и ми допада, а пък новите песнички са доста добри. Слушам си "better together" и "drips" и си се кефя :)

За клипа на "better together" , да ви кажа честно, самият клип не ми направи толкова впечатление. Признавам, че е мн подходяш за музиката, и пичът си изглежда доста добре, просто мисля, че можеше да е по-добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за тоя албум - на мен малко електрото ми идва в повече. Липсват ми времената на yeoljeong и рнб имиджа му. Явно нещо е решил да отиде съвсем към попа, след като не му провървя с американския сингъл с лил ким. Ибаси гасито. Сега ще ми трябва време, докато навикна на промяната и в песните, и в имиджа, щото преди ми беше и по-секси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dance version

Мисля че е крайно време и аз да го похваля, отлагах си коментара за известно време, за да не си казвам първото впечатление "албумът е страхотен", но май никаква промяна няма.След незнам колко слушания съм тотално влубена във всички песни, много по-различни от предишните му, просто пълна промяна в звученето.

Обожавам електрото в песните. Money Can't Buy Me Love, тази песен си я обичам от доста отдавна, даже да си кажа честно, ми е любимата негова песен.

Новата визия е доста добра и веднага визирам промяна в татуса, който ми е любим. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тренировка на новата хореография към Digital Bounce, явно ще е голямо шоу.

Супер готин танц, имам такова желание да го науча, нищо че съм леко спъната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-дълго очакваният момент тази седмица.

Аз малко се чудех как ще звучи гласу му без електрото...беше много добре.Получи се убийствена комбинация добър певец, готин танц, готина песен и най-добрия рапър.

Двамата са страхотни заедно, много са готини като се поздравяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...