Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Добре дошла Самара. Не се притеснявай за, че си от Германия. А и българският ти е много добър даже ако не разбираш нещо можеш да питаш. Радвам се, че има хора и от други страни заинтересовани от азиятски филми и сериали.

 

Ками, и на теб добре дошла... и аз когато се регистрирах понеже следях сайта и темичките още преди това и ми направи впечатление, че тук всички все едно сте едно семейство... не се подмазвам да отбележа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hallo!

Здрасти аз Самара.Моя булгарски не много добре.Аз от Германия,но чела че тук има за любими сериали и реших да пиша.Как сте Вие??

Здравей Самара, радвам се че и ти като мен си нова тука още повече че си чак от Германия и все пак си намерила точното място за любимите ти сериали Българският ти е много ама много добър, така че няма нужда от притеснения Незнам какво др да ти кажа освен да те поздравя за това че като всички нас тука си падаш по азиатското кино

 

Ками, и на теб добре дошла... и аз когато се регистрирах понеже следях сайта и темичките още преди това и ми направи впечатление, че тук всички все едно сте едно семейство... не се подмазвам да отбележа

 

Ами всъщност и на мен това ми напрай впечетление и реших да се регна и това беше една от причините, но др което е понеже непознавам хора от моя град с които нали да се интересуваме от едно нещо като това с азиатските сериалчета и си помислих че тук бих могла да намеря много хора които наисина харесват и ценят това кино и които знаят доста по този въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички тук! Много ми е приятно, че намерих толкова готин сайт посветен изцяло на азиатското кино и култура! Толкова е богат и увлекателен, ще прекарам много забавни дни и нощи докато изчета всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, много се радвам че намерих това сайтче .Надявам се тук да намеря и много нови приятели.Обожавам азиатското кино и музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах да пиша чат-пат тука, ама изобщо не помня дали ви се представих Ем.. от Чирпан съм, ама догодина ще съм в Полвдив затуй, че ставаме с още един повече (т.е. аз) xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм нова тук.За мен: живея в спокойничък скучен софийски квартал,и съм фен на азиатското кино (което е ясно щом съм тук).Вярно,че в началото представата ми за Азия включваше Джеки Чан,Джет Ли и всякакви дългокоси подскачащи самураи и Кунг-Фу бойци,но после открих по-"съвременен" облик на азиатското кино.

Да си призная,с компютрите не се разбираме много.А сега съм в началото на фазата корейски сериалчета(която започнах с ББФ и Ирис,а продължавам с Coffee prince и една драма,която май не е много известна.А за Азия като цяло съм фен на Япония още откакто гледах "Седемте самурая" на Куросава.

Не съм гледала много корейски филми,тъкмо гледах ''100 килограмова хубаица'', ''Бебето и аз" и "Антик"(Където Сън У ми направи голямо впечатление)

За китайско и хонгконгско кино по-добре да не започвам,че няма да ми стигне времето.

Обичам да чета,да слушам музика и съм тотален киноманиак .

 

Много се радвам,че открих този форум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, funktastic17! Запретвай ръкави, имаш много да наваксваш... с гледане на филми

Само виж откъде ще си "откраднеш" свободно време за това... и ще те очакваме в темите - споделяй, вълнувай се, забавлявай се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички тук! Много ми е приятно, че намерих толкова готин сайт посветен изцяло на азиатското кино и култура! Толкова е богат и увлекателен, ще прекарам много забавни дни и нощи докато изчета всичко

ама наистина много , защото тук има бая работи. Дори такива за които и аз не знаех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да се представя.

От Русе съм, уча в Русенския, 3-ти курс, педагогика.

Всичко почна с гледане на анимета, предозирах ги и почнах да търся нещо различно. Бях поподала в замунда на азиатски филм, но тогава не ми правеше впечатление дали са американски, азитски или други. Но реших да гледам BBF4 и от там се разрових и за други. Общо взето като казах на приятелите ми, че се интересувам от азиатска култура, те просто го приеха като поредната ми изцепка и странност.

Бих се пробвала да помагам с превод от английски, но точно сега малко ме засипаха с работа да превеждам един учебник. Пътувала съм до Америка 2 пъти - втория път се запознах с много чуждестранни ученици и от там тръгна интереса ми да наблюдавам психологията на различните националности - най са ми интересни японците и корейците. Не съм от типа хора, които ще си пуснат сами музика и честно казано не ми пука каква музика звучи около мен, стига да има купон. Има си и изключения разбира се, и съм си казвала вече кои са те.

Страхотен сайт и може би единствения, в който съм всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.

След близо година воярстване из това прекрасно място се престраших да се представя.

Наистина съм щастлива, че открих това място благодарение на Кралството на ветровете и от тогава не е минавал и ден без да погледна какво се случва тук.

С риск да прозвучи като "четка", но за мен това е самата истина прочетеното и видяното тук не веднъж ме е зареждало с положителни емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен. Както и при много други започнах с аниме. Не съм ги предозирала, но исках да видя и live версиите на някой от аниметата и така се започна. Успях да заинтересувам познати и колеги, но тъй като много от тях не ползват чужди езици-оставаше проблема със субтитрите. Трабваха ми бг субтитри за HYD. В един друг сайт имаше линк - това беше и запознаването ми с този сайт/и форум/. Сега съм малко повече на вълна манга, но не съм се отказала и от другите неща. Регулярно посещавам форума за да следя за нови неща. За мой късмет съм си избрала и подходящата специалност/по сърце /-културна и социална антропология. В нашата българска действителност нямам възможност да работя по нея, но това не е причина да спра да се интересувам или да използвам наученото, а Азия ми е на сърце от дете . Първи досег - Куросава/недостижим/ и нещото, което остави може би най-дълбока следа-статия за японските градини/не каменните/придружена със снимки. Превеждаха го като "пейзаж на заем"-не можех да откъсна очи. Оттогава е и желанието ми един ден да ги видя на живо/дай боже в този живот/.

 

Sorry-стана прекалено дълго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от доста време следя форума, но чак сега реших да се регистрирам . . .Истината е, че съм във възторг . . . Радвам се, че успях да намеря място, което буквално изпълнява всичкие ми желания . . . Влюбена съм в азиатското кино, музика и култура като цяло . . . може да звучи странно, но ги усещам много близо до моите разбирания, нагласи и душевност! Не се занимавам с източни езици (все още, защото смятам да се запиша на курс по корейски, там е слабото ми място), но определено имам големи интереси в тази насока! Благодаря за хубавия хорум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дравейте,аз съм от скоро запалена по азиатските сериали и много се радвам че открих този прекрасен сайт.

Първия филм които гледах беше BFF,и това ме накара да потърся и други корейски филми.И стана тя каквато стана.Сега имам свалени повечефилми отколкото сварвам да гледам.Навсичкото отгоре съм почитател и на японските ,а в момента взех да залитам и по таиванските сериали.След Бойса гледах и Хана Йори Данго и сега търся тайванската версия.доколкото разбрах тя май е първата.Нали не греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла! Знам каква мания са азиатските сериали и филми... Тайванското сериалче Meteor Gardеn e първият от поредицата, но нещо не ми хвана окото, изгледах го само заради батко Вик! Пожелавам ти много забавления с нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших да се бутна и аз на края на опашката....

Казвам се Мария, от Плевен. Относно музиката... абе направо съм си музикален помияр... слушам всичко, стига ритъм да има Много добра работна пчеличка съм, сига да има кой да ме юрка... Схващам бързо, стига да ми се обяснява по-бавно... абе въобще - sme6ko

По азиатското кино се зарибих преди близо година, малко след това се присъединих и към форума, но по-скоро като пасивен участник Предпочитам корейските сериали...абе какво предпочитам, направо обожавам. От първият си сериал до сега филмите, които съм гледала и не са от Азия се броят на пръстите на двете ми ръце. Всяка свободна минута прекарвам или пред поредното филмче, или четейки коментарите във форума. Страхотни сте

Нямам някакво специално хоби, нямам някакви специални способности, и единственото с което мога да се похваля е голямо търпение... дори най-голямата ми гордост е, че имах търпението да сгъна 1000 оригами жерав за 2 месеца, но за съжаление желанието ми все още не се е сбъднало

От мен за сега стига толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, няколко дена четох, докато най-накрая реших да се пристраша и да се включа към прекрасният азиатски свят. При мен запалването тръгна постепенно, отначало дори ги мразех "жълтурковците". Бяха смешни за мен, но докато не попаднах на едно момче в ютюб, достатъчно готино, за да се зарибя. Пееше "wedding dress" на Taeyang *все още се чудя как тоз прекрасник си е нямал никога приятелка * след няколко седмици бях достатъчно зарибена, за да тегля всичко що намеря и приятелките ми вече се бяха научили като видят някой дръпнат да ме викат.Таа кулминацията настъпи, когато се запознах с едно момиче в скайпа, което ми каза да гледам Boys before flowers, а след това и You're beautiful . В момента вместо мама казвам "омма", тате е "абожди" покланявам се на зайците си...

Иначе за мен казвам се Марина, на 16 съм уча в 18то с френски и испански, ако се бях зарибила малко по-рано щях да съм с друг език, но няма значение вече.

Ммм, малко съм непостоянна, като се започне от ударните *учила съм в музикалното* прехвърля се на балета и пианото *след това учих в балетното* и свърша в най-обикновена гимназия. Имам страшно много интереси, но ще свърша дотук, защото стана много дълго.Евала на тоя, който го изчете всичкото

Ако искате да ме попитате нещо друго може на ЛС или скайп, който ще ви дам след ЛСто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм нова тук казвам се валя от плевен на 13 години знам че съм малка и затова мисля че никой няма да ме забележе но както и да е .По саита се залюбих от сестрата си.Харесвам го защото тук хората изказват мненията си.А това много ми помага така да се изкажа защото досега никога не съм се запознавала на живо който е гледал сериали.Голяма фенка съм на SS501 и специално на Kim Hyun Joong и Jang Geun Suk .Всички тук ми изглеждате мн готини и кво да ви кажа повече ами благодаря че сте създали темата ( на parab) и на хората който са писали тук затова ще ви поздравя с тая песничка

 

фен съм на живите преставления а това ми е любимото

http://www.youtube.com/watch?v=cJG3wOF4Nl4&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички тийнеджъри - добре дошли!

Надявам се да вземете пример от това, на което се възхищавате и харесвате тук, да следвате правилата за писане и правопис и да ни изненадвате нас по-големите със съдържателни и интересни мнения, като ограничавате проявленията на фенщината в разумни граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, parab, чак мен ме надъха... :D Амм някак си ей така от никъде ми се прииска да кажа добре дошли на всички и надявам се все повече млади хора да идват тук за да може да променим страната и хората и към по добро...а то в Азия е предостатъчно за всички :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички и от мен. За тези, които не ме познават, казвам се Велина и живея в Плевен.

Имам син на 10 години. В момента не работя и съм се отдала напълно на азиатското кино, най-вече

на корейските сериали. Запалих се преди две години, като започнах с Чумонг.

Друго за мен - обожавам цветята, в къщи е джунгла.

За сега толкова, целувам ви всички .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...