Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Здравейте и от мен.Казвам се Магдалена на 38г. и съм от гр. Средец,обл.Бургас.Срещата ми с вас стана супер случайна,но се радвам ужасно много,че ви открих.Живота ми се промени.Един ден се разхождах по програмите на телевизията и попаднах на корейския филм "Паста" по канал1.И тогава започна всичко,исках да разбера какво се случва във филма защото серията която изгледах не ме задоволи,но пък ми стана интересно, и да живее интернет ,открих филма,открих вас.Поне за сега съм абсолютна фенка на корейските сериали.От 6 години се грижа за дъщеря си и освен нея най интересното в живота ми е ,че попаднах на вас преди няколко месеца.Много благодаря за всичко което правите ,за преводите на филми ,за толкова пълна информация за всичко което в момента ме вълнува.Чак се притеснявам да пиша,че се включих толкова късно в групата на любителите на азиатската култура.Пожелавам на всички прекрасно и усмихнато лято :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

срамота, но открих, че има такава тема едва днес.

 

Казвам се Магдалена, на 32 съм и живея в София.

Открих далекоизточното кино съвсем случайно и напълно сама, без и да съм подозирала или чувала дори, че съществува такова и е толкова успешно. Това се случи преди 2 години и от тогава определено съм загубила интерес към западното такова изкуство.

Прекарвам огромна част от времето си в нета с Eastern Spirit и съм много благодарна, че Ви има. Невероятен източник на информация сте, а оказва се и единствени мои съмишленици. Сред познатите ми няма никой, който да ме разбира и с когото да обсъждам тази моя емоция.

Близо година и половина не желаех дори да прочета анотация на филм или сериал, различен от корейски ( беше тотално привличане!), от скоро хвърлям по око и на японското. Все така първа любов ми е корейското, но има какво да се види и сред японското.

 

Благодаря, че Ви има и желая успех на всички бъдещи ви начинания. Ще се радвам да намеря време и да се видим някой път и лично на форумна среща. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре дошли, дет' се вика. :lol:

Тук нормативи и срокове кой кога къде да пише няма, така че и след 5 години да е, сте свободни да се пуснете и по тая пързалка. ;)

 

Zenoa, "са'о ня'а са притисня'аш", както казваше една моя съученичка. Както сега ти се мръщят и се назлъндисват, така после ще ти ходят по петите да искат още някое интересно сериалче. При някои отнема малко повече време, но после няма отърване. :lol: Само трябва да хванеш цаката кого с какво да подхлъзнеш. ;) При мен има хора, които чак след 4 или 5 години се излъгват, но пък така лапнаха, че свят да ти се завие (на тях вече им се вие :D )

 

Приятно ровичкане при нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мило, стига си мятала захранки, аман вече от тия сериали. И сред китайските филми има хубави, опитай, Маги, не хапят. :P

Добре дошла и от мен! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти-дето-ми-бягаш-по-тъча, хич не ме милосвай. :lol:

 

Не съм конкретизирала да е само корейско, има си всичко за всеки, туй рекох. И японци и тайци хич не са за изхвърляне, дет се вика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

Казвам се Деси, на 17г. съм.

Сама научих за азиатското кино, първият ми сериал беше ББФ. Впечатли ме резюмето и реших да го гледам. След като го гледах не мина и един ден, и ме обхвана депресията :Д. След като изгледах още някоклко сериала стигнах до извода, че това е напълно нормално за тази култура. Да не говорим, че сериалите, по които съм плакала най-много, са точно тези, в които съм откривала нещо.. което търся в реалния живот.

Живея в София в квартал, които може и да не може да се нарече точно квартал.. все тая, радва ме факта, че е близо до гора и до езеро. :д (обичам природата)

Обичам спокойствието, толкова колкото обичам и хаоса, това е нещо като баланс между двете, така че съм и от двете по много. Обичам да гледам звездите, обичам нощта и се чувствам много по-добре вечер, даже си личи и от факта, че не съм толкова агресивно настроена към заобикалящите отрепки, които са твърде ограничени за по мило отношение, но сега като се замисля и за това не съм напълно сигурна.

Занимавам се с танци, през свободното си време обичам да тренирам (карам колело, тичам, танцувам), да пея (добре че съседите не са лоши хора иначе да са ме осъдили..), да гледам сериали (нищо, че седмица след това не мога да си спра сълзите) и много други неща. Обичам и да слушам музика, и да мисля, и да излизам, и да купонясвам, обичам да пия (понякога). Много неща обичам да правя, защото ако се занивам само с едно и ако правя само едно със сигурност ще ми омръзне.. просто обичам разнообразието.

Характер...тцтц, винаги различна, зодия водолей съм и дори аз самата не мога да си определя характера, но знам само, че той зависи от настроението.

Готова съм на всичко, за да защитя животно. Доста съм импулсивна, но каквото и да съм казала не съжалявам :д.

Не мога да се похваля, че имам приятел-гадже (повечето са отчайващи).

Имам куче хъски, което се казва Демон и котка - Рижко.

Ако някой иска да пита нещо, просто да го направи, аз сигурно има още за какво да говоря, но това е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От години се занимавам с азиатско кино , любимите ми филми са тези които имат сцени с бойни изкуства без значение с какво се бият. Зарадвах се много когато научих ,че има място където се превеждат и дават да се теглят азиатски филми. Регистрирах се за да се запозная с хората в България , да науча нови неща и да помогна както мога по преводи и качвания на азиатски филми. Също мога да бъда полезен по теми с бойни изкуства , чи гун , иога , духовна философия и веганство. Българския ми не е много добър вече ,ако имам много правописни грешки и неясни обяснение моля да ме извините.

Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От години се занимавам с азиатско кино , любимите ми филми са тези които имат сцени с бойни изкуства без значение с какво се бият. Зарадвах се много когато научих ,че има място където се превеждат и дават да се теглят азиатски филми. Регистрирах се за да се запозная с хората в България , да науча нови неща и да помогна както мога по преводи и качвания на азиатски филми. Също мога да бъда полезен по теми с бойни изкуства , чи гун , иога , духовна философия и веганство. Българския ми не е много добър вече ,ако имам много правописни грешки и неясни обяснение моля да ме извините.

Благодаря :)

Привет, приятел. Откъде ни пишеш? :) И в какъв смисъл се занимаваш с азиатско кино? Творчески, професионално или нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тумбак, и тумбак... :lol:

Рагносе, пак не ни се отвори парашутът, някой да върши нашата работа, пък ние да си смучем биричката отстрани и само да гледаме. :P

Добре дошъл и от мен, Безименен! Ох, откога не съм гледал "Герой" на Имоу. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рагносе, пак не ни се отвори парашутът, някой да върши нашата работа, пък ние да си смучем биричката отстрани и само да гледаме. :P

Това го има само по филмите, брат. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!
Преди бях фен на анимето,после-на корейските сериали,а в момента не пропускам японските,който излизат в замунда. biggrin.gif и искам да използвам случая да благодаря на преводачите,който напоследък не ме оставят да скучая. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Казвам се Хриси и съм на 14 години, от гр. София.

Как отрих форума: чрез чичо Гугъл.

Интересувам се от корейския поп и азиатското кино(корейско най-вече).

Обичам да пея и танцувам. Слушам всякаква музика, но предимно слушам к-поп. Първият ми азиатски сериал беше ''ИРИС'' /леле уникален е, но това ще го коментирам в правилната тема ;д/ Отностно характера ми: доста съм срамежлива, непостоянна и бързо се привързвам към хора/животни. Мераклийка съм да науча корейския език /въпреки че с езиците никак не ме бива ;д/ , изглежда ми доста интересен език. Е това е, което в момента се сещам за себе си ;дд , ако имате въпроси питайте ^^

 

п.п: никак не бива в изказванията си, така че моля извинете ме. : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...