Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Отделно обичам да чета. Още откакто се научих в първи клас. Нищо, че не го показвам /дори гордо настоявам пред познати и непознати, че не чета книги/.

 И що т'ва?  :blink: Аз най-безсрамно си разхождам книжлетата из паркове, градинки, държавни институции и градски транспорт - още не са ме затворили в психиатрична клиника, ама не е късно де  :lol:

 

Познаваш хора от ансамбъл Тракия?  :o  *припада от възхищение при мисълта за последния им концерт на болярска земя*

Та добре дошъл  :beer:  Хората с разнообразни интереси винаги са радост за очите и сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Helllllloooo : )

Здравейте и от мен казвам се Здравко ^^ на 24 съм от Божурище съм иииииии много съм запален по филми/аниме/музика/книги всичко ще е азиатско ^^ през свободното си време свиря на БАС и пиано ( опитвам се)... Много се радвам че попаднах на форумчето защото около мен няма хора на които да им допадат тези неща ... SAD 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Казвам се Ивет и съм от Плевен. Работя в театъра.

Имам почти професионален интерес към азиатското изобразително изкуство.

Помня отдавна - почти като един Шотландски боец - затова продължавам да считам Акира Куросава за ненадминат гениален майстор.

С корейското кино се срещнах наскоро - оказа се фатално привличане :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Казвам се Александър на 30г от Габрово.

Знам за форума от доста години но нз защо не съм писал до сега :) Търся сродни души от Габрово , едва ли ще намеря и тук,но реших да пробвам.

Гледам японски анимета от...незам вече колко години сигурно повече от 10 и все още гледам :) и съм фен като цяло на Японската култура , а и от скоро... може би година и голям почитател на Корейската.

Харесвам драмите им и филмите.Но най вече в момента гледам тв шоутата им :) 

В момента гледам Running Man - ест фен на Monday Couple :) и Канг Гари и да не говорим за страхотните му песни. Just love them.

We Got Married - Love SiSo couple :)

Kpop Star 5 - Удивен съм колко са талантливи направо нямам думи. Западните продукции за певци не могат да им стъпят на малкото пръстче просто.

Това е за сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраейте! Аз съм Валя на 23г. от Средец.Моя колежка е фен на източноазиатското кино,та тя е виновничката и аз да го харесам.Един ден ме попита искаш ли да ти изпратя едно сериалче,малко скептично настроена -отговорих  добре :up:.Сериалчето беше "ВОF" така ме грабна,че го изгледах на един дъх /буквално/ :icon_sunny:. Започнах да искам да ми праща още и още.Ето ме сега тук готова за още  интересни новини и една различна култура.Благодаря ви!!! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Вале! Забавлявай се с всичко, което предоставя този сайт, и не се съмнявай, че ще се почувстваш страхотно. А мненията на NyXe, са едни от най-страхотните. Така, че се чувствай поласкана от този поздрав.  :kissx:  :kissx:  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :)

Присъединих се към всички вас, защото съм фен на азиатското кино и култура. 

Предполагам, че и вие също като мен в обкръжението ви от близки и приятели почти няма такива, които да са толкова въодушевени. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл/а!

 

Да, има го този момент, но го има и този форум. Аз лично, покрай него срещнах страхотни хора.

Поглеждай раздела за форумните срещи и ако имаш възможност и желание, заповядай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време и аз да се представя. Не знам от къде да започна.

Преди много години имах гадже, което беше запален по всичко японско - култура, език, бит. След време разбрах, че всъщност има японска жилка в кръвта си, далечна, но я има. Преди това всъщност в университета имах лекции по Източна философия, тоест Индия, Китай, Япония ги обхванахме някак в няколко семестъра. Та някъде между лекциите ми и курсовите работи за коани и будизъм и запознанството ми с тогавашното ми гадже, вървяха интересите ми към аниметата. Май е добре да уточня, че започнах да гледам анимета, когато бях на 24 някъде. :) Успоредно с това вече бях се запознала с творчеството на Куросава. Няколко години след това пък попаднах на филмите на студио Гибли, които намирах и все още намирам за гениални. Вкупом с това от дете имам интерес към личността на Брус Лий, защото имам спомен, че някъде началото на 90те години на стената в стаята на вуйчо ми имаше плакат на един каратист... кой ти да знае, че е Брус Лий тогава. Бях започнала някак неусетно да гледам филми с източни бойни изкуства. Няколко години след това установих, че китайския език не ми е така благозвучен и реших да гледам исторически драми... и хоп, какво да изнамеря... попаднах на такъв от ерата на Чосон. И така се започна с корейското кино. Това беше някъде преди 7-8-10тина години. И аз не помня точно. В момента съм установен фен на Южна Корея. Надявам се някой ден да ида там. И те така. Това беше накратко коя съм и как се запалих по всичко това и какво правя тук. А защо се регистрирам чак сега ли... Всъщност не знам. Но по-добре късно, отколкото никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро съм фен (всъщност не от скоро, но отскоро изявен фен) на азиатското изкуство и култура.
По професия съм художник - фотограф, занимавам се с журналистика. Природозащитник съм, обичам бира и шоколад (не заедно).
Любимите ми изпълнители са Хайд, Гакт и Мияви, с езиците съм по- скоро към севера, знам английски и малко фински, тук таме руски (колкото да се изложа) :rolleyes:

Форума ми се стори готин и реших да се регистрирам, това е от мен за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Десислава,на 25 години от София

             Запалих се по корейското и японското преди 8 години,

след 1-2 години по всичко азиатско от музика до култура.Знам за този сайт от много време и съм го посещавала многократно и честно да ви кажа не знам защо до сега не съм

регистрирала тук,на благодарение на една приятелка с която се запознах скоро(Бори хиляди благодарности)имам регистрация вече.Имам на почти всички 

места регистрация,където се коментира всичко азиатско,участвам в доста затворени групи,където предимно съм"Нуна"и чета само какви бисери пишат по малките,на другите

вече не се пише толкова или вече ги няма сайтовете..За това си направих и тук регистрация,защото има от всички възрасти,може да си пишеш за всичко от любимите актьори,сериали,групи до това дали сте приготвяли суши или кимчи,както и това,че тук има самишленици,защото още от както се запалих по азиатското,чувах от приятели"Ти не си наред.Те са с дръпнати очи са,те са кльощави и познатите определение за тях"затова се отказах  още в началото да им говоря,че това е интересно и впечатляващо"Все едно да говоря на стената".За това почнах да търся самишленици и приятели  в интернет пространството,запознах се с чудесни хора,макар повечето да се оказаха,че не са от София,но все пак намира ме начин да се видим.Както се казва"Има ли желание,има и начин" и дано не съм ви отегчила с представянето си.

За това,ще се радвам тук да намеря приятели,които споделят магията и любовта на Изтока :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла ;). Тука сме доста парчета от София, така че срещите няма да са мираж ;), стига да имаш желание.

Благодаря  :) Желание винаги има,щом се отнася за нещо любимо  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...