Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Здравей Соня, и добре дошла в Източния дух.Много е хубаво,че все повече хора се присъединяват в това прекрасно място за отдих и развлечения.

Моля би ли публикувала рецептата си за кимчи в Азиатска кухня,че нещо не съм доволна от това което сътворих

Желая ти много приятни часове :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да постна едно представяне на моя приятелка, която е малко неориентирана обаче(не ме бий :lol: )

 

 

От Mishe, която вчера най-накрая успя да проникне в форума:

Здравейте, аз съм запалена по азиатските сериали вече около година и половина.Първите сериали който изгледах бяха Iris и Boys before flowers.Много ми харесаха и не можех да спра с тези сериали. Много ми допадна и корейската музика. Но не гледам само корейски сериали,тайванските и японските също много ми допадат както и музиката им.

Радвам се че има толкова много хора които споделят моите виждания за азиатска филмова и поп култура :D

Грижете се добре за мен понеже все още съм Глупаче :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенове на азиатската култура!студентка от Шумен съм. Та, какво да кажа за себе си... :D

Гледам предимно корейски сериали (понякога китайски), но никога японски. Върла фенка съм на аниметата и мангите - предимно шожо манги. Както доста хора почнах от аниметата и така преминах към сериалите. А по аниметата ме зариби вуйчо ми :) В Шуменския почти всяка година има безплатни уроци по японски език, но така и не се престраших да се запиша миналата година ( уча 2 езика и прецених, че ще ми станат много). Е, сега съжалявам, защото тази година ги няма тея курсове :D Сайта тук редовно си го следя и проверявам за нови сериали :) Благодаря на всички преводачи и създателите на Eastern spirit за този чудесен сайт! Тук винаги се забавлявам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,,,нека и аз да се представя.Казвам се Никола,но предпочитам гръцкото Нико.На 17 години,софийски младеж влюбен в анимето и мангата ( Лол това прозвуча потресаващо O_O :lol: ) Запалих се по тях преди около 2 години,а те от своя страна ме насочиха към японският език.Сега самостоятелно давам най-доброто от себе си за да науча основите,а по-натам може би ще тръгна и на курс.

Тъй тъй...нещо друго...хм...обичам още да рисувам и понякога пиша къси истории,любимото ми животно е котката макар никога да не съм имал честта да притежавам такава <_< и харесвам да слушам вокалоиди.Относно нещата които мразя: това определено ще да са всякаквите видове насекоми,паякообразни и уличните кучета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно нещата които мразя: това определено ще да са всякаквите видове.... и уличните кучета.

 

amin to that bro! cigarl.gifdogv.gifwhipi.gif Иначе добре дошъл и от мен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за доброто посрещане ;) Най-сетне да попадна на място където има и други българи с интерес към източното XD

 

amin to that bro! cigarl.gifdogv.gifwhipi.gif

 

:lol: Знам знам sigh.Много хора не разбират че кастрирането не решава проблема по простата причина че мен кучетата не ме...XXX...а ме хапят лол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Биляна, но предпочитам Пинко хд. На 16 години съм съм и съм от София. Запалих се по източната култура миналото лято. Нямаше какво да правя и видях един корейски филм изтеглих си го и много ми хареса, и така от тогава насам се интересувам от източната култура и т.н. Ммм...нещо за мен..... Обичам да пиша поезия и разкази,да слушам музика,да гледам филми, да чета книги, които естесвено нямат нищо общо с училище, и не на последно място да се размотавам с приятели някъде. Нещата, които най-много мразя са лъжата, лицемерието и двуличието :P Cаmsamnida :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми здравейте от мен. Казвам се Пламена, на 17 години, но може да ми викате Соши. От софия съм и от край време се каня да се присъединя в този форум, но просто не съм от хората, които много пишат по такива места (или изобщо ги посещават). Може би този път ще бъде различно, но ще видим. Интересувам се от анимета, манги, корейски и японски филми, сериали и музика и никога не отказвам да видя или чуя нещо ново от Азия даже и индийско да е, но тук май не му е мястото :unsure: Както и да е. От малка винаги съм харесвала всичко японско, понеже имаше предавания по телевизията, които показват как живеят в тази уникална държава. Когато се сдобих с компютър у нас бързо намерих анимето, а след това и мангите и се зарибих. През 2011 година открих к-попа и от тогава слушам главно такава музика. А! За малко щях да забравя да спомена, че уча японски извън училище. Не че съм много добра де, но уж се опитвам. Все още съм ученичка (11ти клас) и след година и нещо ще видим на къде ще отивам. Ами толкоз от мен и моля простете за неграмотността ми xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла! Таман почитателите на аниметата и мангите сме малко тука всяко ново попълнение си е сериозен плюс, че тоя раздел бая крета! :D Включвай се актнивно в темите дето те вълнуват и да не са анимета де и хич не му мисли! :rolleyes: И аз най обичам японците и техните неща са ми най насърце и то не само сериали и филми ами музика и по принцип културата им. Ко гледаш тайванско обаче имай едно на ум - така да предупредя, че те са ми персона нон-грата! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен, драги съфорумници! Казвам се Калин, от София съм и съм на 19 години.

Щом пиша тук е излишно да казвам, че съм Азия-фен :asian: Всичко започна преди 4-5 години като се зарибих по прословутите аниме и манга. Оттам съответно ми се зародиха интересите към всичко що е японско - език, история, бит, култура, религия, музика, филми и прочие. А след това си казах "А защо да се ограничавам само с Япония?" - и ето ме сега студентче в първи курс в СУ със специалност Кореистика. Обичам и двете държави - и Япония, и Корея - и ми е мечта някой ден да работя нещо, свързано с тях. А ако е рекъл Буда - направо и да замина за там :D Всеки ден се опитвам да научавам по нещо за Азия, но колкото повече отговори намирам, толкова повече въпроси изникват - ах, тези мистични жълтури...

Незнайно защо, но чак сега откривам форума. Веднага се регистрирах и на пръв поглед всичко изглежда страхотно - искрено съжалявам, че не съм се присъединил по-рано! :essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли на всички smile.gif

Честно казано, вярвам че доста хора запалени по азиатското си мечтаят да се докоснат лично до любимата си страна. (Моята е Южна Корея). laugh.gifИ аз си мечтая за същото smile.gif

И аз също се замислям за този курс в СУ от вече доста време rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз също се замислям за този курс в СУ от вече доста време rolleyes.gif

О, аз имах впредвид, че съм студент там - не ходя на курса по език. Но горещо го препоръчвам и него, тъй като ми преподава същия учител, който води и курса, а за него лоша дума не мога да кажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бойко е връхта! :yes:

 

Добре дошло, хубе, и приятни мигове (добре де, дни и години е по-вероятно ;) ) при нас.

А курсът го препоръчвам и аз. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анньонгхасейо

Коничиуа

 

Здравейте, аз съм Божидара, но приятелите ми ме наричат Боги. От години харесвам и съм фен на сСрана на изгряващото слънце - Япония, но от година и нещо обичам и Корея, в частност Южна :panda-145 .

 

Историята с полудяването по Япония и Корея е дълга, затова ще я разкажа в две - три изречения. Така - като малка много ми говореха за държавите по света. Когато стигнаха до Япония, на мен ми стана интересно. Когато вече бях 4 - 5 клас, започнах да чета за историята на страната, за традициите и други такина неща. Така тръгна всичко за Япония.

 

Миналата година, точно по това време, започнах да слушам к-поп - Шайни - те са ми първата група. Та от к-попа тръгна и ученето на езика, гледането на драми и филми и всичко. Също се поинтересувах от историята, от традициите и така и до днес. :28558:

 

Съвсем случайно, ровейки се из нета попаднах тук. Жалко, че не знаех това място по рано. :essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Божидара! Добре дошла при нас:-) Сигурна съм, че ще си намериш

и приятели и прекрасни неща за гледане, уникални неща за четене.

Музиката изобщо не я споменавам:-))

 

 

Благодаря за добрите думи за сайта!:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен Казвам се Александра ..за моя жалост може би аз съм най-младият член на форумът.За това по добре

да не споменавам годинките си :) От доста дълго време следя Драми и различни Филми от Южна Корея ..Доста започнаха да ми харесват и Японските произведения.

Всичко това започна със Ирис заради който едвам успявах да стана за училище..Бях запленена от този филм и се радвах че най-сетне Би-ТиВи ,Освен Турските сериали

започна да излъчва нещо различно.Дори си спомням как един съученик ми каза:Как можеш да ги гледаш тези ''Китайци'' Е..Сега не мисли така след Гангам СтайлА.

От няколлко месеца насам все се каня да се регистрирам и все не успявам..Срам ме е защото съм срамежлив и затворен в себе си човек.Таа приятно ми е Да се запознаем !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха БТВ и техните сериали..тва и мен ме човърка от доста време ама вече спрях почти напълно да я гледам тази изпаднала телевизия. :lol: По същество - Добре дошла в форума и приятно прекраване докато се ровичкаш и постваш в любимите ти теми! Няма от какво да се притесняваш тука не делим на стари и млади включвай се активно в дискусиите и не му мисли хич! =) Aко действително ти харесват японските продукции ти препоръчвам на-любимият ми сериал изобщо - Liar Game 'ко не си го гледала още е идеален старт. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...