Jump to content

Честит 5-ти рожден ден Истърн Спирит!


katomova

Recommended Posts

Picture%2B5.png


Честит рожден ден Истърн Спирит!


Бъди духовит!


Бъди източен!


Бъди мъдър!


Бъди добър!


Бъди едно различно, но загадъчно място!


Бъди Истърн Спирит,


за всички свои настоящи и бъдещи фенове!


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на създателите, които направиха това място безценно за нас! 

Честит рожден ден на всички модератори, които ни показват грешките.

Честит рожден ден на всички преводачи, които ни радват с всяка преведена дума, за да се насладим на азиатското кино!

Честит рожден ден на всички съфорумци, без които форумът няма да бъде това, което е.


Желая много успехи в бъдещите начинания! Вие сте безценни, вие сте истински, вие ни карате да се усмихваме!

 

Благодаря ви! :beer::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честит празник на форумчето! Определено ми беше забавно и полезно през 2 от 5-те му години съществуване откакто се присъединих дано да продължава да го има за още петилетки напред! :asian:

 

123rnr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен на създаделите на форума, на модераторите, преводачите /благодаря ви за безценните усилия, които полагате, за да можем всички да се радваме на азиатското кино и култура/.

Честит празник и на всички съфорумци. Надявам се скоро да се запознаем!

Благодаря, и нека ви има още много много години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 5-ти рожден ден и от мен  :panda-145:Искам да благодаря на всички, които взимат дейно и недейно участие в този прекрасен форум - на създателите, на модераторите, на преводачите, на всички съфорумци и фенове на азиатската култура. Благодаря ви за услията, които полагате, за да съществува Eastern Spirit. Бъдете и за напред все така упорити, духовити и нека силата бъде с нас   :thanks:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен, честит! На милите другарчета, админчета, модераторчета, пазителчета, преводачета и сие ...глупачета..

Посветени или не..всички сме готини потребители на Eastern Spirit!

Та, да "живеем" тук в мирно царство и в славно време е велико! Радвам се, че много от вас познавам, други съм виждала макар за веднъж, а за трети благодаря на въображението си и на форума, да си ги представям! На Азия, също благодаря!

Честит празник на форума и нас/вас - за него нови подаръци (визирам добри и активни, нови, форумци) всеки ден, за нас - игри, веселие, полезен труд и усмивки на кило! Източен дух и музика, също! :28558:

 

:thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесит Рожден Ден на целия екип(създатели, модератори, преводачи и т.н.) и на всички съфорумци !

За да не се бъркам в божите работи нека да празнуваме още много пъти по толкова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на любимият ни форум. 

Честит празник на всички ни.

Благодаря на всички вас - създатели и потребители на това чудно място. Нека дълго се радваме едни на други :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит празника. Горда съм, че съм част от обществото наречено Източен дух. Благодаря на всички които се грижат за поддържането и обогатяването на  това прекрасно място  :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мина по-постно :) - ЧРД ни на всички - още 50 пъти по толкова години му пожелавам и на форума, и на нас! Обичам ви всички и ви благодаря за прекрасното време, което ми създавате тука! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

                               Честит Рожден Ден на страхотния сайт,на целия екип които се грижите за нашето развлечение.

               Благодаря,че Ви има.През тази 1 год. която съм с Вас разбрах какво е да се чувстваш сред приятели въпреки       разтоянията.Разбрах как напълно непознати можем да сме си толкова близки.Благодаря на преводачите,редакторите,админите и всички форумци.Продължавайте все така.Бъдете здрави.Бъдете щастливи и постигайте мечтите си. :thanks::bow:   :kissy:      И една почерпка от мен

598734_768780829876136_795902962_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на форума, съфорумците и най-вече на модераторите и преводачите! Благодаря ви за усилията и ентусиазма! Благодаря, че ни обединявате и правите ежедневието по-леко и приятно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да ни е, другарчета. И ние да сме живи и здрави, доволни и честити, усмихнати, а пък ако има по някоя сълза от време на време, да е от току-що изгледана драма. Удоволствие е да прекарвам времето си с всички вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на форума и от мен , благодаря на всички модератори, преводачи, съфорумници и т.н. че го има това място наречено Истърн Спирит, където човек може да разпусне след тежък ден, да сподели вълнения за нещо свързано със Азия с други хора...който ще го разберат с една дума :28558: . Ех още си спомням началото само с един раздел, кой да знае че ще се разрастнем толкова :xaxa: , затова още многооооо години все така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...