Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Добре дошли, момичета! Приятно прекарване тук и подозирам, че списъкът със сериали за гледане ще нарасне до мнооого страници. Пожелавам ви да имате достатъчно време да се насладите на всичките! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Деси. От доста време следя този интересен форум. По Корейските филми се запалих съвсем случайно, когато попаднах на един клип на песен от филм. Много ми е интересен корейският и изобщо всичко свързано с тази страна. Ще се радвам ако имам възможност да посетя някоя от сбирките, които се организират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз от доста време 'паразитирам' тук. Чела съм доста интересни и полезни неща, без дори да споменавам преводите, за които съм благодарна. Причината да не пиша не знам каква е, може би защото рядко мога да кажа нещо повече от "Благодаря" и "Страхотан/ужасен филм", което само разваля визията на темите. Но напоследък (предстои ми защита) форумната активност някак ме блазни.

Та коя съм аз. Аз съм на 24 г., надявам се от следващата седмица горд магистър инженер...Обичам Азия като цяло. Винаги погледът ми е бил насочен натам, въпреки че доста късно се зарибих по киното и музиката им. Започнах с "БОФ" - изгледах го на един дъх преди 3 години /?/. Не мога да кажа, че съм изгледала много филми и сериали, но достатъчно, за да кажа, че са ми любими, на светлинни години от западните пошлост и плиткоумие (с което не казвам, че всичко, което идва от запада непременно е боклук). За музиката... We are X!!! Blue blooded... Art of Life, full of Forever Love and Tears. Светът е Х, а Слънцето, Луната... Съвършенството – Йошики.

Обичам да чета, обичам да пиша (малко), обичам да рисувам, обичам да работя. Обичам науката и изкуството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа, толкова нови престрашени! От колко време не бях минавала тук?

 

Добре дошли при нас! Тук има от всичко за Азия, за всеки вкус, нагласа и цвят.

Без много думи, ние се радваме, че сте тук, а вие пишете, четете и се забавлявайте на воля! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли момичета, надявам се да се насладите на престоя си тук и да бъдете тъй изчерпателни в мненията си тъй както бяхте в представянето си.

 

Choco, продължавай да обработваш семейството ; )

Saber, май намери приятни хорица xD

Silver, успех с магистърската степен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се представих, но понеже бях доста кратка, сега ще поспамя и ще добавя някой неща, които не съм споменавала :D

 

Значи, по принцип като се запознавам с някой, от начало съм много срамежлива, но веднъж отпусна ли се - не млъквам :lol: Също така супер много обичам да се запознавам с хора от чужди държави. За сега съм имала възможността да се запозная с трима американци и един британец (който съм сигурна, че съжелява, че се е запознал с мен, тъй като го гледах :inlove: така през цялото време заради акцента му :28558:

Обичам да пътувам и то сама. То не си е много и за хвалене - сядаш във влака и хоп, слизаш след малко, ама аз много си се радвам. :282: Имам възможността да се запозная с много хора, много обичам като до мен седи някой разговорлив. Няма млъкване през целия път :28558:

Също така обичам да чета, да гледам корейски драми (ама това се подразбира), да слушам музика, да снимам. Обожавам животните, особено котките :wub:

Наивна съм и много си се дразня.. никога не очаквам нищо лошо от никой, вярвам безрезервно на всеки и доста често си патя, но така и не се научих да си имам едно наум. И понякога ми идва да се ударя едно хубаво в стената.

Та това беше за мен... ако на някой му е скучно, да ми пише :) ще се радвам да се запознавам с нови хора, с които да мога да обсъждам любимите си сериали :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейй и от мен!! :) Казвам се Алекс, ама може да ми викате и Али.. Както повече ви харесва!! :D На 15 съм, от София!! :) Ам отскоро започнах да гледам азиатско кино и по-скоро корейски драми.. Първата ми драма беше Boys Over Flowers и винаги ще си я обичам супер много, защото тя ме запали по драмите.. :) И сега само за това мога да мисля - кой сериал или филм да изгледам.. :) Също харесвам CNBlue, но усещам, че започвам да се увличам и по K-Pop групите!! :) Общо взето много съм увлечена от Корея.. :) Но никой от приятелите ми не ме разбира и даже ми се присмиват. И ми е гадно, защото до сега нямаше с кой да споделям колко хубаво е азиатското кино. Но сега вече има с кой!! :) Ако искате да знаете още нещо, моля ви питайте!! Искам да се сближа с готините хора от този форум! :):kissx::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейй и от мен!! :) Казвам се Алекс, ама може да ми викате и Али.. Както повече ви харесва!! :D На 15 съм, от София!! :) Ам отскоро започнах да гледам азиатско кино и по-скоро корейски драми.. Първата ми драма беше Boys Over Flowers и винаги ще си я обичам супер много, защото тя ме запали по драмите.. :) И сега само за това мога да мисля - кой сериал или филм да изгледам.. :) Също харесвам CNBlue, но усещам, че започвам да се увличам и по K-Pop групите!! :) Общо взето много съм увлечена от Корея.. :) Но никой от приятелите ми не ме разбира и даже ми се присмиват. И ми е гадно, защото до сега нямаше с кой да споделям колко хубаво е азиатското кино. Но сега вече има с кой!! :) Ако искате да знаете още нещо, моля ви питайте!! Искам да се сближа с готините хора от този форум! :):kissx::wub:

 

 

Здравей, Али! До скоро и аз бях така.. всички ми казваха "Как може да ги харесваш ии т.н." и аз доста им се дразнех, но вече не им обръщам внимание... единствено злорадствам, че изпускат толкова много :28558: Иначе на теб, добре дошла ! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Цвети. Следя този сайт от скоро, а по корейските сериали и филми се зарибих от миналото лято, когато гледах "You've Fallen for Me" и адски много ми хареса :). Бях се влюбила в главния актьор и след като изгледах сериала си свалих и "You're Beautiful" заради Jung Yong Hwa :P........ Азиатското кино ми действа като наркотик, не мога и ден без да слушам музиката и да гледам филмите им :). Любимите ми KPop групи са SHINee, MBLAQ и U-Kiss. При мен също приятелите ми не разбират и не искат и да слушат като им говоря за някои сериал, но аз съм си инат и напук на тях им говоря, и говоря....и говоря... докато не почнат да ме гледат на кръв.:P:D Толкова за сега от мен! :kissx::panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и добре дошли :)

 

Забавлявайте се на воля :panda-145::896767:

 

Тук никой няма да ви гледа странно, "вервайте ми".

 

Всички ние сме така :P Както се вика от една порода сме :i love this: :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Сиси, на 15 съм почти 16 и съм от София. Най-после намерих хора, които няма да ме гледат странно като им кажа, че слушам японска и корейска музика. Такааа...при мен всичко започна след като гледах сериала Ирис миналото лято. Т.О.Р много ми хареса и се поразрових из нета и започнах да слушам групата му и така още корейски групи и после минах на японски и така. Иначе имам една откачена котка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа .. Още един фен на Корейското кино се присъединява към сайта хахах :lol: (Бтв нова съм xD:D)

Ъъ както следва и аз да се представя .. Калина (Наричайте ме Кали :)) ) От Варна .. :huh: Какво друго да кажа .. мМ .. Хубу си е на морето xD

Ами запалих се по Корейското кино от сериала "Boys before Flowers" Ау уникален отвяскъде ... А Kim Hyun Joong само като го видя ми се разтапя сърцето хах

Най-вече слушам негови песни и гледам негови сериали,които са страШно малко ;(

Гледам в други теми се говори за Японското кино , от там пък съм луднала по YamaPi <33 Другия страхотен човек (Ама на първо място се вижда кой си е ..)

Засега е това от мен :)^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и добре дошли :beer:

 

Не се притеснявайте да споделяте всичко, което ви вълнува за любимите азиатчета :panda-145:

ruru pon, няма да се плашиш от погледите, всички сме "яко в джаза" :28558:

Крор, изобщо не си мисли, че ще се разминеш само с двама любимци, след 2-3 месеца няма да им помниш бройката, казвам ти го от опит :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

сравнително нова съм (от регистрирането си насам, макар отдавна да надничам като гост в сайта). Казвам се Елена. От Великотърновския край съм. За годините малко ме е срам, но цели 31 навърших преди няколко месеца. С този факт се оправдавам предварително за някои от негативните ми мнения, които може да "изпляскам" някой път необмислено относно по-тийн сериалчетата и относно герои с детско поведение. Фен съм от няколко месеца насам и трябва с изчервено лице да си призная, че издържах на "напъна" около 2 години може би. Под тая думичка имам предвид мои приятелки фенове, които доста време ми разказваха, рецитираха и т.н. някои от сериалите, с цел да ме запалят. Аз упорито кимах и оставях инфото да влиза в едното ухо и да излиза през другото, без да ме впечатли. Наум си казвах неща от сорта "Да бе, с тия еднаквите физиономийки, с тоя абсолютно неразбираем език за мен, с тия имена, дето са кръстени така както е паднала тенджерата на пода... никога не би ми било интересно да следя такъв сериал"... И така си се самозаблуждавах, до заветния момент, когато все пак поддадох един ден и си казах "Айде, ще метна едно око и макар да съм сигурна, че няма да ме впечатли, ще изгледам един, за да отбия номера." Само дето не стана така. Номера още не мога да го отбия. От първия сериал, който гледах, се пристрастих почти до болестно състояние. Това беше You're Beautiful. След това красивите момчета от БОФ ме омаяха... и така се заредиха сериал след сериал. Някои не ме грабват до степен да седя като хипнотизирана пред монитора, други пък постигат точно този ефект с мен, но и при двата случая в мнението си съм откровена до бруталност.

Изключително съм благодарна за това, че екип преводачи и редактори се стараят неуморно тези филми и сериали да достигат до хора като мен, които с чужд език не могат да се справят, на чист, роден език. В тази насока, макар и малко нагло да прозвучи, но искам да се "самопредложа". Чужд език не знам, но с българския се справям добре и ако имате нужда от помощ в редактиране на субтитри, с радост ще дам по някоя рамо в свободното си време.

Все още ми "куца сериозно" запомнянето на имената на актьорите. Имената на героите, които превъплътяват помня, но единствените две имена на любими актьори, които помня, са И Мин Хо и Майк Хъ. Сега ме е заляла вълната от втория и съм подпукала сериалите с негово участие.

Улях се, спирам засега...

Приятно ми е да се запознаем и да съм част от "източните духчета".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

helyg, ти си от ръководния и водещ екип на един бг тракер, нали? Дано да не се заблуждавам, съдя по ника, но ако си ти, знам, че правиш субтитри и се занимаваш с редакция. Във всеки случай, добре дошла, дори и да не си ти!

Също и на всички останали новодошли.

 

И... зарибиш ли се веднъж по азиатско, отърване няма! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimetra56, никът е запазена марка. :unsure: Аз съм, не грешиш. Да, имам опит със субтитрите, но само с редактирането им. Нямам задоволителни познания по някой чужд език (подразбирам няколко, но не на високо ниво, все пак достатъчно, за да усетя кога има фактологическа грешка някъде), а само по родния. Ако има място за мен при вас, ще се радвам да помагам, когато мога, още повече, че твърдо съм спечелена за фен. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече някои от вас са представили по нещо от живота си .. и се чудя аз какво да споделя за себе си .. по принцип съм от Пловдив, но вече 2-ра година живея във Варна. що се отнася до кучетата .. определено доста съм имала, ама са били все овчарки, жалко че сега нямам.. много неща ми идват на акъла, но незнам точно какво да споделя, а и мога да разказвам до утре.. последното около мен е, че адски много съм се запалила по корейското, а вкъщи постоянно ме юркат,че ги гледам все някви с дръпнати очи

 

И при мен ситуацията вкъщи е същата - "Няма ли да си починеш от корейски сериали?!..."; Моят първи корейски сериал беше "Boys Before Flowers", той, заедно със "Secret Garden", са ми най-любимите : ))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...