Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Здравейте,

 

Казвам се Филип Бонев.

 

Харесвам философията или мистиката в китайските и японските виждания за света. Според мен те ни доближават до това което всъщност сме.

 

Възхищавам се на японската култура и новелите, романите и приказките за героите които спасяват хората от лошото надвесило се над земята.

 

Вярвам че всички ние имаме право да изберем нашия път на пред, не зависимо от това какво е решил нашия създател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте: ) Как сте в този слънчев ден?

Казвам се Анелия и съм на 24г., от София. Работя в сферата на здравеопазването от 5 години, студентка съм 3 курс в гр.Благоевград и съм администратор на един сайт, който няма нищо общо с Изтока. Как започна манията ми по Изтока? Ами минах през много култури : Индия, Италия, Русия, Израел и общо взето искам да знам прекалено много неща за различните народи, култури, страсти, табута и т.н и в това няма нищо лошо предполагам :) и така дойде ред и на Япония, Корея и т.н., но тази страст беше малко позабравена, защото трябваше да се отдам на другата си страст, а именно вампирите, върколаците и накратко митичните същества и да науча всичко и за тях. Влизам в сайта отдавна, дори имам 2 мнения в форума, който са от много отдавна и са много остарели вече. Човека, който ме подтикна да влизам пак тука е A Love To Kill . Тя каза, че няма да съжалявам, но ще видим. А и зависи и аз колко съм сериозна по отношение на писането в форума. Е това е от мен...който иска да знае повече винаги може да попита :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам, хайде и аз да пиша тук... XD

Аз съм Илияна ии харесвам Япония от както гледам анимета - от 3 години и малко повече, а по драмите се запалих преди около две години. Музиката я харесвам още от ОСТ-овете на аниметата, но по-сериозно започнах да слушам, когато почнах да гледам драмите. Сега съм фенка и на корейското кино и музика, но все още харесвам японските повече.

Форума го знам от доста време и редовно чета, обаче чак сега реших да започна да пиша XD Иии май няма да съжалявам де~

Ами да, това е май XD Ако някой има въпроси (малко се съмнявам де, но все пак XD) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа освен Моля погрижете се за мен :) Като цяло съм любител на японските анимета ,филми и драми по тях ме запали един японец който беше на екскурзия в нашата столица и от вече 2 годинки сам почитател на техните продукций :) ами това е главното в моята история

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обичам вампири и върколаци. Гледала съм, каквото мога, и чета, каквото намеря, но не точно с цел да науча дали и колко са истински, но по-скоро като развлечение. Особено по някой и друг хубав вампир от хубав сериал с вампири и по-измислени същества :)

 

Добре дошли на всички!

Не ми се вярва да има някой, който съжалява за присъединяването си към скромното общество на изтока. Но, ако все пак има, нека не се обажда, хаха ;)

Япония, Корея, Китай и прочие, и прочие - за всекиго по нещо.

 

А Фичката да го поздрави Цвичката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,

казвам се Галина, от Варна съм, но работя извън града в сферата на горското стопанство. Имам по-малък брат /който гледа само футбол /.

По азиатските сериали се запалих лятото на 2010г и вече съм изгледала над 60. Като изключим бг сериала "Стъклен дом", всичко друго, което следя е все азиатско /предимно южно-корейско/. Сериалите са интересни, запознаваш се с една култура, по-различна от нашата, примерно, те са по консервативни към някои неща отколкото ние и това мен ме изненада, просто досега не се бях интересувала как стоят нещата в Азия и сега го разбрах и то по хубавия начин, забавлявайки се, докато гледам поредната драма.Освен това са и с малко брой епизоди и това не позволява да ти омръзне.

Ето вече имахме удоволствието да видим корейски сериал по бг телевизия. Аз не го следя понеже не ми допадна, но със сигурност много от Вас , а и от тези ,които са нямали допир до азиатски продукции, го гледат с интерес. И да се надяваме, че след този сериал, ще има и втори, трети и т.н.

Последно ще кажа любимите ми актьори. Това са Гън Сок ,И Мин Хо и И Джун Ги, при жените нямам, те всички са готини.

Чао и лек ден на всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

казвам се Милена и съм от Сливен.На 15 години съм,зодия лъвче. :P Уча втора година в ГПЗЕ(гимназия с преподаване западни езици).Уча основен език немски и втори английски. Нямам домашно животно,но бих искала рошаво куче :lol: Слушам всякаква музика.От около 4-5 месеца съм запалена по корейското.Любим сериал от корейските ми е Boys before flowers (че как :lol: ) а последвани от него са You're beautiful,My GF is a Gumiho и други.... Повечето ми любими актьори са от тези изброени сериали :P,но най-любими са ми Lee Min Ho,Jang Geun Suk,Koo Hye Sun,Shin Min Ah... от музикалните харесвам B2ST,2NE1,MBLAQ,SHINee,Miss A,Super Junior,F.Cuz.... От корейското кино съм гледала само един филм- A Millionaire First Love,много затрогващ филм, с тъжен край.

Наскоро почнах да уча и корейски,но нещо не ми се отдава до голяма степен :D знам само някои фрази,които съм чула от сериалите като здравей,аз съм..., и тем подобни :D Ами общо взето това мога да кажа за себе си,друго не се сещам :lol: ако нещо се сетя,ще допълвам.А,и бих се радвала ако някой ме добави за приятел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, казвам се Пламена и съм от Бургас. Отдава следя форума и субтитрите, дори съм идвала на събиранията в Бургас, но така и не се бях регистрирала :D Но днес най-после го направих :P За мен - харесвам всякакво азиатско кино и драми, но най-много ме привличат японците. Друго, друго..... слушам както корeйско, така и японско и тайванско (последното само няколко парчета, ако трябва да съм честна :P ) и обичам да правя клипове с азиатски групи, драми или филми. Наистина харесвам форума, така че браво на всички виновници за основаването му ;) И макар и малко късно - честит празник на всички :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Яна на 23 години съм, от град Хасково. По азиатските филми и сериали ме открехна братовчедка ми, която ми препоръча да гледам Coffee prince. Сериала естествено много ми хареса. Паралелно с него гледах и Mars, от който останах очарована. От тогава до сега съм изгледала доста неща. Общо взето гледам филми и сериали на всякаква тематика. По отнощение на музиката съм "музикална свиня", т.е. слушам всякакъв стил, без чалга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм Катя и съм от Варна. Гледам азиатски (по-скоро корейски) сериали от скоро благодарение на една моя приятелка, която беше главният виновник да се запаля толкова по тях. Дори не мога да повярвам, че досега не съм знаела за "богатството" на Изтока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, казвам се Милена и съм от Бургас, но съм студентка последна година в София. Още от миналата пролет така здраво се зарибих по азиатските филми и сериали ( май най-вече корейските :rolleyes: ), че като гледам колко време тази моя страст не угасва, то явно ще си ми бъде любов за цял живот :asian:. Едва днес успях да си освободя целия ден, за да мога както трябва да се поровя във форума, да понауча това-онова, да пусна някое и друго мненийце, а ако имам късмет малко по-късно ще си направя и един филмов маратон :es:.

Знам, че съм попаднала на правилното място, а най-хубавото е, че съм и сред правилните хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Казвам се Кристина и съм от София. Имам немска овчарка, заек /лъвска глава/ и много цветя.

Първият сериали, който изгледахме с моя съпруг буквално за 3 вечери беше Pasta. Страхоно сериалче, много различно от всичко, което сме гледали до сега. Впечатлена съм най-вече от отношенията между хората. Вече сме изгледали Coffee House и When It's At Night. И съм още по запалена по корейските сериали. Не ми е ясно как не са закупени досега от българска телевизия. Знам, че Диема вече дава един, но нямам как да се лиша от удоволствието да си слушам автетичната корейска реч. Ще ме прощават, но толкова изразителен език.

Много се радвам, че намерих този сайт. Едно голямо браво на създателите му.

Засега толкова, че имам сериали да си гледам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :blush:

Казвам се Миглена и живея във Варна.На 24 години съм.Главният виновник да започна да гледам азиатски сериали и филми беше анимето Naruto :)

Любимите ми японски сериали са : Liar Game, Hana Yori Dango и Gokusen , а от корейските не мога да кажа,

защото тези които съм гледала са с близки сюжети (любовни) и не мога да ги разгранича(това не означава , че не ми харесват),както при японските

(това си е лично мое мнение и се надявам, че няма да засегна никой).

От актьорите любимец ми е Matsuda Shota. :P

Друго не знам какво да напиша :)

Лек ден на всички !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Казвам се Мартина и съм на 18.Тази година,живот и здраве, ще бъда абитЮренКа:)За форума знам от 2 години някъде и главно оттук черпя информация за любимите си сериали,които са доооста.Първата ми любов таkа да се каже беше Boys before flowers,който съвсем случайно видях в замунда.и тогава се почна едно лудо гледане,сещам се,че три дена не излизах от нас,даже успях да зарибя и една приятелка.Беше доста странно за мен това мое ново увлечение,защото до тогава не можех да гледам нищо,което не е на английски и много се дразнех да гледам филми със субтитри.След бойс бифор изгледах внушително количество корейски драмички,минах и през тайванските и японските,но после не знам какво стана и поспрях малко.Наскоро обаче направих грешката отново да започна,а при мене е доста unhealthy,защото доста време си загубвам като почна някой сериал,всичко друго забравям :( Така де,сериала който ми върна интереса беше Secret Garden,а пък в момента гледам My princess и съм kindof addicted към главния актьор.Форума наистина много ми харесва и се радвам ,че най-накрая намерих време да си направя регистрация.Работата ,която вършат всички от екипа е страхотна и едва когато ми се наложи да гледам сериал с английски субтитри осъзнах колко им е трудно да ги превеждат :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Таня и живея в София. В корейските сериали се влюбих след Boys before flowers :wub: ! Не се спрях докато не го изгледах! След него имаше още 2 - Secret garden и Snow queen. Който ужасно ме натъжи :( , че чак си и поплаках. Еми, това е засега от мен. Който иска да ми пише! Ще се радвам да се запозная с повече фенове на корейското кино! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Роберта и съм от град Шумен, занимавам се с музика от 8 години, и тази година съм абитуриентка . Почитателка съм на Азиатското кино и култура от около 2 години, просто са уникални, обожавам ги тези азиатчета!!! :D Искам да изкажа благодарността си към сдружение "Eastern Spirit" за възможността да гледаме любимите си драми и филми на роден език! Страхотни сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...