Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Здравейте, хора :)!

Казвам се Георги и се учудих отвсякъде, когато намерих без да искам сайтът, също и форумът. Невероятна голяма общност. Толкова много преводи ... Супер! Реших да се регистрирам за да обсъждам с другите ако има нещо интересно покраи филмите/сериалите/аниметата. Радвам се, че сте създали този велик проект! Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, браво! Имаме си още много нови, симпатични и позитивни хора. Привет и на най-новите младежи Милен и Георги! :yes:

И на останалите желая една приятна година, която да продължава да ни радва с всичко, което топли сърчицата ни! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Кавзам се Еми и съм на 14. Увлякох се по азиатското с филми и музика =] Предимно съм по корейското, но наскоро започнах мноого японски драми и филми, та и музика. Любимия ми стил музика е поп-рок. Може и да съм от новото поколение, но не си падам по чалга и уш новия "хубав" български поп. Любими групи: Deep purple, The Beatles, AC/DC, Ахат, Uriah Heep, Щурците и др. Любими изпълнители: Мадона, Адел, Кристина Агилера и др. Обичам филми, на които мога да си поплача xD Сега уш уча корейски, но съм непостоянна.. Хобито ми е да пея. В бъдеще искам да се занимавам с актьорско майсторство. Ами .. надявам се да си прекрвам добре тук и да научавам все повече и повече за Азия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) Преди две години се запалих по корейското кино със сериала "Boys before flowers". А наскоро започнах да слушам и k-pop. От музиката и филмите езикът започна много да ми харесва и реших да се пробвам сама да науча нещо, и вече знам почти цялата азбука ;д Също така съм гледала няколко японски и един тайландски филм (да не си помислите, че съм се ограничила само с Корея ;д). Иначе нещо друго за мен, хмм ... ами уча в СМГ, имам три котки и едно куче (не питайте как се гледат ;д), обичам да се разхождам сред природата, обичам да пия чай и да ям китайска храна ;д А реших да се регистрирам в сайта, защото доста често, когато съм търсела информация за някой азиатски филм или актьор, съм попадала на теми от него и най-накрая се реших и аз да се присъединя кум него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво да кажа за себе си...? Луд фен съм на тема корейски сериали и K-Pop групи - по-специално на Ss501. Бях много тъжна, че са се разделили и все още чакам да се завърнат на сцената, като група, а не соло. Имам котка, която се казва Елизабет и е голяма злобарка. Взех си я преди шест години, с обещание, че ще слушам повече, което така и не изпълних, което се подразбираше още от началото. Тя е на половина улична, но аз пак си я обичам. Живея в малък и скучен град, в който през повечето време не се случва нищо интересно.... Двете ми най добри приятелки също като мен се запалиха по корейските и япнските сериали....Майка ми може да ме откаже от всяко хубаво нещо стига тя да се зариби по него, защото след това започва да го повтаря непрекъснато и то естествено става досадно. За щастие въпреки, че успях да я накарам да гледа корейски сериали с мен, които сега много и харесват, не мисля, че ще се откажа и от тях скоро време. Обичам цветя, от които повечето попаднали в ръцете ми не издържат и месец, но все пак цялата къща е отрупана със саксии, в които са посадени всевъзможни видове китки. :D До някъде си падам песимист, защото винаги нещата, които планирам най-много все се провалят ( отменят любим сериал, отменят екскурзия, вали дъжд и не мога да изляза ) ... Може би просто нямам късмет.... Аааа Забравих най - важното. Казвам се Илияна, но приятелите ми викат Лекси - От фамилията ми. :) Е това е горе-долу. Друго не се сещам какво да кажа, а и по начало не ме бива много - много в представянето. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елизабет затова е злобна щото котките не обичат хора дето не си изпълняват обещанията също така и Kpop-a им действа зле пробвай я на Jrock може да тръгне по правият път! :rolleyes: Иначе добре дошла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Радвам с, че иматакъв форум, откъдето да мога да ноуча нещо повече за азиатското филмово изкуство.

Лично аз се " запалих " по корейските филми и сериали покрай 15 годишната ми дъщеря. Тя ми предлож да изгледаме заедно "Палава целувка", който филм много ми хареса.

Иначе за мен - казвам се Златка, имам котка Елизабет - лоша, злобна, но и много гальовна. Обичам цветята, въпреки, че всяка зима уморявам по поне 20 саксии..... В ръцете ми се ражда новия живот ... Обичам да пътувам, да слушам музика / напоследък все по - често К - поп / и..... от скоро - да гледам корейски филми.

И между другото предпочитам да гледам филми със субтитри, а не с озвучаване - така ми звучи някак си по - корейско.... Просто езика ми харесва много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или има бум на Елизабет сред котешките имена или с new_moon сте роднини. :D Добре дошла и на теб форумът ще ви хареса има много информация относно корейските сериали и музика както и куп други неща от Азия, които внасят хармония и разбирателство в семействата. Също така Елизабет също ще намаже ако сготвите някоя рецепта от готварският подраздел...не вярвам да е злобна след като си е напълнила търбуха с кимбап или свинско по корейски. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край, краставичарят ви разконспирира! :lol:

Добре дошли и на двете, както и на всички новодошли. Приятно разглеждане из нашия форум, а също и участие, надявам се.

 

БТВ, като котколюб и човек, запознат с корейските манджи силно НЕ препоръчвам да си хабите кимбапа или свинското за котката. Или котката за корейски манджи. :lol: Не за друго, ами в корейския си вариант последните могат да повалят и вол с количеството чесън и лук, които съдържат. ;)

 

Още веднъж - добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали е наполовина улична те не подбират и ядат всичко нали и аз имах такава и я хранех с какво ли не. Ще нагъва лук и чесън покрай свинското и ушите й ще пращят. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс. Колкото е капризна и в пет звезден ресторант трудно ще я накараш да яде. Нищо, че е улична, пак е изискана дама. ;) А за останалото всички покрай мен са фенове на лютивите манджи :lol: Каквото и да им се даде го изяждат на мига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се представя и аз с две - три думи. Казвам се Красимир. Въпреки, че харесвам Азиатското кино и музика, не определям себе си като фанатичен фен. Не знам актьори по имена, а когато някой ми говори за име е абсурдно да го свържа с дадено лице. Малко за мен - студент съм. През малкото свободно време, което имам съм разделен между уроци по "сто" неща, курсови работи, поезия, работа и т.н. Едно време източните езици бяха голяма фикс идея, но отшумя този детински порив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, Des. За част от секундата си помислих, че за ника си се повлиял от красивата певица. Споко, и аз 4 години вече не мога да запомня тия корейски срички и всички са ми само физиономии, играли в еди си кой филм. Ама се справям. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се представя и аз с две - три думи. Казвам се Красимир. Въпреки, че харесвам Азиатското кино и музика, не определям себе си като фанатичен фен. Не знам актьори по имена, а когато някой ми говори за име е абсурдно да го свържа с дадено лице. Малко за мен - студент съм. През малкото свободно време, което имам съм разделен между уроци по "сто" неща, курсови работи, поезия, работа и т.н. Едно време източните езици бяха голяма фикс идея, но отшумя този детински порив.

Марш с цицоландия ве, тука сме само фенгърли XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. От доста време посещавам сайта, но чак сега реших да се регистрирам във форума :)

Казвам се Ани, на 29 съм и вече от няколко години съм силно запалена и много впечатлена от азиатската култура, история и изкуство. Първо, разбира се, ме запалиха корейските сериали, а след тях дойде и всичко друго. Програмата е пълна :)

В момента полагам усилия да се съсредоточа върху няколкото учебници по корейски за начинаещи, които си дръпнах от интернет, но някак си все още не мога да пречупя мисленето си и да възприема езиковата им система. Отделно от това в свободното си време чета книги за историята на двете Кореи, като особено интересен ми е периода на Чосонската династия, както и 50-те години на 20 в. и Корейската война.

Това е от мен... надявам се да се забавляваме зедно тук, наслаждавайки се на азиатския привкус в балканския ни живот :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!  Както всички тук, аз също много обичам азиатската култура (особено корейската и японската), като я опознах първо чрез филмите. Много ще се радвам да се запозная с всички тук! smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...