Jump to content

Recommended Posts

Shark

spacer.png

 

Режисьор: Park Chang Hong

Сценарист: Kim Ji Woo

Мрежа: KBS2

Епизоди: 20

Период на излъчване: 27 май 2013 - 30 юли 2013

Дни на излъчване: понеделник и вторник - 21:50

Държава: Южна Корея

 

Участват:

Son Ye Jin - Jo Hae Woo

Kim Nam Gil - Han Yi Soo

Ha Seok Jin - Oh Joon Young

Lee Ha Nui - Jang Young Hee

Park Won Sang - Byeon Bang Jin

Lee Jeong Kil - Jo Sang Deuk

Lee Si Yeon - Kim Dong Soo

Nam Bo Ra - Han Yi Hyun

Lee Soo Hyuk

Yeon Jun Seok - Han Yi Soo (young)

Kyung Soo Jin - Jo Hae Woo (young)

 

Резюме:

Хан И Су е човек, който се бори за власт, за да може чрез нея да отмъсти за своето семейство. Воден от омразата си, той не може да се откаже дори заради жената, която обича. Чо Хе У научава грозната истина за семейството на И Су, но въпреки това не може да спре да го обича..

 

Сериалът е последната, трета част от трилогия, включваща още драмите Resurrection и The Devil.

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Смърт, любов и отмъщение - борбата между любовта и желанието за отмъщение!

 Като прочетох това се сетих за сериала Revenge. Предполагам, че ще е нещо подобно макар, че корейците обичат да ни изненадват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Като прочетох това се сетих за сериала Revenge. Предполагам, че ще е нещо подобно макар, че корейците обичат да ни изненадват :)

 

А на мен ми напомни за"A Love to Kill"...Отдавна не съм гледала нещо с Kim Nam-Gil. Силно се надявам сериалчето да е на ниво :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силен тийзър, интригуващ и напрегнат, особено когато очакваш сериала. И, без съществено да коментирам защо, и само двамата главни герои заслужават вниманието ми...Нам Гил осезателно ми липсва, а Йе Джин е прелестна и винаги очаквам да ме закове със силна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че героите са читави спор няма..но това което ми вдъхна надежда е факта, че е било замислено като част от трилогия.

Тъй като съм гледала предните две вече имам големи очаквания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Shark се споменава, че ще е един вид последната, трета част от трилогия, която включва още Resurrection и The Devil.

А трябва ли да гледам първо тези два сериала, че да свържа двата края какво става в този сериал, или този сериал си е отделен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А трябва ли да гледам първо тези два сериала, че да свържа двата края какво става в този сериал, или този сериал си е отделен?

 Да ги гледаш е добре...защото са класика, но не и защото са свързани. Единственото общо е, че засягат темата за отмъщението и изкуплението, както и че и в двата участва Uhm Tae Woong, но в различни роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение началото на драмата! Струва ми се, че ще се получи добра химия между главните. Очаквам и добър сценарий.

Излязоха и постери (може да ги прибавите към описанието). Не разбирам защо оппа винаги трябва да е с тез "мъжествени" мустачета?!?! Що за вкус е това?!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Първият OCT излезе ..Той е в изпълнение на BOA

Много е хубава песента!!

Очаквам добър сценарий и добро актьорско изпълнение. Още повече, че главните се познават от преди като рекламни лица на една и съща компания. 

Хайде вече да излизат първите епизоди с някакви буквички, че ми е нетърпеливо.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Имам големи очаквания, щом ще участва Ким Нам Гил. Той ми е един от любимците. Все в мрачни истории се забърква, може би и за това много ме кефи. Силно присъствие има на екрана и си избира доста интересни и нетипични роли. Ще следя темата.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите очаквания за сериала са големи,но гледам че снощи е стартирал с доста нисък рейтинг (по-малък от 9 )....Е,дано все пак не ни разочароват корейците,а и при тоя силен актьорски състав, трябва да се получи нещо добро :up: А, ако наистина е подобен стилово на The Devil,вярвам,че ще се хареса. :rolleyes: 

 

 

На посещение в Япония.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата серия беше слаба. Това е обяснимо, защото там са задължителните досадни ретроспекции и въвеждащи сцени с дечица. Лошото, е че се появява някаква предвидимост в сценария, което не е на добро. Май прекалиха с разкриването на сюжета. Ще изчакаме втората серия за по-подробни размисъл и оценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, втората серия е още по-зле, което обяснява и спада на зрителите с 2% (от 8 на 6!!!!!).Тъпо, скучно и предвидимо! Изтъркана до немай-къде схема, която преди две-три години може и да е работила, но сега е вече остаряла и негледаема. Двата първи епизода са напълно излишни и можеха да ни ги спестят, а информацията от тях да бъде наместена в следващите серии. Надеждата е в появата на основните актьори. Лошото е, че очакванията са вече ниски, с подобен слаб сценарий и некадърна режисура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много банален старт с първите два епизода за съжаление. Все пак искам да видя с порасналите главни герои какво ще се случи, но ако и в следващите два епизода е същата скука, ще го зарежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия и ми хареса. Дано и следващите серии да са интересни. Изгледала съм не по-малко от 100 корейски сериала и наистина има събития, които се повтарят, но това е нормално.И в  живота нещата се повтарят, но в различни комбинации. На тези,които са се понаситили на корейски сериали, препоръчвам да си починат малко от тях, защото ако гледаш от скоро такива, този сериал си е много хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основните недостатъци на този сериал са два. Първият е слабият и клиширан сценарий. Вторият е изборът на главен актьор. За съжаление Ким Нам Гил не е за тази роля. Първо, той не е от класата на Сон Йе Джин и просто се губи край нея. Второ, изборът му задължително ни кара да сравняваме този сериал с "Bad guy"  и за съжаление трябва да отбележим твърде сходния сюжет и много по-слабия сценарий на "Shark". Като второстепенни недостатъци можем да отбележим странното решение рекламното лице на сериала да е Ким Нам Гил, а не Сон Йе Джин. Това прати сериала в нивото на борба за вниманието на ученичките, където той просто не издържа конкуренцията на откровено тийнеджърските сериали-погледнете рейтингите на първите серии!

Уви, дори и след появяването на Сон Йе Джин, сценарият остана слаб, предвидимо и досадно клиширан и най-вече муден, с почти никакво действие-само едни досадно дълги и многократно повтарящи се спомени.

Очаквах много повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...