Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Пон Ное 23, 2009 2:15 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен

Казвам се Велина....17 години,град Пловдив...

Не обичам особено да говоря за себе си,затова и в представянето си ще бъда лаконична...

От доста време съм изключителен последовател и любител на Източната Култура...Естествено всичко се започна от аниметата...филмчетата,игрите...после и музиката.. и така се зароди огромната любов към Япония,която се превърна в нещо неразделно от живота ми...

Може да се каже,че от сравнително малко време гледам японски и корейски драми...но за това време изгледах мнооого неща..(някой гледах и по няколко пъти даже)

За кратко време Корея се превърна в другата ми любов...корейското кино и музиката станаха част от мен също ...

но да както и да е..

като цяло ми харесва много форума...надявам се да се запозная с нови,готини хора...няма да дрънкам повече че и без това стана почти 2 вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Ное 23, 2009 9:46 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте.

Казвам се Мария. Живея във Варна. Имам мъж и 2 деца - момиче на 9г и момче на 4г. По професия съм счетоводител и работя у дома.

Възраст - 37 г зодия Скорпион.

Харесвам криминалета и фентъзи. Купувам си редовно или чета онлайн в www.chitanka.info. Фенка съм на Наруто - аниме и манга, Special А, Full metal panic, 07 Ghost, Kaze no stigma

Почитател съм на азиатското кино от времето, когато излязоха Манастира Шаолин, Непобедимите от Удан, Хон Гил Донг, Щастливка 13 и т.н. Манастира Шаолин и Междузвездни войни си деляха първото място на любими филми. От ТВ филмите от онова време естествено Седемте самураи и Шогун. И така и до сега. Върл фен съм на източните бойни изкуства и на Брус Ли, Джет Ли, Джеки Чан, Стивън Чоу, Стивън Сегал и т.н. Миналата година докато си търсех класики от филмите за бойните изкуства попаднах на сериала на Хон Гил Донг в Замунда и го изгледах. Тази година случайно търсех нещо на дъщеря ми за гледане и изтеглих японското сериалче Hanazakari no kimitachi e.Съответно станахме фенки на Огури Шун и изтеглихме Hana yori dango.В коментарите някой споменаваше този сайт и от любопитство го посетих. Това се оказа началото на моето пристрастяване към сайта.

Това което най-много ми харесва е обширната информация за филми, сериали, културни прояви, музика, артисти и др.подобни.

Гледам японски, корейски, тайвански и т.н. продукции. Поне по слух вече различавам японски от китайски и корейски.

Най- много ме радва, че мога да намеря информация за новите филми и сериали.

Много ми е интересно да чета коментарите на другите потребители. Препоръчвам сайта на всичките си приятели.

Впечатлена съм от организацията и постоянството в поддръжката на сайта.

Благодаря Ви за труда и продължавайте все така да ни радвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я гледай, колко много нови приятелчетата са се престрашили. Заповядайте, заповядайте и ще се радвам да се "срещаме" често из темите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Ное 28, 2009 10:32 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

От една година съм голям фен на азиатското кино. Започнах с A Milionare.., но изобщо не ми хареса, защото ми се стори много предвидим, но след това изгледах 100 days with Mr. Arogant, а след него 200 Pounds и A Moment to Remember и окончателно бях зарибена. Колкото повече гледах, толкова повече нови неща откривах и нямах спиране.

Лятото започнах със сериалите, като начало с Caffee Prince. 

Харесва ми начина, по който изразяват емоциите си - крещят, викат, бият се, радват се, обичат се.. Изглеждат искрени и ми се иска наистина да е така. Харесват ми малките крайпътни павильони, в които ядат рамен и пият соджу.

При тях всичко е различно, различна култура и история, а и знаят как да я показват.

Форума много ми харесва, все едно съм в някакъв рай от изобилие на музика, филми и сериали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Ное 29, 2009 11:26 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички.Казвам се Борислава и живея във Варна.На 16 съм и от скоро се запалих по азиатско кино и кажи речи вкъщи само това правя. Започнах със Boys Before Flowers и от тогава не съм спряла да гледам драми. Много харесвам Икута Тома,макар че съм го гледала само в Hanazakari no kimitachi e и в Hana Yori Dango .Засега това е от мен ако нещо друго ви интересува питайте ме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Ное 30, 2009 5:34 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен, и поздрави за всички прекрасни хора, които правите този невероятен форум! Аз съм Деси, на 30 години и съм от Шумен. Първите азиатски филми, които ми грабнаха вниманието, бяха 3-iron и Secret - и до днес са ми сред най-любимите, но не те ме запалиха истински по азиатските неща. Странно или не, манията започна с Нана, при това в обратния ред - първо филма, после анимето и накрая мангата. След това нейде из коментарите в Замунда прочетох доста суперлативи за Coffee prince, изгледах го, и оттам се почна... та до днес. Иначе любимата ми драма е Sorry I love you. Общо взето "вземам назаем" филми от Замунда, затова и всеки ден отварям сайта с мисълта за това кой ли ще е поредният сериал или филм, който ще бъде качен... Друго, което може би трябва да знаете за мен /или пък не/ е, че много обичам да пътувам, но засега се разпростирам само на територията на Европа. Между другото, през септември бях в Италия /дни преди това бях изгледала два-три сериала накуп/ и забелязах, че вместо да се радвам на красотите и историята в една от най-обичаните от мен държави, аз бройках азиатските туристи. Успокоителното е, че готини мутри има не само във филмите и сериалите )))

 

Надявам се да се срещаме и в другите теми. Хубав ден и приятни мигове с азиатското кино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Ное 30, 2009 11:01 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

аз всъщност почнах с темите.. но все тая

Та-даааа

Здравейте ,аз съм Йо(анна) на 16 от Варна... и съм както всички тук "зарибена" :Д .. меко казано ..обичам да гледам всякакви драми.. разбрах го след като изгледах Куросаги и liar game XD .. Малко съм назад с гледането на корейски драми ,но скоро мисля да променя този факт... мм отскоро слушам много,много,много корейска музика ... ужасно много. :Д .. аз рап не слушам по принцип НО корейски рап и рнб ДА! ;д

Обожавам тайвански драми... но най вече обичам японските... не е истина колко е забавен факта че знаеш на три езика как е "ало"

Любимите ми актьори... Мизушима Хиро,Сето Кожи,Ямапи...Mike He... Матсуда Шота... wu Chun ,Calvin ,Jiro... Матсумото Джун...Огури Шун.. ох бе много са :Д:Д:Д

За себе си ще кажа че съм супер весел човек... оптимист до дупка ... Плача да же на щастливите моменти

е толкова... Мерси на тези които ще го прочетат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли на всички представили се в темата. Много се радвам, че редиците

ни така завидно бързо се попълват с весели хора, любители на всичко азиатско.

Всички сте големи сладури и се радвам, че не съм сама във фенщината си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Дек 01, 2009 9:39 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен!Виновниците да съм тук са Danny и Koizora. Благодарение на тях открих що е то истинското кино - азиатското!Аз съм по романтичните филми и тъй като цяла вечност съм гледала предимно американско кино, тук виждам съществени разлики.Нежни жестове, мили погледи, красиви чувства,истинска драма.Благодаря ви, момичета, че ме просветихте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Дек 01, 2009 10:22 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Аз с малко закъсняло представяне...

Казвам се Ивалина на 21 години съм от години съм мания на тема Япония, анимета и музика. Започнах от ТВ програмите и постепенно започнах да гледам много анимета може би на някой ще му се стори нетипично за моята възраст... Манията ми към азиатските драми започна след прдложението на една приятелка да гледам филма Hana Yori Dango, след като го изгледах не само че бях луднала ами бях вече си заплюла Oguri Shun за моя японска любов понеже ми направи голямо впечатление сериала го повторих с брат ми няма и седмица по късно след като го изгледах... Мислех, че това ще е единственият сериал грабнал ме, но се лъжех. Бях много скиптично настроена към корейското кино и към Boys Before Flowers, но малко след като и него изгледах това вече беше минало, да не говорим че покрай филма полудях и по SS501 и по k-popa като цяло..., музиката и филмите станаха част от мен... Продължих предимно с корейско кино, и ето ме днес нямам време за анимета тотално ги зарязах, а и манията вече не е същата по тях. Отдала съм се предимно на азиатски драми и не мисля че бих се отказала от тях... Да не говорим колко актьори вече са в моят списък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е супер якото,че има хора които на една по-зряла възраст си продължават със страста си.... надявам се и аз да съм така...

между другото точно това е и нещото,заради което започнах да пиша във форумчето..а именно,че има по-зрели хора и някак си всичко е на нормалното,готино равнище ..а не да се четат всеквите мизерии и простотии ,както по разни други аниме форуми и тем подобните глупости....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално наистина много се радвам и аз, че някои хора не се смущават от възрастта и продължават да правят това което им харесва...

Също и форума държа да подчертая много ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тая възраст де,човек може да се обиди,какво като сме на малко повече от 20 майтапя се-Добре дошли и от мен и на по-младото поколение радвам се че сте се осъзнали навреме за да гледате нещо качествено-единствено ме е яд,че аз не го открих по-рано.Още веднъж добре дошли и дано се забавлявате както нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък супер много се радвам че има толкова зрели хора с които да обсъждаш нещо на думи което малко излиза детска работа ( само на думи обаче и то за тези които не са посветени :Д )

Надявам се и аз така като вас да си продължа с аниметата и драмите след време и да има хора като вас с които спокойно да обсъждам анимета и драми независимо на колко години съм

Всички се много интелигентни и забавни хора .. писала съм в различни форуми за различни неща,хубаво е да има форум в който да няма простаци,сърказъм наподобаващ това че си парцал в очите на другия или директни нападки . Дори да се спори ,по добре на ниво ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Дек 06, 2009 8:59 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет и от мен!

Казвам се Петър, на 21. Студент по архитектура. Живея и уча във Варна.

 

От известно време посещавам Eastern Spirit, вече не си спомням как разбразх за него, но нека споделя защо съм тук.

Преди доста години (5-6 ) с приятели гледах Sex is Zero.. още тогава ме изкефи бруталния хумор от рода на "Ама защо в омлета няма жълтък?" и съчетаването на драма и комедия по един по-естествен начин.. Наскоро отново незнайно как се запалих по корейското кино, отбирам си доколкото е възможно по-нормалните филми без циврене и мелодрами и общо взето съм много доволен от качествените заглавия. Вече не мога да гледам по същия начин холивудските филми.. всичко, с изключение на sci-fi, ми се струва много постно.

 

Паралелно с киното, от известно време съм се надъхал здраво за стаж в Южна Корея или Китай, след като се дипломирам. Всичко почна от една книга Chinese Design , но и филмите си изиграха ролята.. много симпатичен ми стана далечния Изток, а Корея просто ...

Докато не съм забравил, искам да благодаря на всички, които се трудят, за да имат такива мързели като мен какво да гледат Когато съм по-свободен може и аз да запретна ръкави за някой превод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Дек 13, 2009 7:26 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен! наричайте ме Пебс, на 15 съм ..още малко 16 ;д

случайно попаднах на сайта и много се зарадвах .. всичко, което ме интересува събрано в 1 0божавам японските и корейските продукции и се радвам да намеря хора, които се интересуват от същите неща, а напоследък мания ми е корейският език и смятам да го изучавам .. ии така ..надявам се да си прекарвам приятно в сайта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Дек 19, 2009 7:37 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Йо ^^ (обичаен начин за поздравяване на "моя милост")

Казвам се Таня, на 17 (след 3 месеца навършвам 18) и съм от Варна. За форумчето разбрах от Мрънчо, който беше така миличък да ми го даде, а сега виждам, че и моето сладко варненско чиби е тук (puhenoto) ^^

 

Като цяло обичам да рисувам, да снимам (не съм много добра нито в едното нито в другото), да слушам музика, да гледам аниме, драми или да чета манга. Обожавам фантастиката, и много харесвам историите за вампири (макар, че с Здрач не се разбираме вече много много).

Азиатско кино по-сериозно гледам от не много отдавна, даже да съм честна от преди 1 максимум 2 месеца, преди това бях просто аниме фен.

 

Първата драма, която гледах беше Devil Beside You (в чиято манга се влюбих, а после се влюбих и във филма.), след това съм гледала HanaKimi. My Tutor Friend, Iljimae, Fly Daddy Fly, My Girl, Nobuta wo Produce, Kurosagi: The Movie (каня се да гледам и сериала), Temptation of the wolves, Virgin Snow, Do Re Mi, Tayou No Uta, A Millionaire's First Love, Baby & Me (последните две ги бях забравила... срам срам) мисля, че имаше и още един чието име не помня...

Любим актьор за момента ми е : Lee Jun Ki, просто бях повалена от този сладур.

 

Ам... мисля, че това мога да кажа за ся ^^ Ако ви интересува нещо - питайте.(ей престраших се да се регистрирам най-накрая)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Дек 24, 2009 11:56 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен! Вчера се реших най-после да постна първото си коментарче, въпреки че отдавна следя форума

Казвам се Карина, но почти всички ми казват Кари, hisi или hisi chan ^^ На 19 години съм, от Варна.

Моята маниа започна първо с аниметата и мангата още преди... хммм.. близо 6 години. Но с времето почнах да поспирам аниметата. Иначе обичах и да рисувам... може би в скоро време ще започна пак, стига да имам свободно време.

Радвам се, че открих това форумче и се надявам да намеря много нови приятели тук.

Колкото до филмите и сериалите, не спирам да гледам от 6 месеца вече азиатско кино! Всеки ден гледам по нещо, даже почнах да се замислям, че ако продължавам със същата скорост скоро няма да има преведени и ще ми се наложи да гледам с руски или английски субтитри, както понякога се е случвало вече... ммм отплеснах се малко ^_^

P.S. Ако имате някакви въпроси може да питате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Дек 24, 2009 11:02 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен!

Отскоро открих източното кино. Почнах първо с индийски филми, но сега съм луд фен на корейските сериали.

Живяла съм в чужбина и имам приятели и корейци и китайци. Чудно, защо при това положение не съм открила киното им по-рано.

Във всеки случай мога да споделя, че корейците наистина са върха! И се държат точно така, както виждаме и във филмите им /без кунг-фу изпълненията /. Много са мили и имат страхотна кухня. В нета могат да се открият много рецепти, включително на прословутото Кимчи, препоръчвам ви да опитате. Добър апетит и приятно гледане от мен

П.С. Сърдечни благодарности на Eastern Spirit за всичко което правят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Яну 04, 2010 7:40 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Нов съм, иначе следя форума от доста време и ,както се подразбира, съм голям фен на азиатското кино, в часност на сериалите. Ако може да ми предлойите някои серяли, преведени, подобни на - Б.О.Ф и Красавците, би било страхотно.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...