Jump to content

Представяне


Recommended Posts

Вто Яну 26, 2010 11:27 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравйте на всички аз съм Янко и особенно ми е приятно да се запозная с всички ^_^ ако има нещо, питайте ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти приятел!!!

Имам едно въпросче, породено от любопитството ми...?!

На кое кино си почитател- японско, корейско, китайско, тайванско и т.н.????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и на теб ^^ няма проблем надявам се да удовлетволя любопитството ти ..... главно японско (филмите на Куросава са ...) и китайско ( от добрите стари летящи до новото но не всички нови ^^ ) за корейско а.к.а южнокорейско само 2-3 филма но съм заинтересуван... (за севернокорейско не знам те май са заети в сглобяването на калащиници ) изчерпателен ли бях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сря Яну 27, 2010 12:33 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте! Аз дребна, само 15 год. Живея в София ... Ммм и обожавам почти всичко от далечния изток ... Предимно харесвам корейските неща, но гледам и тайвански и япопски ... амм слушам j-rock и k-pop предимно ^.^ амм и знам малко корейски ... Приятно ми е ^.^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли на всички нови съфорумци. Радвам, се че проявявате интерес и се надявам

в бъдеще да се срещаме често из темите.

Любака на теб - на добър час. Дано да си прекараш добре в добрата стара Великобритания.

Пък съдбата си знае работата и по-скоро ще те върне при нас. Много успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! Отдавна не съм писал тук, та реших да се представя отново, тамън да се запозная с новите попълнения

 

 

На кратко за мен - луда душица от Варна, уча висше в Единбург(Шотландия) и обмислям магистратура в Корея или Тодай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 28, 2010 2:44 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте всички! Аз съм почитателка преди всичко на корейските филми и сериали, както и на някои китайски.

Харесвам историческите теми. Любим сериал ми е Джумонг - открих всичко в него. Смятам, че това е най-добрият сериал

въобще, който съм имала шанса да гледам. И много благодаря на целия екип на Easternspirit за прекрасните титри и

за преводите въобще! Без вас, удоволствието от гледането нямаше да е толкова голямо. Фен съм на Song Il Gook и с

голям интерес следя филмите с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чет Яну 28, 2010 5:06 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет и от мен!Аз съм от тея дето имат изгледани хиляди филми-още повече,че и дълги години работих във видеорент.Изненадата за мен е корейското творчество.Прекрасно и толкова различно във всяко едно отношение.Предпочитам сериалите,защото там има такова неуловимо изграждане на образите,чувствата,историята,че докато се усетиш вече си омагьосан.Предизвикват в мен толкова емоции и колкото повече гледам,все повече потъвам в магията.В началото дъщеря ми(15 годишно чудо),все ме питаше "кви са тея филми с тея дръпнатите",после пък с насмешка"ама ти учиш корейски думи ли?",днес последното беше"боже,и корейска музика ли слушаш?" Както разбирате,сериозна е работата.Само много ме е яд,че не мога да помагам с преводите.Харесва ми,че съм с ранг глупаче,защото си го заслужавам-Мрънчо знае защо.И за да затвърдя това-ако някой има желание да ме светне как да качвам снимки в сайта,да ми пише ЛС.Благодаря ви,че ви има и е удоволствие да бъда с вас.А ако има бургазлии желаещи да се срещаме,обсъждайки азиатското-да свиркат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно и толкова различно във всяко едно отношение.Предпочитам сериалите,защото там има такова неуловимо изграждане на образите,чувствата,историята,че докато се усетиш вече си омагьосан.Предизвикват в мен толкова емоции и колкото повече гледам,все повече потъвам в магията.

 

да, и аз бих казала същото! удивително добре поставени сюжетни линии и герои, които се развиват по време на сериала.

въобще в тези сериали има и история, и завладяващ сюжет, и прекрасна игра на актъорите, много добра режисура, философия, разгледани са различни страни от нашия многопланов живот, имат прекрасни композиции, хитозна музика и красиви актъори. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Яну 30, 2010 4:00 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте и от мен на всички. Аз съм Калина, от Пловдив. Вече месец и половина съм тотално зарибена по азиатското кино. За момента гледам само сериали, но малко по малко ще мина и към филмите. Личен рекорд - за месец и половина изгледах цели 9 сериала - 5 корейски и 4 японски, а по-рано дори и половин филм не можех да изгледам. Благодаря на всички за страхотните субтитри - без тях едва ли щях да се запаля толкова много.

ありがとうございました

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Яну 31, 2010 3:44 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички.Запалих се по азиатското кино от около 7-8 месеца.Оттогава друго не гледам.Предпочитам корейските сериали,понякога драмата в тях ми докарва депресия,но положителните емоции са повече и колкото повече гледаш толкова повече ти се гледа. Запалих и мъжът ми,но с него гледаме само историческите/засега/сериали.

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които правят гледането на тези филми възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Яну 31, 2010 11:59 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет на всички. Казвам се Силвия на 42 години, след 2 дни ще направя точно 1 година откакто се регистрирах, и от тогава всяка свободна минута съм тук. Първият ми сериал който гледах е The Story Of The First King's Four Gods, той ще си остане и най-любимия въпреки, че има и други по-добри които съм гледала, да не кажа че от тогава до сега гледам само азиатско. Не можах да зарибя двете си щерки, но брат ми успях, пуснах му Jumong и ходеше сънен на работа цяла седмица . Надявам се някой ден да присъствам на някоя ваша сбирка и да се запозная с повечето от вас .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Фев 09, 2010 1:03 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте всички!Името ми е Мартин и съм на 20 години от Пловдив.Много обичам Японски драми(абе направо всичко японско).Първата ми драма беше Kurosagi.Много добра драма,много ме зарадва.От там разбрах и за вас и реших да се присъединя.Продължавайте в същия дух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съб Фев 13, 2010 11:52 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте на всички! Казвам се Мария, на 24 години съм. Първо искам да ви благодаря че ви има и че полагате всички тези усиля да разпространявате духа на изтока в България! Дето се вика, голям Respect за което! Е, благодарение на вас и аз се запалих! Много ме радва всичко японско. Първата ми драма беше Hana Kimi. Много се смях и всяка свободна минута тичах да я гледам. След това последваха и други. Може да се каже че в момента не гледам друго освен азиатско. И без това холивудските бози ми бяха доскучали. Корейските драми са втората азиатска вълна за мен. Тях ги поемам лека, полека То не са драми, то не е рев! Пък корейците май си падат по тъжния край, пък аз съм със слабо сърчице

И така, моето източно пътешествие тепърва започва. Yoroshiku onegai shi masu!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Фев 15, 2010 12:53 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте! Името ми е Пламена и съм на 21 години. Отне ми много време да се реша да се регистрирам, може би от страх, че аз тепърва откривам азиатското кино и въобще култура и не бих могла да бъда особено ценен събеседник. Но истината е, че за мен вие изиграхте особено важна роля тъй като по случайност попаднах на 4 Gods и след като живях и страдах със сериала ми беше нужен някой, който да ме насочи...и така намерих вашия сайт. В последствие избирах филми и сериали от предложените тук и честно казано най-накрая разбрах защо хората гледат филми Никога не съм обичала киното или телевизията, но сега нямам търпение денят ми да свърши и да изгледам в леглото няколко епизода от любимия сериал или някой стойностен филм.

Не знам с какво бих могла да бъда полезна, тъй като основните ми занимания са твърде далечни от източната култура, но смятам че мога да науча много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Фев 15, 2010 4:05 am

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Помня началото на този сайт. Ако не се лъжа "4те Бога" бяха виновни, че днес е на такова добро ниво.

Искам да Ви поздравя за чудесната работа, много се е променило от преди година - 2,3 не помня вече...

Успех и в бъдеще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пон Фев 15, 2010 11:25 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Таня,ново глупаче.По настоящем от Пловдив.Попаднах на този форум преди 2 месеца докато си се мотах в нета,чудейки се в 2 часа през ноща какво да правя.Стана ми интересно и докато си четях не разбрах как ме зарибихте по тези корейци и японци.От два месеца само сериали гледам.Вече изгледах 8, а още 6 са в списък чакащи.Много благодаря,че превеждате.Аз съм малко боса в английския и ако не бяхте вие нямаше да открия една напълно различна и интересна Азия.За мен "азиатско кино" щеше да продължи да означава "Индия".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вто Фев 16, 2010 3:16 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Привет, казвам се Илиян. Доста отдавна следя форума но така и не съм се регистрирал до сега. Обичам да си гледам анимета, а от година и нещо ме грабнаха и корейците с техните сериали имам даже вече зад гърба задоволително количество сериалчета предимно исторически. Приятно ми е японска или корейска реч да гали слухът ми и мразя всякакъв вид дулбажи Мъчих се да уча японски но за момента съм спрял, ще продължа но с учител. За сметка на това корейският упорито ми се набива в главата

 

 

 

П.С.

я я я последните две представяния + моето са от Овни с 4 дена разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее

привет на всички овни и други рогати в о(т)бора ))

Инвазията на рогат добитък ме радва, все пак е страхотно да не се чувсваш като cat among pigeons.

Сори, че използвам английското, но нашето с вълка ми е прекалено аграрно.

Приятно па(и)сене из форума, пазете се от дебнещи хищници.

 

ATOC, никнейма ти ми е супер познат от някъде, а имам слонски асоциативна памет и ще се сетя от кой форум е. Имам предположение за едно място, където не влизам от години. Я кажи дали си падаш по фотография, да знам дали не е станало просто доблиране на никовете. И в двата случая, Добре дошъл !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...